Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupie sobie w premiere. Lubie FPS-y. Ciekawe jak wypadnie MoH: Frontline :)

 

Już miałem w końcu zdecydować się na pre-ordera, ale przed chwilą pograłem w bete na pc i odechciało się mi kupować tego tytułu. Takie ak-47 strzela non-stop w mniej więcej ten sam punkt, żadnego odrzutu. Wystrzelenie pocisku z bazooki to jest w ogóle jakaś kpina, w ogóle tego nie czuć. Mapy  mi się spodobały ale gameplay marny.

 

Butcher pisał przecież, że full wersja będzie DUŻO lepsza, niż beta.  

Edytowane przez RIVEL88PL
Odnośnik do komentarza

A powiedz mi kiedy zdążą zrobić ewentualne poprawki (bo po to się robi bete żeby znaleźć błędy, choć w tym przypadku chyba tak nie jest)skoro premiera jest 12 (w usa)i skoro już albo zaraz trafi do tłoczni?

 

 

edit: Czym wiecej pogralem tym bardziej mnie przekonuje ta gra choć granaty lecące z prędkością ślimaka i bazooka z której strzela się jak z pistoletu na wodę są póki co bardzo irytujące.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Beta BC2 to inna bajka. Tam od początku gra była zachwalana, więc nic nie musieli zmieniać. W wersji B MoHa ludzie strasznie się oburzyli, praktycznie nic im nie pasowało. DICE przyjęło to do siebie i wprowadzili mase zmian. Z tego co czytam na różnych forach, różnica między betą PS3 a tą obecną na PC jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie pogralem godzine w bete na pc i jesli wg was Dice zakasalo rekawy i pozmieniali cos to ja ku rwa nie mam wiecej pytan. Jak biegne to czuje sie jakbym biegl jakims karlem wcielonym do armii. Recoil to pojecie nie znane w tej grze. Gameplay jest w ogole jakis taki drewniany i strasznie zmulony. Jezeli to sa zmiany na lepsze, to ja wam wspolczuje jesli beta na ps3 byla jeszcze gorsza. Jak dla mnie to jest slabo.

Odnośnik do komentarza

Już nie chodzi nawet o mulenie, ale gdzie jest ta masa zmian i odwrót o 180 stopni od bety na PS3 to zwyczajnie nie widzę... Więcej tu marketingowego bełkotu niż faktycznych zmian na lepsze. Jak komuś nie przypasowała beta na PS3 to widzę nikłe szanse na to, że spodoba mu się finalny produkt, jeśli ma wyglądać mniej więcej jak obecna beta na PC.

Odnośnik do komentarza

Poczekamy na premierę i zobaczymy. Ja liczę na multi trochę mniej angażujące niż BC2, tak żebym mógł sobie do niego przysiąść np. na 30 minut i pofragować. BC2 jest dla mnie bardziej czasochłonne, nie siadam do niego jak nie mam przynajmniej 1,5 godziny. Ja liczę na to, że DICE, ciała nie da i zrobi porządne multi, mają u mnie kredyt zaufania po BC2, jak im nie wyjdzie to najwyżej sprzedam grę i tyle.

Odnośnik do komentarza

?? a co to ma wspolnego ??

Nie ja grałem tylko na JustinTV pirat z X0 i mowie prawdę ale jak nie wierzysz to mi to wisi.

 

Podkreślę że prawdopodobnie bo tyle mu zajęło to czasu ale nie wiem na jakim poziomie grał.

 

UPDATE

 

dokładnie 3h53min i chyba go zbanowali na X0Live :)

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Do Kogo to było ?? Jeśli do mnie to mnie nic nie mówili, widziałem na własne oczy. Właśnie teraz jest najazd na JTV przez piratów z MOH :)

 

Ha amerykańskie mamuśki oburzone ze można grać jako Talib a co mamy w grze ?? Muza rockowa, "happy hunting" i rżniemy biednych Talibów... ciekawe co na to Mamy tych poległych Talibów.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...