Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nic nie piszę, że pojawił się pierwszy patch do bety. Właśnie ściągam, zobaczę co tam poprawili. BTW, patch waży 268mb.

 

 

dokładnie, patch dość spory, dajcie znać czy coś konkretnego zmienia, ja zarzuciłem gre bo nie przypasiła mi ta beta :down: ale moze ten pach cos znacznie poprawi - jak np to

a tak w ogole to ten Frosbite to jakas padaka...to 3letnie cod4 wyglada lepiej i chodzi w 60 fps'ach

taaa, frostbite padaka straszna, tak samo strasznie rozsądne jest takie ocenianie po wczesnej becie, Dzizus... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

No pograłem trochę i napiszę co nieco.

 

Niestety gra wyraźnie cierpi na kryzys tożsamości. Grając w betę raz czułem się jakbym grał w MW, a raz jak w BC2. Grę IW wyraźnie czuć w Kabulu podczas DM, a a Dice w dolinie podczas Mission, który bardzo przypomina Rush. Nie zrobiło to na mnie dobrego wrażenia. Dodatkowo słabo czuć broń oraz strzały kierowane w przeciwnika. Ciężko wyczuć czy dostał czy nie, ten aspekt w BC2 jest rozwiązany dużo lepiej. Może to wina wczesnej bety, ale premiera już na jesieni... Niech przesuną premierę, podczas grania w betę BC2 czułem zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza

Tylko, że kampania w nowym Medalu musi coś ciekawego pokazać, FPSów na rynku nie brakuje. Jeśli pokaże to fakt iż multi jest dodatkiem przetrawię.

 

Dzisiaj od razu po becie włączyłem sobie BC2 i już sam feeling w MoH, nie ma startu do BC2. Tutaj czuć, że to wojna, coś się dzieje poza mapą... MoH jak na razie to taki miniBatttlefield co nie powinno mieć miejsca, to jest krokiem wstecz Dice.

Odnośnik do komentarza

Gra mi sie nie podoba... strasznie smutne, ze tworcy MOHa, ktory zawsze mial swoj wlasny klimat i roznil sie od innych fpsow, zmienili kompletnie oblicze gry i nowy MOH jest kolejnym shooterem, ktory zrzyna wszystko co sie da z CoD, czy BF. Nie widze zadnych pozytywow w tej grze, grafika slaba, broni nie czuc, nie wiadomo, kiedy przeciwnik dostaje... a ponadto, zeby kogos zabic trzeba w niego wpakowac pol magazynka :mellow:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...