Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady. Tutaj więcej się dzieje w tle, jest bardziej dynamicznie. Tylko faktycznie niech dopracują możliwość lepszego blokowania, bo w jedynce ten aspekt był wręcz upośledzony, walki na miecze świetlne także powinny być lepsze. Moc w sumie jest taka sama jak poprzednio, troopery odlatują praktycznie tak samo, ale mam nadzieję, że gra będzie szybsza i bardziej płynna. Pierwszy TFU miał cholernie niestabilny framerate.

 

Ten długi zwiastun przebiegiem przypominał mi pierwsze trailery God of War III, czyli bieg na wszystko monolog o chęci zemsty, itd. Efektownie ale bez większego polotu. Ciekawe czy to był filmik, który znajdzie się w grze czy tylko robiony był celowo pod reklamę.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Ehh, dopiero teraz obejrzałem ten zwiastun, ale muszę jedno powiedzieć. Ostro naciągany jest ;p

Delikatne słowa ;]

 

Jeszcze nie tak dawno, broniłem TFU2. Poczekajmy do skończenia gry bla bla. Ale już po obejrzeniu tego cudaka rano mocno się "skrzywiłem".

 

Powiem tak; teraz to i ja skreślam fabułę z miejsca. Nastawiam się tylko na slasher. Z gry "na premierę" też raczej nic nie będzie.

Ten trailer to pogarda i obraza dla starej Trylogii.

 

W ogóle mocno niszczy kanon.

 

Dobra dosyć marudzenie, zaoszczędzę parę groszy.

Odnośnik do komentarza

Tyle, że jedynka jeszcze jako-tako mogła się tłumaczyć "czasem akcji" choćby. Niezdecydowaniem Gallena, okolicznościami, motywacją itd.

 

Ale wpieprzenie takiego klona pomiędzy NH a ESB bez żadnych konsekwencji, echa. To już niezły kloc.

A zgodnie z trailerem Starkiller będzie tu ze 100 razy silniejszy :dry:

 

Już pomijam fakt jak to niszczy wizerunek Vadera, samego Palpatine.

 

Smutneee ale prawdziwe. Kasa wygra ze wszystkimi ideami, kanonami, legendami.

Odnośnik do komentarza

Kanon to nie jest bzdet. To jest naprawdę duża część samej zajawki danym światem i doskonale to rozumiem, ale odpowiedz sobie szczerze na pytanie - czy jak wydadzą gierkę, żeby zaspokoić komercyjne potrzeby graczy to coś ci się w głowie zmieni? Świat ci się zawali? Olej to i po prostu czerp fun z gry.

 

Legendy powstają po to, żeby upadać. Rzekłem.

Odnośnik do komentarza

Kanon to nie jest bzdet. To jest naprawdę duża część samej zajawki danym światem i doskonale to rozumiem, ale odpowiedz sobie szczerze na pytanie - czy jak wydadzą gierkę, żeby zaspokoić komercyjne potrzeby graczy to coś ci się w głowie zmieni? Świat ci się zawali? Olej to i po prostu czerp fun z gry.

 

Legendy powstają po to, żeby upadać. Rzekłem.

Ale ale mogli dwójki nie robić kanonicznej. Wtedy nie byłoby sprawy.

Wtedy przyjąłbym wszystkie cuda z uśmiechem na twarzy.

 

Dlatego napisałem ja zagram tak czy siak. Choćby dlatego, że pośmigamy po Kamino i Cato Neimoidia. To wystarczający powód.

Ale zobaczymy jak będzie z funem który niewątpliwie będzie mniejszy.

 

je też odniosłem wrażenie ze tej gameplay wyglada masakrycznie c(pipi)!!!!!!!!!!!

moce wygladają strasznie kiepsko - design? i to jak sztywno on sie porusza, przeciez to nawet w 1 tak nie wygladalo!!!!

Moce jeszcze jak moce.

 

Ale chyba najbardziej w oczy rzuca się animacja "miotły w dupie". W jedynce lepiej to wyglądało więc :blink:

Podoba mi się za to otoczenie; drugi plan. Żyje, coś się dzieje.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie, Wy to macie dobrze, bo nie jesteście obciążeni takimi bzdetami jak kanon i w ogóle realizm w tej grze, a w świecie SW. Starkiller rozwalający wszystko co się rusza? WTF, chyba nawet Windu z Vaapadem nie dałby rady. Kupić kupię, ale będę się krzywił jak przy jedynce.

Kanon to filmy kinowe. EU, jak sam Lucas twierdzi, jest tylko "for fun" i sam się od tego raczej odgradza więc bez spinki :P

Odnośnik do komentarza

For fun tyle, że sam zatwierdza lub nie. Więc siłą rzeczy wchodzi to w kanon. To samo z książkami.

 

No dobra ale pomijając to. Biorąc pod uwagę, że tylko filmy wchodzą w kanon (co jest bzdurą) to i tak TFU a już w ogóle TFU2 nawet mocno z nimi się gryzie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Kanon to filmy kinowe. EU, jak sam Lucas twierdzi, jest tylko "for fun" i sam się od tego raczej odgradza więc bez spinki :P

 

No właśnie kanon to nie tylko filmy. W dużym skrócie to wszystki fakty i informacje opisujące świat SW bez sprzeczności, a tworzą go książki, filmy, gry, komiksy etc. licencjowane przez Lucas Arts. Nie spinam się (;]) tylko mam gigantyczne przeczucie, że fabuła będzie cienka, a jak wcześniej Słupek zauważył w jedynce fabuła jakoś się broniła, a tu już chyba fabuła nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Kanon to filmy kinowe. EU, jak sam Lucas twierdzi, jest tylko "for fun" i sam się od tego raczej odgradza więc bez spinki :P

 

No właśnie kanon to nie tylko filmy. W dużym skrócie to wszystki fakty i informacje opisujące świat SW bez sprzeczności, a tworzą go książki, filmy, gry, komiksy etc. licencjowane przez Lucas Arts. Nie spinam się (;]) tylko mam gigantyczne przeczucie, że fabuła będzie cienka, a jak wcześniej Słupek zauważył w jedynce fabuła jakoś się broniła, a tu już chyba fabuła nie da rady.

Jeżeli twórca uniwersum mówi, że EU to pożywka dla fanów i on się od tego odcina to kanonem takiego czegoś nazwać nie można, możesz sobie pisać co chcesz.

 

EDIT: Prawdopodobnie z powodu EU nie powstanie kolejna trylogia - Lucas kontynuował by historię po swojemu i może powstałoby coś ciekawszego niż ten syf o klonowaniu jedi i sith

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Panowie, WTF is "EU" ? bo nie mogę sobie niczego dopasować do tego xD

 

 

Swoją drogą, szczerze współczuję w pewnym sensie wszystkim tym którzy nie będą w stanie czerpać funu z ciekawej gameplayowo gry (założenie że taka im wyjdzie) bo co chwila będą klnąć pod nosem na różne fakty i meandry fabuły. Ja bym tak nie potrafił. Dlatego nie jestem aż takim fanem żadnego uniwersum. Coś moge lubić, czegoś nie ale żeby zaraz się pluć i martwić o kanony. To nie na moje zszargane nerwy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...