Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Bad Company ubóstwiam i nawet lepsza grafa i podbity framerate nie przekonuje mnie do kupna MoH. Nie oszukujmy się ta gra nie odda nawet ułamka tego co oferuje BC2: zasadzki z C4 lub minami, wściekłe rajdy apachem, dessantowanie z blackhawka, rozk***w czołgami. Ja już bez tego nie mogę. Wy******ć mi z CoD i MoH (pipi)e arcade. Ktoś podziela moje zdanie?

Odnośnik do komentarza

Nie podzielam twojego zdania. Wogole piszesz troche bezsensu, nie grales w pelna wersje nowego moh'a,a juz piszesz ze nie bedzie oferowac tego co bc2. Jak wszyscy zagramy w moh'a po premierze to wtedy mozemy podyskutowac.

PS. ten post mial byc jakas prowokacja? nudzi ci sie i postanowiles potrollowac?

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Nie podzielam twojego zdania. Wogole piszesz troche bezsensu, nie grales w pelna wersje nowego moh'a,a juz piszesz ze nie bedzie oferowac tego co bc2. Jak wszyscy zagramy w moh'a po premierze to wtedy mozemy podyskutowac.

 

na ale to, że MoH nie zaoferuje (multiplayer) :

 

... wściekłe rajdy apachem, dessantowanie z blackhawka, rozk***w czołgami. Ja już bez tego nie mogę...

 

to wiadomo już dziś i nie trzeba czekać na premierę. i to jest chyba zrozumiałe i nie wiem jak możesz to kwestionować, a to czy komuś będzie tego brakowało czy nie to już kwestia gustu. ja akurat chciałem coś takiego jak BC2 bez pojazdów i mi to w założeniach MoH pasi. chciałem się tylko dowiedzieć dlaczego wg Dara bez tego wszystkiego MoH = arcade ? [Daro czekam , rozwiń :)]

Odnośnik do komentarza

Cześć Takeshi :D. Nie jest to prowokacja poprostu wyrażam opinię. Jeśli chodzi o MoH to wiadomo że nie będzie tak zniszczalnego środowiska jak W BC jak i ciężkiego sprzętu T90 Abrams. Druga sprawa; symulacja? śmiem twierdzić że BC przynajmniej próbuje być symulacyjny. Pograj na HC i z dobrym teamem to zrozumiesz, chodzi o to że żeby przeprowadzić skuteczną akcję trzeba ją dobrze i szybko zaplanować mając na uwadze zmieniające się pole walki ("na tych ładunkach kryję się w tym budynku jak zawsze", otóż nie bo nie przewidzisz czy on będzie jeszcze stał). Ktoś powie BC to raj kamperów, wcale nie jeśli wiesz jak się przed nimi bronić szczególnie jeśli siedzą po budynkach. W MoHu i MW2 jest akcja non-stop co mi nie pasi bo ja lubię pokombinować (zaczaić się z C4). Takeshi wiem że na HC nudzisz się jak szlag a mi normal z BC i rozgrywka ala MW2 nie odpowiada bo spłyca konflikt do randomowych starć kto ma szybszy refleks. Mechanika poruszania sie w MoHu będzie napewno lepsza niż w MW2 jestem o tym przekonany patrząc na BC gdzie czasami mam wrażenie że gram w platformówkę FPP. Dla mnie jako fana awiacji MoHs dyskwalifikuje brak możliwości polatania śmiigłowcami i na Boga żeby tylko nie wrzucali tych durnych killstreaków. Pozdro Tak

Odnośnik do komentarza

No tak, ale moze zaoferowac co innego, inne doznania. Przeciez to nie bedzie bbc3 tylko zupelnie inna strzelanina fpp, inne realia itd. Po co te przyrownania i teksty ze nie dorowna bbc2. Ona nie musi jej dorownywac, jezeli singiel i multi beda dawac dostateczny ilosc fun'u. A to sie przekonamy dopiero jak zagramy po premierze. Po becie, zrobili mase poprawek ( inna sprawa ze po becie wielu ludzi przekreslilo ten tytul i chyba nie wiedza do czego sluza wersje alpha i beta), wiec nie ma co jej skreslac na wstepie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
tylko dowiedzieć dlaczego wg Dara bez tego wszystkiego MoH = arcade ? [Daro czekam , rozwiń :)]

 

to, że MoH w porównaniu do BF:BC2 to będzie arcade to ja jestem pewien już po filmikach. Z tą jednak różnicą, że według mnie powody są zupełnie inne: niewielki odrzut broni, niewidoczna parabola pocisków, mniejsze mapy - to wszystko wpływa na to, że BF:BC2 nazywam fajnym FPSem, a MoH prawdopodobnie nie wyskoczy poza określenie "fajna strzelanka"

 

co nie zmienia faktu, że mam ślinę na ten tytuł

Odnośnik do komentarza

trochę offtop ale prównania MoH z BC2 będą nieuniknione

 

... to, że MoH w porównaniu do BF:BC2 to będzie arcade to ja jestem pewien już po filmikach...

 

po tej cześć wnioskuję że zgadzamy się że zarówno MoH i BC2 to arcade [czy bardziej o tym za chwilę]. poza tym pisanie o jakiejkolwiek grze wideo: "symulator" [bo tak odebrałem zdanie Daro] to śmiech na sali ...

 

poza tym ocenianie tego na podstawie filmiku ? :empathy:

 

próbujesz wymieniać w czym będzie bardziej arcade ?

 

niewielki odrzut broni, niewidoczna parabola pocisków, mniejsze mapy - to wszystko wpływa na to, że BF:BC2 nazywam fajnym FPSem, a MoH prawdopodobnie nie wyskoczy poza określenie "fajna strzelanka"

 

skąd wiesz jaki będzie odrzut ? z filmików ?

niewidoczna parabola ? jak masz ją niby zobaczyć* na ... [werble] ... mniejszych mapach.

 

* nie twierdzę że w MoH będzie parabola (w becie owszem nie zauważyłem) ale jak ma być taka niekonsekwencja** jak w BC2 to wolę żeby jej w ogóle nie było.

 

** z BC2 taki "symulator" że snajperki na powiedzmy 200m mają parabole ale pistoleciki, shotgun'y już nie ; jakby z innej bajki były ..

Odnośnik do komentarza

eno ja wiem, że rozmawianie o grze na podstawie filmików to ped.alstwo, ci.ota i ch.uj, ale mimo to pewne "założenia teoretyczne" widać od razu. Masz rację co do niekonsekwencji, masz również rację, że BF:BC2 "symulatorem" nie jest, ale mimo wszystko w mojej ocenie, już na pierwszy rzut oka widać, że to trochę inny gameplay - chociażby sam fakt, że na filmach gracz czesze sobie z grubej maszynowej giwery i nie posiada zbyt dużo odrzutu powoduje, że wygląda to mocno arcade'owo.

 

chodzi mi o taki ogólny feeling, który posiadam po obejrzeniu filmu: w mojej opinii porównywać bardziej powinniśmy MoH do COD:WAW2, a nie do BF:BC2. Patrząc na filmiki, mogę powiedzieć, że COD i MOH to jedna liga, BF:BC2 to inna, a sam BF to już zupełnie inna.

 

Po prostu mam wrażenie, że DICE chciało sobie zrobić multiplayera podobnego do CODa żeby zobaczyć się się uda :whistling:hehe

 

co nie zmienia faktu, że tytułowi kibicuję, bo również w CODa grało mi się miodnie.

 

ps. przepraszam, że niektóre bezsensowne konstrukcje gramatyczne, ale pogoda mi nie służy

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Cześć Takeshi :D. Nie jest to prowokacja poprostu wyrażam opinię. Jeśli chodzi o MoH to wiadomo że nie będzie tak zniszczalnego środowiska jak W BC jak i ciężkiego sprzętu T90 Abrams. Druga sprawa; symulacja? śmiem twierdzić że BC przynajmniej próbuje być symulacyjny. Pograj na HC i z dobrym teamem to zrozumiesz, chodzi o to że żeby przeprowadzić skuteczną akcję trzeba ją dobrze i szybko zaplanować mając na uwadze zmieniające się pole walki ("na tych ładunkach kryję się w tym budynku jak zawsze", otóż nie bo nie przewidzisz czy on będzie jeszcze stał). Ktoś powie BC to raj kamperów, wcale nie jeśli wiesz jak się przed nimi bronić szczególnie jeśli siedzą po budynkach. W MoHu i MW2 jest akcja non-stop co mi nie pasi bo ja lubię pokombinować (zaczaić się z C4). Takeshi wiem że na HC nudzisz się jak szlag a mi normal z BC i rozgrywka ala MW2 nie odpowiada bo spłyca konflikt do randomowych starć kto ma szybszy refleks. Mechanika poruszania sie w MoHu będzie napewno lepsza niż w MW2 jestem o tym przekonany patrząc na BC gdzie czasami mam wrażenie że gram w platformówkę FPP. Dla mnie jako fana awiacji MoHs dyskwalifikuje brak możliwości polatania śmiigłowcami i na Boga żeby tylko nie wrzucali tych durnych killstreaków. Pozdro Tak

 

przez kozbinio dopiero teraz zobaczyłem Twoją odpowiedź :teehee:

to co napisałeś jest dla mnie jasne i prawie* zrozumiałe ale w dalszym ciągu nie zgodzę się twoim pierwszym skrótem myślowym MoH = arcade. bo co ? bo nie ma pojazdów ? Po prostu BC2 stara się "symulowć" tytułowe pole bitwy z użyciem ciężkiego sprzętu ; niestety jak dla mnie 12 vs 12 to za mało żeby w pełni się tym cieszyć...

Natomiast MoH , podobnie jak CoD [domyślam się, nie grałem] ma "symulować" bliskie starcia piechoty.

 

*i tu nie mogę tego rozgryźć: albo chcesz kombinować/skradać albo latać śmigłowcem. co ma jedno wspólnego z drugim ? bo latanie heli w BC2 idąc twoim tokiem myślenia jest imo mega..arcadowe :potter: - i nie chodzi mi o model/umiejętność lotu :potter: , tylko o "klimat" radosnej rozpierduchy nie mającej nic wspólnego z rzeczywistym sposobem działania helikopterów na polu walki. to samo czołgi: na kij szukać pozycji i manewrować w pojedynku czołg na czołg jak mam dwóch panów z wkrętarkami z tyłu co mnie naprawią...

 

wracając do MoH to jeżeli dobrze pamiętam to DICE zapowiedziało serwery HC na MoH, i jeżeli będzie to rozwiązane podobnie jak w BC2 to uważam że będzie można tak samo kombinować/planować jak właśnie w BC2:

- gdzie to kombinowanie/planowanie sprowadza się tak naprawdę do komunikacji: randomowy team 12 ludzi bez hs ma na starcie gorzej, nawet jeśli w przeciwnym team'ie jest tylko jeden skład 4 ludzi z hs +8 randomów.

aaa i na HC wcale się nie nudzę :P to i to ma swoje wady i zalety [nie chce mi się rozpisywać]

 

a co "randomowych starć kto ma szybszy refleks" to zgadza się : to jest to czego oczekuję po FPS online. niestety HC spłyca to do starć kto kogo pierwszego zobaczy a nie kto ma lepszy refleks/umiejętności.

 

podsumowując wnioskuję że BC2 bardziej podoba Ci się ze względu różnorodność i możliwość ale żeby zaraz MoH = arcade po tych argumentach które dałeś jest trochę na wyrost.

Odnośnik do komentarza

A co "randomowych starć kto ma szybszy refleks" to zgadza się : to jest to czego oczekuję po FPS online. niestety HC spłyca to do starć kto kogo pierwszego zobaczy a nie kto ma lepszy refleks/umiejętności.

 

Boże, w końcu jest ktoś, kto podziela moje zdanie co do trybów HC. W nich nie liczy się skill, tylko kto ma szybciej strzelającą spluwę i kto kogo szybciej zobaczy. Bo co z tego, że na przykład potrafię ustrzelić kogoś ze snajperki quick/no scope, lub walić same heady, skoro i tak w 75% przypadków przegram z jakimś kampiącym kolesiem z M60 czy innym ciężkim sprzętem, który sieje pociskami na prawo i lewo, nie bacząc nawet na swoich.

Odnośnik do komentarza

Znaczy Talibowie beda ale pod inna nazwa :D Z drugiej strony sprytny zabieg, teraz hamburgery nie beda sie dasac ze nie graja Talibami - LOL. Pamietam ze w grze Americas Army byl niezle rozwiazany patent z gra po stronie terrorystow i zolnierzy usa. Mianowicie nikt tam nie byl zly, zawsze ja gralem zolnierzem usa, a przeciwnika widzialem jako terroryste - analogicznie bylo po drugiej stronie barykady. I wszyscy byli zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza

No ale 85 to bdb ocena ;].

 

Natomiast martwi mnie zdanie, że singiel odstaje od multi na niekorzyść singla. Łeee (identyczna sytuacja jak w BF) jak tak będzie to ja dziękuje multi - multi ale mnie głównie i priorytetowo interesuje singiel. Szkoda tylko będzie Frontline.

 

 

Na pisałem bez rewelacji bo miała być REWELACJA ale poczekajmy na inne recenzje :) , no mnie też interesuje najbardziej Singiel w MoH (w FPSy mało gram Online priorytetem jest dla mnie tryb dla jednego gracza jak w każdej grze, ogólnie to z 4miesiące w nic online nie grałem ;) ) zmartwiło mnie te zdanie bo po trailerach kampania zapowiada się wyśmienicie.

 

Czekam na pozostałe noty, wersja TIER1 kusi :)

Odnośnik do komentarza

[...] , a że multi w MoH jest robione przez DICE to wiadomo czego się spodziewać.

 

Możemy się spodziewać za(pipi)i*tej gry która nie znudzi :) A z Black Opsem to nie będzie miała szans tylko pod względem ilości sprzedanych sztuk, bo chyba kwestia singla jest już rozstrzygnięta. Multi obu gier będzie równie świetne,

Odnośnik do komentarza

Już miałem w końcu zdecydować się na pre-ordera, ale przed chwilą pograłem w bete na pc i odechciało się mi kupować tego tytułu. Takie ak-47 strzela non-stop w mniej więcej ten sam punkt, żadnego odrzutu. Wystrzelenie pocisku z bazooki to jest w ogóle jakaś kpina, w ogóle tego nie czuć. Mapy mi się spodobały ale gameplay marny.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Ta gra to dno totalne. Po ograniu bety, oglądnięciu wszystkich trailerów i wyczytaniu zapowiedzi wiem, że już tej gry nie kupię. Właśnie odmówiłem preorder, szkoda mi prawie 200 stów na taki szajs. Nowy MoH nawet do pięt nie dorasta BC2 i COD4, a i jeszcze w najbliższym czasie wychodzi Vietnam...

Edytowane przez hivonzooo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...