Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/100?ch=1&sd=1

 

Cały dzisiejszy (prawie) odcinek jest poświęcony kampanii MoH. Niestety chyba serwery padły czy coś bo nie mogę odpalić GTTV.

 

Fuck ostatnia moja deska ratunku dla MoH-a (Single) dlatego jestem cholernie ciekaw jak się prezentuje się tutaj.

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/100?ch=1&sd=1

 

Cały dzisiejszy (prawie) odcinek jest poświęcony kampanii MoH. Niestety chyba serwery padły czy coś bo nie mogę odpalić GTTV.

 

Fuck ostatnia moja deska ratunku dla MoH-a (Single) dlatego jestem cholernie ciekaw jak się prezentuje się tutaj.

 

@Słupek - juz dziala gt;) Zabieram sie za ogladanie.

 

Edit: Po ogladaniu,hmm no i uczucia mieszane. Wyglada na to,ze singiel bedzie troche w "ciezszych" klimatach niz CoD i to mnie cieszy,kampania powinna trzymac sie kupy i bedzie dobrze.Oby tylko trwala dluzej niz 4 godziny...Multi bede ogralem, i mi sie podobalo;) Fun z gry mialem duzy,tak wiec jeszcze nie wiem czy wybiore MoHa czy Coda,ale moze sentyment do serii wezmie gore i wezme Moha;)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Cholera to mi dzisiaj net wariuje bo u mnie nadal nie działa GT ani ppe.

 

Mam prośbę póki co na yt nie ma ale jakby ktoś znalazł ten materiał na jakimś innym serwisie to zarzućcie linka ;]

a na ps3 odpalales? mowie tu o gametrailers

Do dzisiaj mi nie wchodzi ten materiał z MoH-a, jakiś fatum cholerne ;/.

A na Ps3 GameTraielrs tak muli tak wolno się odpala, że nie włączam w ogóle z plejki GT ;].

 

Ale niedługo GS tam zapewne będą pokazywać MoH-a.

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-stealth-medal-of/702886 Exclusive Stealth Gameplay

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-sniper-medal-of/702888 Exclusive Sniper Gameplay

 

Fucking clear haha rozwaliło mnie to. Kurde fajnie prezentuje się i wygląda MoH w singlu tutaj może (i mocno na to liczę) być dobrze.

Może pierwszy MW to nie będzie ale byle by było lepiej niż w mw2 a o to chyba nie trudno.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Chore to... rozrywanie głów?? ... widocznie nie mają co zaoferować wiec poszli w bezsensowna brutalność... dzieci (i nie tylko) sie będą cieszyć...

 

poszli w realizm.

Mnie się podoba, ale i tak pewnie te rozwalone głowy będziemy mieli okazję oglądać tylko podczas tej misji.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

LiSoQuan widziałeś kiedyś (w telewizji, albo na żywo) pocisk 40 mm do snajperki barret? Jest długi jak cygaro i przebija blok silnika samochodowego. Z taka siłą wali, bo karabin przystosowany jest do dalekich odległości. Wiec rozerwanie głowy człowieka to pestka. Właśnie jakby jej nie rozerwało to by była porażka. Druga sprawa która mi się podoba, to zachowany został czas lotu pocisku. Czyli mamy strzał i po krótkiej chwili pocisk trafia do celu. W MW2 tak nie było.

Odnośnik do komentarza

LiSoQuan widziałeś kiedyś (w telewizji, albo na żywo) pocisk 40 mm do snajperki barret? Jest długi jak cygaro i przebija blok silnika samochodowego. Z taka siłą wali, bo karabin przystosowany jest do dalekich odległości. Wiec rozerwanie głowy człowieka to pestka. Właśnie jakby jej nie rozerwało to by była porażka. Druga sprawa która mi się podoba, to zachowany został czas lotu pocisku. Czyli mamy strzał i po krótkiej chwili pocisk trafia do celu. W MW2 tak nie było.

 

Troszkę się pomyliłeś , bo Barret ma kaliber .50 , czyli mówiąc prościej 12,7 mm . 40 mm to ma granatnik:P

Swoją drogą jestem ciekawy kiedy w grach będziemy biegali ze 30 kilogramowymi snajperkami , o kalibrze 20 milimetrów , sile 3 krotnie większej niż Barret M82. Pewnie w Modern Warfare 3 się pojawi ;)

PS. Jak się wkleja zdjęcia , bo nie potrafię :/

Odnośnik do komentarza

A no tak, trochę pokpiłem sprawę, chodziło mi o kaliber. Anyway pocisk jest sporej wielkości i w ciele ludzkim wyrządza poważne obrażenia. Efekt postrzału w grze jak najbardziej został realnie przedstawiony. Jasne że się nie biega z takim karabinem, bo oddanie strzału wykonuje się tylko w pozycji leżącej ( ponieważ ma taką moc odrzutu i jest ciężki ). Podejrzewam że jest to wycinek misji, gdzie przez chwilę leżymy na oddalonej pozycji, aby ostrzeliwać Talibów przy moździerzach.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Mnie śmieszy, kiedy koleś w grze biega z Barretem M82/M107/M95 i wali no scope i quick scope. Nie mówiąc już o 360 i innych cudach znanych z CoD'a. Wygląda to fajnie, ale jest kompletnie pozbawione realizmu. Przecież uniesienie takiej broni to już spory sukces. Obejrzyjcie sobie na youtube, jak nawet amerykańscy żołnierze w Iraku mają problemy żeby przycelować z niej w pozycji stojącej.

 

0.5 calowe pociski wykorzystywane są w szczególności do powstrzymywania lekkich pojazdów przeciwnika, pocisk tej wielkości może przebić nawet pancerz czołgu. Oczywiście nie takiego Abramsa, który jest nawet przystosowany do przetrwania wybuchu bomby atomowej, ale jakiegoś słabiej opancerzone owszem.

 

I co do eksplodujących głów - coś takiego jest również kompletnie nierealne. Kiedyś oglądałem jakiś program temu poświęcony (inspiracją do jego zrobienia były właśnie gry wideo) i taka kula jedyne co może zrobić to albo zwyczajną dziurkę, albo co najwyżej wyrwać jakiś kawałeczek czaszki. Ale nie ma mowy o głowach wybuchających jak arbuzy.

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

A pokaż mi LiSoQuan w której grze masz sensowną przemoc i brutalność? Nie popadajmy w niepotrzebną paranoję. Trailery muszą być efektowne i przyciągnąć uwagę. Gameplay również, dlatego twórcy gier decydują się nawet na "naciągane" efekty postrzału, czy innej sceny, żeby po prostu świetnie to wyglądało. Chciałbyś grać w grę bez takich efektów?Możliwe że po krótkiej chwili czuł byś pewien niedosyt. Dla mnie w swerze "realizmu" może pozostać to, że żołnierze nie biegają i skaczą jak gumisie z najcięższymi karabinami, fizyka broni i wygląd broni (efekt strzałów, odrzuty, przeładowania), o balistyce nie pisze, bo na realizm, to za dużo wspólczynników by się składało. Oraz to żebyśmy nie byli jak "Rambo" czy inny kozak ,co to w pojedynkę rozwala całe pułki, ale czuli się jak mały trybik w całym mechaniźmie wojennym. I tyle mi wystarczy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...