Skocz do zawartości

Star Wars The Force Unleashed 2


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

Oprawa nie jest dla mnie ważna ta może być. Zresztą ten gameplay jest w sd nagrywany kamerą :whistling:

Przynajmniej "pobawię się Euphorią" to znaczy dzięki niej.

 

A combosy mieczem ala Darth Maul tego nie kumam. Combosów używam dla skuteczności a nie dla widowiska jeżeli o to chodzi.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Może się doczekamy gdy zmieni się docelowy odbiorca. W Jedi Academy wpisywało się cheat na odpadające kończyny i gra była 2x lepsza.

 

Haha dokładnie no kurde coś takiego przydałoby się w TFU2.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fYEjBXuwA2c 5 minutowy gameplay Z GC

 

Niestety to ten sam urywek co był pokazywany na E3.

 

Jak dla mnie dobrze, graficznie wcale nie jest tak źle. Podoba mi się ten sam początek z Tie Fighterami, nowa umiejętność znowu będzie zabawa.

No i jak zwykle dają radę wykończenia w QTE.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ale chyba demko będzie, więc będzie okazja własnoręcznie obadać tytuł.

 

Tak ale mi nie o to chodzi ;p. Obadanie dema to jedna sprawa choć wiem jak mechanika wygląda plus mniej więcej ewentualne usprawnienia.

Do tego nie muszą mnie zachęcać ale mi chodzi o pokazanie w miarę bez spoilerów jakiś nowych fragmentów, nowych lokacji. Kurde chętnie bym zobaczył Dabogah czy w ogóle jakiś nowy gameplay.

 

A cut-scenki które nam serwują choć kapitalne to wolę oglądać podczas grania bo i tak chu.ja można z nich wywnioskować (no poza paroma pierdołami).

 

A demko które dostaniemy to właśnie znowuuu Kamino ;].

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/104?ep=104

 

tu macie cały odcinek GTTV poświęcony w całości SW:TFU 2, w którym są ukazane nowe miejscówki i dużo gameplayu

O cholera ale zamuleniec ze mnie ;p jeszcze cały dzień widziałem to na GT ale myślałem, że to ta wcześniej wklejona cut scenka ;p.

A to jest dokładnie to o co prosiłem , całkowicie nowy materiał ;].

 

Wielkie dzięki Czak.

 

Bardzo ale to bardzo podoba mi się to co zobaczyłem. Kamino (w końcu w HD) wygląda świetnie ale najbardziej rozwaliła mnie walka z tym nowym Rancornem (on ma jakąś inną nazwę). Widać progres graficzny względem jedynki ale co ważne widać, że w dwójce postawili na akcję choćby ten lot z samego początku czy właśnie walka z nowym Rancornem.

 

Do tego QTE jak zwykle wyglądają świetnie teraz nawet lepiej bo kamera bardziej wariuje, pokazuje akcję z bliska.

 

Pewnie nie ale gra chodzi mega płynnie (czego nie można powiedzieć o jedynce) czasami miałem wrażenie, że to 60 klatek. Jedyne co mnie odrzuca póki co to fabula...

 

PS. Dabogah nie pokazali :[.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...