Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadał się taki fajny sezon, a na razie bieda... Ale rację mają ci, którzy uważają, że się rozkręci.

 

Scena na lotnisku była całkiem przejmująca do momentu, kiedy nie zobaczyłem paska Lumen - no kurna, to pierwsza rzecz zdejmowana przy kontroli, na dodatek był na wierzchu i bramkowicze powinni go widzieć. Cóż, nie udało się.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nazywanie kogoś idiotą, bo podoba mu się jakiś serial to oznaka bycia retardem. Gust to rzecz względna, mi się osobiście podoba taki powolny przebieg akcji oraz pomysł z Lumen. Nie istnieje właściwy gust, każdy człowiek ma odmienny i każdy jest słuszny.

 

Inna sprawa, że główny showrunner Dextera odszedł po 4 sezonie.

 

Retardem jest ktos kto ma klapki na oczach i uwaza, ze jest bogato w serialu kiedy tak naprawde jest bieda. idac tym tokiem myslenia zapach albo smak go wna tez musi byc kwestia gustu mimo, ze wszyscy wiedza o co chodzi. Serial moze i sie rozkreci od polowy, ale zapowiada sie, ze rozkreci sie raczej negatywnie. Scenarzysci sami zapedzili sie w rog wciskajac do serialu jakies dziwne watki i teraz dzieki temu laduje z reka w nocniku. Mozna rowniez sie spodziewac ciekawostki w stylu smierci niani, lub proba zabojstaw kogos przez nia, lub porwania. Niania jest za dziwna.

Odnośnik do komentarza
Retardem jest ktos kto ma klapki na oczach i uwaza, ze jest bogato w serialu kiedy tak naprawde jest bieda.

 

znów, piszesz jakbyś był sądem ostatecznym.

 

idac tym tokiem myslenia zapach albo smak go wna tez musi byc kwestia gustu mimo, ze wszyscy wiedza o co chodzi.

 

tak, idealnie trafne porównanie.

 

 

innymi słowy, wg. Ciebie sezon ssie, ale to tylko twoja opinia, jesteś niedojrzały emocjonalnie twierdząc, że jakiekolwiek inne zdanie od twojego jest nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza

Ale ten sezon na prawdę ssie i to nie tylko jego opinia. Nie jest tragicznie, a w porownaniu do poprzednich sezonów jest po prostu biednie i kiepsko.

 

 

Niech dodowem na to będzie fakt, że Quinn jest najlepszą postacią w serialu. Tak, Quinn

Odnośnik do komentarza
Retardem jest ktos kto ma klapki na oczach i uwaza, ze jest bogato w serialu kiedy tak naprawde jest bieda.

 

znów, piszesz jakbyś był sądem ostatecznym.

 

idac tym tokiem myslenia zapach albo smak go wna tez musi byc kwestia gustu mimo, ze wszyscy wiedza o co chodzi.

 

tak, idealnie trafne porównanie.

 

 

innymi słowy, wg. Ciebie sezon ssie, ale to tylko twoja opinia, jesteś niedojrzały emocjonalnie twierdząc, że jakiekolwiek inne zdanie od twojego jest nieprawdziwe.

 

Zacznij odrozniac fakty od indywidualnych opinii. Tu nie chodzi o moje zdanie tylko fakty. Ten sezon jest slaby, i to jest fakt bo mamy do czego sie odniesc. Tak samo jak ptaki lataja a czerwony samochod jest czerwony no chyba, ze mialbys wlasne zdanie, ze jest niebieski ale wtedy to nie mam wiecej pytan 0_o Tak samo jak brazylisjkie seriale sa plytkie, tak samo jak plytki i biedny inteletualnie jest serial Klan, tak samo 5 sezon Dextera JEST SLABY, bo mamy do czego sie odniesc. To, ze ciebie on jara to inna sprawa, ale jest plytszy od innych sezonow i ktos kt onie potrafi tego zauwazyc to chyba oglada ten serial bo inni go ogladaja zamiast go skumac.

Odnośnik do komentarza

Zapowiadał się taki fajny sezon, a na razie bieda... Ale rację mają ci, którzy uważają, że się rozkręci.

 

Nie wiem skad ta pewnosc. Na razie w poprzednich sezonach do 5 odcinka bylo juz tluuuuusto i czlowiek czekal z wywieszonym ozorem, zeby zasiorbac z ftp nowy odcinek. W tym sezonie jest tak monotonnie i mozolnie, ze idzie niekiedy usnac. Czekam na jakis szokens, na cos, co sprawi, ze bede odliczal dni do poniedzialku kolejnego. Jak ten sezon ma miec tez max 12-13 odcinkow to ku,r,wa polowa prawie za nami a krwi w miesie malo. ;\

 

Blah, w trzecim sezonie była sucharska bujanka z prokuratorem, a w czwartym jeżdżenie z Trinitym po budowach też było niewiarygodnie ekscytujące.

Odnośnik do komentarza

No właśnie- 3 sezon rozkręcał się prawie przez cały sezon i się rozkręcić nie mógł.

Dopiero chyba od 10 odcinka coś tam się zaczęło konkretnego dziać.

 

Jak narazie mnie się podoba ten sezon, początek był mulny, ale jest już lepiej.

 

Tylko mam nadzieję, że czymś zaskoczą- a nie, że np. Dex będzie mordował tych gwałcicieli Lumen a na końcu okaże się, że ona też była zwichrowana i będzie musiał ją skrócić o głowę, jak to było z każdym co poznał Mrocznego Pasażera.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co się tak dopier/dalacie do tego 3 sezonu. Podchody z Miguelem to było arcydzieło w porównaniu do tego co się teraz dzieje.

 

Ten ostatni odcinek to była jakaś katastrofa nuklearna. Lumen drąca mordę na całą kawiarnię "ZABIJ ICH DLA MNIE", jakieś getto dla gwałcicieli pod mostem, vendetta rodem z domowego przedszkola, żenująca pseudozabawna wizyta w salonie tatuażu, afera rozporkowa zataczająca coraz większe kręgi. No (pipi)a 40-minutowy festiwal żenady. Tylko scena rewizji na lotnisku była trochę wyższych lotów.

Odnośnik do komentarza

Niech dodowem na to będzie fakt, że Quinn jest najlepszą postacią w serialu. Tak, Quinn

Delektuj sie nim poki mozesz. Quinn:

 

a) jest na tropie Dextera

b) ruchnal Deb

 

spelnienie jednego z tych warunkow gwarantowalby jego zejscie pod koniec sezonu a przy dwoch na raz... aktor grajacy go pewnie zaczal juz rozsylac swoje cv

 

ale za to w nastepnym sezonie beda mogli spedzic wiecej czasow na perypetiach Angela i Marii "Best Blowjob In Miami" LaGuerty. hurra....

Odnośnik do komentarza

To byl perfidny i zamierzony spoiler. dobrze wiedzial ze jestem na ok. 2 sezonie. Wchodzi tylko zeby cos napisac czasami.

 

Ale o co ci chodzi chlopie ? Masz osobny temat o 2 sezonie a na sile wpier dalasz sie do 5 sezonu. O czym ludzie tu maja pisac, o napisach koncowych ? Kogos niby ma interesowac ze w temacie o Sezonie 5 piszesz, ze ogladasz dopiero 2 sezon ? No lol co za typ.

Odnośnik do komentarza

Ejno, odcinek był naprawdę w porządku, mimo kilku niedopatrzeń (przyjeżdżając na miejsce zbrodni nikt szczęśliwie nie zauważył stojącego za kontenerem samochodu Dexa). Akcja z Lumen trzymała w napięciu, więc jestem całkiem zadowolony. Oczywiście wywaliłbym wszystkie perypetie Batista-LaGuerta, ale już szkoda nawet o tym wspominać.

Odnośnik do komentarza

Haha jaki spoiler xD

 

 

Jedyne co jest na + w tym odcinku to Xbox u Quinna : :thumbsup:

Napisałbym teraz jakis wulgaryzm, ale mam dobry humor

 

 

Odcinek świetny. A na ten kiepski sezon nawet rewelacyjny. Trzyma cały czas w napięciu. Do tego kilka niezłych akcji, fajna scena w wannie i nawiazanie do Rity. Pierwsze słowa dzieciaka xD i potem to jak Dex rozwalił tego zboczka. Jedyny minus to Batista, ale było go mało. Aaaa i rekonstrukcja Masuki xDDD

Odnośnik do komentarza

No wreście bardzo dobry odcinek, który trzyma za jaja od początku do końca. Bardzo mi się podoba wątek Lumen który jest coraz lepszy i liczę że to nie pójdzie schematem i laska zostanie na dłużej. Wątek Batisty nawet mnie nie drażnił, a mistrzem odcinka został Masuka i jego rekonstrukcja :) Duży plus za Xboxa (tam chyba leżało Fable II i Ninja Blade?). Generalnie cała akcja w tych magazynach była świetna i dlatego póki co ten odcinek uważam za najlepszy z dotychczasowych. Bo poprzednie odcinki średnio mi się podobały.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...