Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten odcinek był niezły szczególnie Matsuka dał radę radę z Justinem Bieberem i Headcase LOL Zakończenie sprawy kolesia od martwych zwierząt trochę rozczarowało, nie podobają mi się też zapychacze w postaci durnej sprawy z obciętymi głowami i tego całego pobicia. Zapowiedź kolejnego odcinka daje nadzieję, że akcja ruszy ostro do przodu. :P

Odnośnik do komentarza

Zgodnie ze spoilerami gościa z 4chana :

 

 

Gościówa też jest jakimś mordercą i na początku Dexter ją uczy tak jak Harry uczył jego. Jednak w ostatnim epie lu przedostatnim epie zarżnie ją po tym jak się zbliży do Harry'ego jr.

 

 

Potwierdzone na 70 %; a epek sam w sobie dawał rade. Szczególnie Justin Bieber i " He is CSI-ing on me ?"

Odnośnik do komentarza

Rozmowy jak rozmowy, da się oglądać. Ja natomiast już mam dość szukania kolejnych morderców do zabicia. Ten typ z wąsami mnie w(pipi)iał, że przewijałem w jego scenach. Zresztą Dexter wynajął autko do przeprowadzki, znalazł dwie plamy krwi i się okazało, że to prowadzi go do mordercy. Dodatkowo wpadł do domu kolesia i znalazł kosmyk włosów przy wyjściu. To już jest nudne i w(pipi)iający, tak jak i Harry pojawiający się co 5 minut. Quiin też denerwuje, nagle matoł jako jedyny jest na tropie Dexa. No dajcie spokój.

Odnośnik do komentarza

Mnie się podobało i nawet Masuka się polepszył w tym sezonie a dopiero początek.

 

Z tym tekstem o śledztwie w sprawie obciągania LaGuerty to mnie MQ autentycznie rozwalił ale i taka jest okrutna prawda.

 

Przeca Trinity killer był najdłużej działającym mordercą chyba w historii USA a tu nagle jakby FBI o nim zapomniało. Albo nie informują Miami Metro Police o swoich postepach, co też wydaje się bardzo dziwne.

 

Lumen wydaje się być intrygującą postacią i jestem ciekawy, czy wątek ten zostanie odpowiednio rozwinięty i zakończony.

 

Chociaż gdyby jej Dex nie zayebał pod koniec sezonu to byłby precedens, ale to tylko moje gdybygdybanie.

 

Ps. Quinn NIGDY nie będzie Doakes'em nr 2, facet był poprostu bezbłędny jako postać, np w pierwszym sezonie jak Dex usmiechał się nad jakimiś zwłokami a ten do niego:

 

- I co, stanął Ci?

 

EPIC WIN.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie za mało mamy w tym sezonie starego Dextera. Strasznie brakuje mi tych skrupulatnie zaplanowanych, przemyślanych i 'czystych' morderstw. Teraz na chama wciskają jakieś komplikacje, już od dawna nic nie poszło tak gładko jak to miało zwyczaj w pierwszych sezonach, a to przecież było najlepsze- myśliwy dokładnie wybierający ofiarę i odpowiedni moment, przygotowania, rytuał. Póki co mamy jednak tylko fabularne zapchajdziury, aczkolwiek jestem ciekaw jak rozwinie się wątek Lumen (zapewne ona będzie wskazywała cele, a Dex robił to, co umie najlepiej ;])

Odnośnik do komentarza

Zgaduję, że teraz Dex będzie wyrównywał rachunki ze starym Lumen, a na końcu okaże się, że on wcale jej nie szturchał pod prysznicem i że w ogóle ona manipuluje poczuciem winy Dextera.

 

Śledztwo Quinna to naprawdę paranoja. Co on sobie myślał nachodząc chronionego przez FBI świadka ? Że nikt nie zauważy ? No i to napier/dalanie w klawiaturę rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza

Przypomnijcie mi, czy Dex się na pewno ze wszystkiego wywinął na dobre? Z tego morderstwa Miguela też? Przeca to był prokurator.

Bo jestem ciekawy czy było więcej porzuconych wątków, jak ten, że LaGuerta miała się zemścić za śmierć Doakesa i potem słuch o tym zaginął.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...