Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moze odpusc sobie dextera i skup sie na zlotopolskich - tam nie ma takich trudnych scen do ogarniecia.

Remix klawierki dobry.

Fajnie, ze próbujesz być zabawny, przy okazji możesz mi napisać co daje wielokrotne napierdalanie w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza

Tokarowi podobał sie ostatni Harry Potter wiec nie ma zdania, aczkolwiek ten sezon Dextera też mi sie nie podoba;/ Nawet to, ze scenarzyści pokazali jaja w ostatnim sezonie i usmiercili Ritę teraz zle sie odbiło na serialu. Sztucznie to bardzo wypadło. Wszyscy o niej zapomniali, dzieciaki pojechał do dziadkow... z restzą to nie jest najgorsze. Jaki jest motyw przewodni tego sezonu? W pierwszym był brat Dexa, w drugim pokrecona psychopatka i polowanie na Dextera, w trzecim prokurator, który obrał sobie Dexa za idola, w czwartym sam john lithgow, a w piątym? Wieśniaczka, którą ruchali w dupe? I ciapowaty Quinn?

 

Chociaż ten o ile może być, tak ta baba - Lumen jest juz kompletnie nieciekawa.

 

 

 

No i tragiczny zwiazek Angela ;/ To co było w ostatnim odcinku to szczyt wszystkiego.

 

Kurcze, nie tego sie spodziewałem po tak dobrym serialu

Odnośnik do komentarza

Ludzie, opamiętajcie się. Każdy sezon Dextera taki jest - pierwsze odcinki wolne, dopiero gdzieś od połowy się zaczyna.

 

Chyba przygode z dexterem zaczales od 5 sezonu skoro takie bzdury piszesz. 5 sezon jest slaby zarowno pod wzgledem akcji jak i fabuly oraz watkow pobocznych innych postaci. Kto twierdzi inaczej ten serio chyba nie ogladal wczesniejszych sezonow i jest poprostu idiota.

Odnośnik do komentarza

Nazywanie kogoś idiotą, bo podoba mu się jakiś serial to oznaka bycia retardem. Gust to rzecz względna, mi się osobiście podoba taki powolny przebieg akcji oraz pomysł z Lumen. Nie istnieje właściwy gust, każdy człowiek ma odmienny i każdy jest słuszny.

 

Inna sprawa, że główny showrunner Dextera odszedł po 4 sezonie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...