Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A jednak spoilery typa z 4chana się sprawdziły:

 

 

-Koleś wspominał o tym że Deb i Quinn będą uprawiali sex w mieszkaniu Dex'a i Rity.

-Cody i Astor uciekną ze szkoły i udadzą się do ich byłego domu, a następnie zabiorą ich do dziadków.

-No i jeżeli wszystko będzie tak jak mówił, to pod koniec 3 epa zobaczymy Julie Stilles która to będzie więziona przez tego zbieracza oposów a jej wątek rozwinie się w nast. odcinkach.

 

 

NO i o co do kurfy nędzy chodziło z tą Astor pod koniec epa ? Niby jest wkurzona an Dextera a jednak nie. Niby chce jechać do tych dziadków ale tuli się do niego na końcu.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam odnosic wrazenie, ze Michael C. Hall wydaje sie dobrym aktorem w Dexterze tylko dlatego, ze jest otoczony kompletnie gownianymi aktorami. Ja wiem, ze ciezko znalezc dobrego aktora dzieciecego ale to co wyrabiaja w ostatnim odcinku po prostu... nie mam slow. Czy Cody ma downa? Kiedys lubialem Angela ale jego debilne problemy malzenskie kompletnie zabily we mnie slady sympatii. Kiedy Quinn jest najbardziej znosna postacia poboczna wiadomo, ze dzieje sie zle.

Odnośnik do komentarza

Co do dzieciaków to się zgodzę, ale warto wziąć pod uwagę to, że podczas pierwszego sezonu nikt nie wymagał od nich dobrej gry aktorskiej, one po prostu miały być i zacieszać gębe przy co drugiej scenie. Teraz kiedy podrosły i wymagana jest jakaś gra, to widać sobie nie radzą, no ale co zrobić? Nie mogą zmienić nagle aktorów, bo wyglądałoby to idiotycznie.

Odnośnik do komentarza

Decydując się na taki twist w końcówce 4 sezonu twórcy sprowadzili na siebie kłopot związany z koniecznością sensownego pociągnięci tego tematu. No i cóż, po 2 odcinkach można śmiało stwierdzić, że nie podołali.

 

Wygląda to tak, jakby śmierć Rity wywołała szok na okres jakichś 15 minut, po czym wszystko wróciło do normy. Reakcja Astor na wieść o tym, że jej matka została zamordowana - tinejdż foch. No rewelacja. Cody chyba nawet nie zauważył zmiany, bo skoro Dexter dalej smaży trójkątne naleśniki, to wszystko jest ok. Rodzice Rity też sprawiali wrażenie, jakby przyjechali w odwiedziny na święta. Tą emocjonalną płyciznę starano się jakoś nadrobić sceną w łazience i łzawym pożegnaniem, ale z racji warsztatu aktorskiego dzieciaków wyszło to jak w W11.

 

A na dobitkę żałosny wątek problemów małżeńskich Angela i Laguerty. Naprawdę aż nie mogę usiedzieć z napięcia w oczekiwaniu jak to się dalej potoczy.

 

Kurde, przeczuwałem że po ogarnięciu Breaking Bad Dexter przestanie na mnie robić większe wrażenie, ale problemem leży przede wszystkim w tym, że 2 pierwsze odcinki nowego sezonu są jednymi z gorszych w historii tego serialu. Czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

Decydując się na taki twist w końcówce 4 sezonu twórcy sprowadzili na siebie kłopot związany z koniecznością sensownego pociągnięci tego tematu. No i cóż, po 2 odcinkach można śmiało stwierdzić, że nie podołali.

 

Wygląda to tak, jakby śmierć Rity wywołała szok na okres jakichś 15 minut, po czym wszystko wróciło do normy. Reakcja Astor na wieść o tym, że jej matka została zamordowana - tinejdż foch. No rewelacja. Cody chyba nawet nie zauważył zmiany, bo skoro Dexter dalej smaży trójkątne naleśniki, to wszystko jest ok. Rodzice Rity też sprawiali wrażenie, jakby przyjechali w odwiedziny na święta. Tą emocjonalną płyciznę starano się jakoś nadrobić sceną w łazience i łzawym pożegnaniem, ale z racji warsztatu aktorskiego dzieciaków wyszło to jak w W11.

 

A na dobitkę żałosny wątek problemów małżeńskich Angela i Laguerty. Naprawdę aż nie mogę usiedzieć z napięcia w oczekiwaniu jak to się dalej potoczy.

 

Kurde, przeczuwałem że po ogarnięciu Breaking Bad Dexter przestanie na mnie robić większe wrażenie, ale problemem leży przede wszystkim w tym, że 2 pierwsze odcinki nowego sezonu są jednymi z gorszych w historii tego serialu. Czarno to widzę.

To sa rodzice Paula.

 

 

No póki co nudno trochę, mam nadzieję że się rozkręci. Ogólnie Rita kopnęła w kalendarz a nikt się nie przejął.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedzialbym, zeby mnie roz(pipi)il ale przynajmniej zaczelo sie dziac cos interesujacego (i nie mam na mysli debilnych perypetii LaGuerty i Anheeeela).

 

 

Troche szkoda, ze juz sie pozbyli facia od zwierzat. Trinity z niego nie byl, ale byl calkiem ciekawy. Kiedy sie odwrocil i pier dolnal Dextera strzalka to byl pierwszy naprawde ekscytujacy moment w tym sezonie. W karetce i szpitalu gdy kryli siebie nawzajem patrzac na siebie z nienawiscia tez bylo cacy

 

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...