Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie to bylo niezle pol odcinka. Moze sezon da sie jeszcze odratowac. Aczkolwiek Lumen i jej rozterki nadal mnie kompletnie wala. Mozna miec nadzieje, ze chociaz Robocop zrobi cos fajnego, zapowiada sie interesujaca postac.

 

co wiecej powiedzialbym iz lundy ginie, miguel zostaje parnerem dextera ale mu odwala i zostaje zabity, trinity zabija czworkami a reporterka to jego corka, deb odkrywa ze brian byl bratem dextera, to dla wszystkich ktorzy mysla ze czytanie tematu o 5 sezonie przed obejrzeniem go to dobry pomysl. pozdrowka.

Edytowane przez Mq
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sezon slaby, dobra walic to, ale w ostatnim odcinku ryczałem ze smiechu gdy ogladalem wizualizacje Masuki na miejscu zbrodni, jego najlepszy numer 5 sezonów, w sumie jedynie Masuka mnie nie denerwuje w tym serialu ;]

 

moze ktos zrobi gify xDDD

Odnośnik do komentarza

Niech dodowem na to będzie fakt, że Quinn jest najlepszą postacią w serialu. Tak, Quinn

Delektuj sie nim poki mozesz. Quinn:

 

a) jest na tropie Dextera

b) ruchnal Deb

 

spelnienie jednego z tych warunkow gwarantowalby jego zejscie pod koniec sezonu a przy dwoch na raz... aktor grajacy go pewnie zaczal juz rozsylac swoje cv

 

ale za to w nastepnym sezonie beda mogli spedzic wiecej czasow na perypetiach Angela i Marii "Best Blowjob In Miami" LaGuerty. hurra....

 

Po najnowszym epie obstawiam, ze Quinn dowie sie o tajemnicy Dextera, ale w tym samym czasie rozwinie sie jego glebokie uczucie do Deb i nie bedzie wiedzial co ma zrobic. To bedzie ten moment, w ktorym sezon na dobre sie rozkreci.

Odnośnik do komentarza

W czwartym sezonie było dobre, jak Dexter prawie zayebał Trinity killera (który tak naprawdę zabija po 4 osoby i jest starym siwym dziadkiem) w tej kuchni.

Albo jak mu życie uratował i nie pozwolił mu na samobójstwo na tej budowie.

 

No, to było super.

Nieprawda

 

Super było to jak odkrył jak się nazywa i powiedział Hello Dexter Morgan :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam jak komuś się mógł ostatni odcinek podobać. Przecież Lumen jest ciężko upośledzona i z każdą wypowiedzianym przez nią zdaniem widać to coraz bardziej. Brak mi słów na opisanie tej żenady w magazynie portowym. CO TO (pipi)A BYŁO ? A najlepsza była akcja z duszeniem zafoliowanego typa 20 metrów od Masuki i Debry.

Mm nadzieję, że robocop odstawi jakiś dobry numer, bo póki co przebłyski geniuszu Masuki nie zmieniają faktu, że ten sezon drapie w dno od spodu.

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam jak komuś się mógł ostatni odcinek podobać. Przecież Lumen jest ciężko upośledzona i z każdą wypowiedzianym przez nią zdaniem widać to coraz bardziej. Brak mi słów na opisanie tej żenady w magazynie portowym. CO TO (pipi)A BYŁO ? A najlepsza była akcja z duszeniem zafoliowanego typa 20 metrów od Masuki i Debry.

Mm nadzieję, że robocop odstawi jakiś dobry numer, bo póki co przebłyski geniuszu Masuki nie zmieniają faktu, że ten sezon drapie w dno od spodu.

 

+1

 

 

Niektorz chyba za bardzo sie podjarali tym, ze w koncu cos sie zaczelo w serialu dziac i nie zauwazyli jak groteskowo oraz komicznie to wszystko wygladalo.

 

Jest slabo.

Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie, żeby w poprzednich sezonach były tak idiotyczne i żenujące akcje jak ostatnia w hangarze. Jak dobrze, że mamy kilka o klase lepszych seriali.

 

dr. house californication no proszę cię

 

 

Nie oglądam housa, miałem na myśli Breaking Bad, Mad Men tudzież Boardwalk Empire

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...