Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

RAGE to silnik graficzny no ok. Tylko to mu podlegają wszystkie inne silniki odpowiedzialne za fizykę, animację itd.

 

Więc imo RAGE to niezły potwór skoro w takim sandboxie potrafi generować takie cuda. To co dopiero w tunelowym TFU2.

 

Zresztą jakby co tu można trochę o nim poczytać.

 

http://www.gram.pl/art_8AnfGe1_Tydzien_z_gra_Grand_Theft_Auto_IV_RAGE_furia_nowego_silnika_strona_2.html

 

Przykład czemu skoro w TFU2 również użyli Euphoria to animacja wygląda kupiasto porównując do RDR czy nawet do GTAIV.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

czegoś w tych waszych postach nie rozumiem

1) Galen pokonał Imperatora bez miecza? nie wiem jak u was ale u mnie miał czerwony miecz i wykonywał nim nawet akcje znane z zemsty sithów (wersja PS2)

2) wycięte sceny są częścią kanonu? kto wam takich kitów nawciskał? nawet na Bibliotece Ossus zostało to zaprzeczone, gdybyście mieli rację to Shak Ti nie miała by prawa wystąpić w TFU jako żywa postać!

3) Vader debil wysyła klony żeby zabiły Starkilera2? błąd!!! opcja a) Vader wysyła nie wile warte klony w celu przetestowania prototypu klona idealnego żołnierza czułego na moc, jeżeli SK2 udowodni swoich umiejętności reszta zostanie wcielona do armii i zabije prototyp, opcja b) klon Starkilera ma na celu nie do końca świadome szpiegostwo dla imperium w szeregach Rebelii (co tłumaczy sztuczne wspomnienia klona)

Odnośnik do komentarza

Jeśli grałeś na wersji PS2 to wiedz, że w paru aspektach się ona różni od wersji na HD-geny, więc nie zdziw się jeśli to co tu piszemy jest czasem inne niż to co mogłeś ujrzeć na PS2. Do pozostałych Twoich spostrzeżeń się nie dołączam bo nie jestem na tyle obeznany w uniwersum SW, znam tylko fabularne podstawy sagi z małymi ciekawostkami, bez większych detali.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jezu, jak ja nie lubię takich newsów od twórców. Boba Fett w TFU2. Nie fajniej byłoby być zaskoczonym podczas gry? Dla mnie fajniej.

Nadużywasz słowa "fajnie" i jego odmian xD

 

A co do samego newsa. Jeżeli uważasz, ze to Ci w jakiś sposób psuje zabawę z gry (ja nigdy nie byłem wrażliwy na spoilery w żadnej grze, hyh) to po prostu staraj się omijać newsy i topic na forum na jej temat, bo zawsze będzie ryzyko, ze się na coś natkniesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o tego posta to użyłem dwa razy fajniej, coby wzmocnić efekt. (Możliwe też, że nadużywam, ale wtedy nieświadomie ;p)

 

Ja sobie cenię element zaskoczenia i niespodzianki, a twórcy sami spojlują grę, która jeszcze nie wyszła. Potem podczas gry będę sobie myślał "Ciekawe kiedy będzie etap z Boba Fettem". Wolałbym szok w stylu "WTF? Boba Fett, I thought you were dead". A wątek chcę śledzić, więc cóż, coś za coś.

 

Przypomniała mi się sympatyczna reklama:

 

Odnośnik do komentarza

W sumie masz rację Diverso no cóż też nie popieram takich wycieków, lepiej byłoby tego doświadczyć grając.

Nie czytaj tego newsa choć to tylko gdybanie ale.....choć w sumie już na pierwszym teaserze pojawia się ta "postać" (jej głos).

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/07/23/lucasarts-on-force-unleashed-ii-motion-controls-yoda.aspx

 

Dobra i tak widać w linku :turned:

 

To jest jeszcze ciekawe z tego newsa : "After the demo, executive producer Haden Blackman answered a few questions. When asked about the Star Wars Kinect game teased at E3, Blackman wouldn't say much other than LucasArts is very excited about motion controls and working with Kinect and Move. "

Zaczynam wariować na punkcie PS Move ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Potem podczas gry będę sobie myślał "Ciekawe kiedy będzie etap z Boba Fettem". Wolałbym szok w stylu "WTF? Boba Fett, I thought you were dead".

Ale on wcale nie kipnął nigdzie. Ty zapewne mówisz o DLC i walce z nim, tak? Ale przecież wiemy, że te DLC nie miały miejsca, bo tym prawdziwym zakończeniem jest to drugie. Więc to co miałeś w DLC fabularnie możesz wyrzucić na śmietnik. Bobek (jak go nazywam) nigdy więc nie pojawił się w TFU w kwestii fabuły.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.gametrailers.com/video/yoda-cameo-star-wars/702818 Yoda Cameo Cutscene

 

"Ścieżka Luke-a" ;] W ogóle strasznie jestem ciekaw jak odwzorują i jak będą prezentować się bagna na Dagobah.

 

Jeżeli chodzi o wykonanie trailerów to LucasArts nie mają sobie równych. Kurde żeby tak wyglądał kolejny sezon TCW.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja bym się Diverso tak nie sugerował tymi trailerami ;] one strasznie mącą tak żebyśmy nie wiedzieli o co chodzi.

Zresztą w przypadku TFU2 to już w ogóle ..... istny kocioł nam powstaje.

 

http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-star-wars/702883 Developer Diary: A Hero Unleashed

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem to wkleić.

 

Nie jest źle więcej się dzieje niż w jedynce. Do tego deszczyk Kamino fajnie wygląda.

Czekam na jakiś nowy pokaz chcę Dagobah zobaczyć.

 

PS. To nie są mieczyki choć jak miecze świetlne to też się nie zachowują ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No właśnie największa bolączka jedynki i widać, że dwójki też. Lightsaber o mocy miecza drewnianego czy kijka ;/

Jeszcze teraz mamy duala to w ogóle cięcia powinny być natychmiastowe :whistling:

 

No nic ja tam też widzę jak to Estel napisał ulepszoną jedynkę co mi jak najbardziej odpowiada ale nie ma opcji na premierę.

Szczególnie, że fabularnie zapowiada się h.ujowo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...