Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie spodziewałem się drugiej części! Świetnie, gratulacje dla lucas arts! Myślałem że historię gry zakończą na tym dodatku do SW: FU. Naprawdę jestem zadowolony, kolejna gierka którą muszę mieć:D

 

a czego tu gratulować? produkcji kolejnej części która morze okazać się najbardziej naciąganą częścią SW w historii? swoją drogą trzeba by się zastanowić co tam w ogolę robi Starkiler, mi przychodzą na myśl takie opcje

 

a) Palpatine czując że Vader chce go wydymać razem z synkiem ("imperium kontratakuje") wpadł na pomysł aby sklonować Starkilera i zastąpić nim swojego ucznia (po "powrocie jedi" palpatine wskrzesił się w ciele swojego klona którego stworzył jako polisę ubezpieczeniową o czym była mowa w książkach SW)

b) Galen wcale nie umarł po prostu nieźle oberwał (nie wyglądało na to ale trzeba przyjąć i taką opcję)

c) to ulepszona wersja ducha mocy (takiego jakiego zrobił sobie Ben w "Imperium kontratakuje" aby komunikować się z Luke)

d) Starkiler odkrył pradawną technikę sith z dawaniem i podtrzymywaniem sobie życia (zdarzały się podobne przypadki gdyż każdy sith chciał być najpotężniejszym i nieśmiertelnym władcą galaktyki)

Odnośnik do komentarza

Przecież to śmieszne jak będziemy kierować Starkillerem, zwłaszcza, że końcówka pierwszej części

dobitnie pokazywała, że on nie żyje. O ile pamiętam był Imperator i Vader nad zwłokami i Kota rozmawiający z tą laską o śmierci Starkillera.

. To byłby jeden z najbardziej naciąganych sequeli jakie widziałem. Nie wyobrażam sobie, jak Lucas Arts mogłoby to wszystko ładnie fabularnie uzasadnić. Pierwsze FU było dobre fabularnie, ładnie się wkomponowywało w 'Nową Nadzieję'. Ale co za dużo to niezdrowo. Co im szkodziło wziąć silnik z FU i zrobić coś nowego fabularnie? Między Starą Republiką a sagą filmową jest pierdylion motywów, które są w ogóle niewyeksploatowane. No ale pewnie nie tak chwytliwe jak kontynuacja historii Starkillera. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Przecież to śmieszne jak będziemy kierować Starkillerem, zwłaszcza, że końcówka pierwszej części

dobitnie pokazywała, że on nie żyje. O ile pamiętam był Imperator i Vader nad zwłokami i Kota rozmawiający z tą laską o śmierci Starkillera.

. To byłby jeden z najbardziej naciąganych sequeli jakie widziałem. Nie wyobrażam sobie, jak Lucas Arts mogłoby to wszystko ładnie fabularnie uzasadnić. Pierwsze FU było dobre fabularnie, ładnie się wkomponowywało w 'Nową Nadzieję'. Ale co za dużo to niezdrowo. Co im szkodziło wziąć silnik z FU i zrobić coś nowego fabularnie? Między Starą Republiką a sagą filmową jest pierdylion motywów, które są w ogóle niewyeksploatowane. No ale pewnie nie tak chwytliwe jak kontynuacja historii Starkillera. Szkoda.

 

Hmm...

Ja w SWFU Ultimate Edition :) ...nie wiem, jak jest w normalnej wersji. Mam dwa zakończenia, jedno jak pokonujesz VADERa, możesz pobiec do Imperatora i pokonać go i wtedy Starkiller ginie. A drugie zakończenie jest, jak pokonujesz VADERa i nie biegniesz walczyć z Imperatorem, a z VADERem, trzeba zeskoczyć przez barierkę i walczyć z nim. Pokonujesz go i zabijasz. Wtedy Imperator bierze Cię na swoją stronę i zastępujesz VADERa i jesteś czarnym charakterem, ale żyjesz...

 

 

Także ciężko stwierdzić, które z zakończeń będzie kontynuacją w SWFU2 :)

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

Ehh... w obydwóch "wersjach" masz te same 2 zakończenia.

 

Te zakończenie "dobre' czyli

śmierć Starkillera

jest kanoniczne. Czyli te zakończenie będzie kontynuacją w TFU2.

 

Po za tym skoro masz Sith Edition a co za tym idzie dodatki. To właśnie one są swoistą kontynuacją "złego" zakończenia czyli

śmierci Vadera

.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Tu chodzi o kanoniczność Star Wars (Mega poważna sprawa).

The Force Unleashead (Gra, Książką, Komiks) jest pełnoprawną częścią Kanonu EU (Expanded Universe) Star Wars potwierdzoną przez LucasArts Company.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Witam uprzejmie

 

Ehh... w obydwóch "wersjach" masz te same 2 zakończenia.

 

Te zakończenie "dobre' czyli

śmierć Starkillera

jest kanoniczne. Czyli te zakończenie będzie kontynuacją w TFU2.

 

Po za tym skoro masz Sith Edition a co za tym idzie dodatki. To właśnie one są swoistą kontynuacją "złego" zakończenia czyli

śmierci Vadera

.

 

No nie tak do końca, bo Jedi Temple jest częścią głównej fabuły gry, czyli jak jesteś dobrym Starkillerem.

Poza tym, co za problem ze wskrzeszeniem Starkillera, w filmie była mowa, że był jeden Sith nauczyciel Imperatora, który potrafił oszukać śmierć.

Coś tam wymyślą :) Spoko! :) Poza tym jest tyle niejasności i braku powiązań między Nową Trylogią a Starą Trylogią SW filmów, że taki mały myczek w grze przejdzie...

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Odnośnik do komentarza

jeśli czekacie na nowe wiadomości to ja mogę podać jedną, trwają pracę nad książkową adaptacją TFU2 czyli LA chce ponownie zacząć sprzedawać wszystko co się da z metką z napisem Star Wars robiąc przy tym reklamę dla TFU2 tak samo jak było to z poprzedniczką i kiedyś z Shadow of the Empire (pewnie niedługo zaczną wyjeżdżać z tekstem o Gwiezdno wojennym wydarzeniu roku) miejmy tylko nadzieje że choć nam wydaje się że nowa przygoda Starkilera będzie mocno przegiętą okaże się tylko lekko naciąganą historią (no i że twórcy potrafią uczyć się na błędach)

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, jestem tu nowy ale przejdę do rzeczy

Bardzo mnie cieszy, że wyjdzie TFU2, grałem w 1 na PS2, teraz mam PS3 więc myśle, że będzie super. Co do systemu Jedi Academy wątpie by taki dali, byłoby to trudne szczególnie na konsole...

A co do zgodności z 1 częścią, też mnie bardzo ciekawi, ale nikt nie pomyślał o tym, że to też może się dziać gdzieś w środku 1 cz. Czemu by nie? Chociaż głosy Yody niezbyt się by zgadzały, ale kto wie. Mam nadzieję, że jak dostaniemy odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?11572,strona-the-force-unleashed-ii-znowu-sie-zmienia-update.html zmiany na oficjalnej stronie

 

Może w końcu coś ruszy niedługo, jakieś pierwsze konkretne informacje by się przydały. Że już nie wspomnę o gameplayu.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?11572,strona-the-force-unleashed-ii-znowu-sie-zmienia-update.html zmiany na oficjalnej stronie

 

Może w końcu coś ruszy niedługo, jakieś pierwsze konkretne informacje by się przydały. Że już nie wspomnę o gameplayu.

 

zapewne bedzie tak jak z poprzednia czescia pierwsze informacje wyskoczyly chyba w maju w w pazdzierniku byla gra. bardzo licze na 2 czesc bo 1 strasznie mi sie podobala ale pewnie to dlatego ze jestem zagorzalym fanem SW.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nom w końcu pierwsze konkretne informacje:

 

http://forums.gametrailers.com/thread/star-wars-the-force-unleashed-/1059390

 

Premiera podobno w październiku.

 

Fabuła będzie się dziać 6 miesięcy po pierwszej części i uwaga rok przed Nową Nadzieją; łoł. I odnośnie fabuły to chyba Blue pisał o klonie/klonach; no i proszę haha. Ponadto Vader spotyka Starkillera w więzieniu na UWAGA; KAMINO; ło rzesz (pipi)a, grubo. Starkiller wydostaje się z więzienia i kradnie Tie Fightera Vadera. Vader kontaktuje się ze Starkillerm i uświadamia go, że na Cato Nomordia jest przetrzymywany Kota. Galen udaje się tam i walczy na arenie (tej z trailera). Bydle z areny również z trailera to Gorog.

 

Historia ma być bardziej dojrzalsza.

Zagadka trailera rozwiązana, na razie.

 

Oczywiście dual potwierdzony (mniam). No i na koniec również piękny news:

 

"We're actually talking to the ESRB about some stuff that we want to do with the lightsaber to make it really feel more like a lightsaber and much more visceral - without violating any ESRB policies, of course." "Like what?" I ask. " I can't tell you right now, but it's definitely nastier than anything we did last time."

http://www.ppe.pl/news-838-Force_Unleashed_2_na_pierwszych_screenach!.html no i pierwsze screeny/skany

 

:wub::wub::wub: Mam nadzieję, że na E3 zobaczymy gameplay.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nom dokładnie.

 

"It starts with Darth Vader arriving on Kamino and meeting Starkiller in prison. While training against PROXY droids, one transforms into Juno Eclipse. Starkiller can't bring himself to strike it down and doesn't understand why. Vader than reveals that Starkiller is a clone and that something went wrong with the accelerated cloning process. It is revealed that he is one of many clones, all of which went insane."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No trochę to naciągane. Ale spokojnie poczekajmy do full wersji. Zanim zaczniemy oceniać fabułę ;].

 

Te screeny w deszczu oczywiście pochodzą z początku z Kamino. Cholera jestem ciekaw jak to się prezentuje w ruchu.

Jestem ciekaw czy te mniemane więzienie/"fabryka klonów" to dokładnie to samo miejsce z Ataku Klonów co odwiedził Obi. No ale chyba tak.

 

W ogóle niby nowe informacje a pytań jeszcze więcej niż przed. Rok przed Nową nadzieją. Cholera ale dwójeczka ponownie połączy nową i starą trylogię. Bo TFU2 też chyba będzie wchodzić w kanon, nie?

 

Liczę na masę ciekawostek, nawiązań i sekretów. Jak np. ten z jedynki z Gunganem w karbonicie (Jar Jar ? hehe).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z tymi klonami to trochę przesadzili, ale i tak cieszy mnie, że coś się dzieje w temacie. Screeny są świetne, widać poprawę od czasów pierwszego FU. I chcą zrobić grę bardziej brutalną, choć na tym mi aż tak nie zależy, bo brutalność w Star Wars nigdy nie była konieczna, jak np. w God of War.

 

God of War bez brutalności to nie God of War :)

 

Pierwszą część kupiłem bez obejrzenia jakiejkolwiek recenzji i trochę tego żałowałem ,więc teraz się trochę powstrzymam,aż do pierwszych opinii :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...