Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Star Wars The Force Unleashed 2 zapowiedziane!

http://gamersite.pl/index.php/2009/12/13/star-wars-the-force-unleashed-2-zapowiedziane/

 

Na imprezie Video Game Awards została zapowiedziana kolejna gra z cyklu Star Wars. Chodzi o Star Wars The Force Unleasched 2, który będzie sequelem pierwszej części. Jak narazie nic więcej nie wiemy po za przypuszczalną datą premiery, końcówka 2010 roku.
Odnośnik do komentarza

No i dobrze, bardzo dobrze SW nigdy za dużo. Choć przyznam że, liczyłem na inną grę.

 

Trailer po za tym że, jest klimatyczny to wskazuje na wybory moralne. Których pewno będziemy dokonywać podczas gry. No i oczywiście najlepszy kąsek na sam koniec filmiku czyli DL tego mi brakowalo w pierwszym TFU.

Odnośnik do komentarza

Eh, szkoda,ze to druga czesc FU liczylem na nastepce SW: Jedi Outcast lub Jedi Academy. No coz niech chociaz dadza jakis normalny system walki jak w starszych grach SW, a nie ta marna kalke z GoW. Dluzsza i bardziej rozbudowana rozgrywke, trudnych bossow i lepsza grafike...

co wy sie tak uparliscie z tymi kalkami GoW? po prostu jest to slasher, swoja droga bardzo dobry. wszystkie gry tego typu beda nawiazywaly mechanika rozgrywki do tej serii, bo niewatpliwie jest to gra, ktra wyznaczyla kierunek w ktorym maja isc tworcy tego typu gier, ale nie znaczy to ze wszystkie gry musza od razu byc przyrownywane do God of War.

 

odnosnie trailera to czekam az na YouTube bedzie mozna go sciagnac w 1080p. uwielbiam klimat Star Wars i ciesze sie ze 2 czesc TFU powstaje. na E3 wbil mnie w ziemie trailer Old Republic, na VGA - The Force Unleashed 2. niesamowicie klimatyczne i kapitalnie wykonane, jezeli chodzi o animacje i grafike.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ja tez lubie slashery ale po prostu jesli chodzi o gry z uniwersum SW wole stary system walki z Jedi Outcast i Jedi Academy. Zwlaszcza z tego drugiego tytulu system walki jest najlepszy jaki mogl zostac stworzony do walki na miecze swietlne. System mocy tez byl fajnie zrobiony. Uzyteczny i fajnie wygladajacy, bez przegiec w postaci force push z FU, gdzie przypominalo to jakie kulki mocy prawie jak w Dragonball ...

No ale takie sa pewnie wymogi konsolowego rynku bo zaloze sie, ze gdyby wydawali to wpierw na pieca to gra wygladalaby zupelnie inaczej...

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja tez lubie slashery ale po prostu jesli chodzi o gry z uniwersum SW wole stary system walki z Jedi Outcast i Jedi Academy. Zwlaszcza z tego drugiego tytulu system walki jest najlepszy jaki mogl zostac stworzony do walki na miecze swietlne. System mocy tez byl fajnie zrobiony. Uzyteczny i fajnie wygladajacy, bez przegiec w postaci force push z FU, gdzie przypominalo to jakie kulki mocy prawie jak w Dragonball ...

No ale takie sa pewnie wymogi konsolowego rynku bo zaloze sie, ze gdyby wydawali to wpierw na pieca to gra wygladalaby zupelnie inaczej...

nastepna gre z cyklu Star Wars dostaniemy w stylu Jedi Outcast czy Academy a dildo od Sony bedzie naszym mieczem swietlnym :P

Odnośnik do komentarza

Myślę,że będzie z tym mocno związany Yoda,którego głoś słychać na trailerze.Starkiller się nie postarzał,czyli Yoda pewnie ciągle żyje na bagienkach ;)

 

Trochę liczę,że poprawią fabułę i zarys głównego bohatera bo w 1 był on dosyć nijaki.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Cieszy mnie niezmiernie fakt, że ukaże się druga część cyklu FU. W jedynkę grałem ze smakiem (muszę jeszcze do niej wrócić po platynę). Nie wiem, jak Wam ale mi Starkiller wydaję się jednak nieco starszy i bardziej mroczny niż poprzednio gdzie sprawiał wrażenie grzecznego pieska na usługach Vader'a bez własnego zdania. Ktoś już dobrze wspomniał, że będą wybory moralne na co wskazują liczne głosy Yody, Vader'a i chyba tej pani pilot z pierwszego FU. Tym bardziej, że np. podczas głosu kobiety Galen od razu robi się spokojny. Ogólnie trochę mi to wszystko przypomina InFamous, no i walka za pomocą dwóch mieczy także brzmi ciekawie. Tylko chyba nie zrobią z tego jakiegoś sandbox'a...

Odnośnik do komentarza

Juno się zwała :). No właśnie ogólnie na forach SW zabrzmiało, po kilkadziesiąt postów na minute. Pomijając fakt że, zdecydowana większość ludzi jest niezadowolona z faktu że to TFU2 to teorie spiskowe sięgają zenitu. Każdy zachodzi w łeb jak logicznie zostanie wyjaśniona dwójka. Ludzie piszą że, może TFU2 będzie niekanoniczny tak samo jak dodatki do pierwszego TFU. Co osobiście uważam za głupotę.

 

 

Padają hasła że, Galen posiadając tyle zasobów mocy może sam się ożywił hehe. Może jakiś klon, zrobiony przez rebeliantów. Tak czy siak co nie wymyślą szkoda świetnego zakończenia pierwszej części.

 

 

Wracając jeszcze do Juno, tak jak wspomniałeś jej głos uspokaja Galena. Więc całkiem możliwe że, motywem przewodnim będzie ona. tzn. ratowanie jej. Może została porwana, uwięziona...

 

Kolejny sprawa; skąd w myślach Starkillera głos Yody? Przecież Ci dwaj nie poznali się, chyba że, w tym alternatywnym dodatku na Ultimate Sith Edition. Ale te jak wiadomo nie wchodzą w kanon.

 

Nowe bydle zabijające Rancora. W ogóle ta cała arena na której rozgrywa się trailer to wielka niewiadoma.

 

No i na koniec największa plotka-spekulacja. Jak wiadomo w ostatnich tygodniach pojawiła się plotka na temat nowej trylogii, nowych trzech epizodach SW. Podobno kręconych po serialu telewizyjnym, no i poszły od razu teorie że, niby nowe części miały by być spoiwem łączącym starą i nową trylogie. Czyli po prostu The Force Unleashed...

 

Jak zwykle pozostaje czekać.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ja rowniez zastanawiam sie jak oni rozwiążą sprawe fabularna z 1 czesci.

Widac ze stalkiller definitywnie sie postarzał i ze znowu ma dylematy co do strony po ktorej ma sie opowiedziec.

Jak zreszta powiedzieliscie bardo ciekawi mnie głos Yody, co wskazuje ze panowie sie znaja.

To miejsce jest na pewno arena walki na jakis dalekich rubierzach a stroj starkillera rownierz moze przypominac Dark Jedi.

poczekamy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że gra będzie dziać się już po 6 części. Widać, że galen jest dużo starszy, a po za tym... mam takie jakieś przeczucie.

Hehe to by automatycznie dyskwalifikowało Yode i Vadera, choć w trailerze pojawiają się tylko jako głosy. Kurde coś w tym może być...

 

Bo w Yode ożywiającego Galena nie wierzę, zbyt tanie :).

 

@ alexx-1 Oszczędź, zachowaj takie komentarze na swoją stronkę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli o Yodę chodzi to może kwestia jest taka, że fragment, który pokazano pochodzi np, ze środka albo końcówki gry a samego Yodę poznajemy na początku jak ratuje/ożywia?? bohatera, wpajając mu później swoje nauki.

taki kicz to tylko w star warsach

Taki kicz to moze i tak ale raczej w tych najnowszych grach spod szyldu SW. Coraz glupsze pomysly zaczynaja realizowac i jeszcze smia to nazywac SW...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...