Skocz do zawartości

Dexter sezon 5


laki

Rekomendowane odpowiedzi

I znów dobry odcinek. Wypadek trochę naciągany, ale konieczny żeby akcja ruszyła do przodu. Robocop węszy i sądząc po zwiastunie następnego odcinka, coś ważnego wywęszy. Ale skoro mają być następne sezony to łatwo przewidzieć że Dexter na razie jest bezpieczny. Fajny był żarcik z Masuką jak Lumen oglądała fotki na telefonie. Romantyczna scenka na końcu całkiem przyjemna, ciekawe jak ten wątek się potoczy. Ciekawe też co zrobi Batista, chyba dostrzegł wreszcie że Maria nie jest ideałem.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zgodnie ze spoilerami gościa z 4chana :

 

 

Gościówa też jest jakimś mordercą i na początku Dexter ją uczy tak jak Harry uczył jego. Jednak w ostatnim epie lu przedostatnim epie zarżnie ją po tym jak się zbliży do Harry'ego jr.

 

 

Potwierdzone na 70 %; a epek sam w sobie dawał rade. Szczególnie Justin Bieber i " He is CSI-ing on me ?"

Dopisałbyś, że spoiler z zakończenia sezonu ;/

 

EDIT: Porąbały mi się strony w temacie, niech ktoś usunie ;p

Edytowane przez Solidny (pan)
Odnośnik do komentarza

I znów dobry odcinek. Wypadek trochę naciągany, ale konieczny żeby akcja ruszyła do przodu. Robocop węszy i sądząc po zwiastunie następnego odcinka, coś ważnego wywęszy. Ale skoro mają być następne sezony to łatwo przewidzieć że Dexter na razie jest bezpieczny. Fajny był żarcik z Masuką jak Lumen oglądała fotki na telefonie. Romantyczna scenka na końcu całkiem przyjemna, ciekawe jak ten wątek się potoczy. Ciekawe też co zrobi Batista, chyba dostrzegł wreszcie że Maria nie jest ideałem.

 

 

Omg czytajac tego posta poczulem sie jakbym uslyszal zapowiedz brazylijskiej telenoweli na tv4 X_X

Odnośnik do komentarza

Jest slabo mimo, ze sezon zaczal sie rozkrecac. Tak naprawde za cala kiche odpowiada Lumen - tragicznie zrobiona postac, ktora wywraca fabule serialu do gory nogami i niestety jest to tak kiepsko przedstawione, ze cierpi na tym caly serial. Teraz tylko czekac jak sie rozwinie love story bo juz mamy powoli szklanki w oczkach jak glowni bohaterowie sie na siebie patrza. Jedyne co moze uratowac ten serial to twist w ktorym Lumen szybciutko pojdzie do piachu a mastermindem i masterchiefem stojacym za gwalcicielami bedzie niania ktora pewnie przypadkowo zabije dzieciak raczkujacy po lazience i stracajacy podlaczona suszarke do kapieli.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem o tyle szczescie ze ogladalem te pare odcinkow 5 sezonu pod rzad, wiec mi gladko zeszlo. I bylo git, mi sie podoba wystarczajaco zeby ogladac. Dopiero sie rozkreca, i nie udezyl z (pipi)nieciem jak 1 i 2 sezon. Ale jest git. No more spoilers, motherfuckers.

 

Zdobylem Achievementa, jest to moj pierwszy serial ktory obejzalem calkowicie bez napisow : D

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

No najlepszy odcinek w tym sezonie, ale jedna rzecz mi nie daje spokoju-

 

Otóż, gdy

Cole wparował z buta do tego pokoju to zamienił drzwi w stertę drzazg a oni jakby nigdy nic se go ukatrupili w pokoju bez drzwi @_@'

Poza tym hotel pełen ludzi a nikt nawet nie przyszedł sprawdzić od czego ten huk.

 

 

NIGA PLIZ

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

No najlepszy odcinek w tym sezonie, ale jedna rzecz mi nie daje spokoju-

 

Otóż, gdy

Cole wparował z buta do tego pokoju to zamienił drzwi w stertę drzazg a oni jakby nigdy nic se go ukatrupili w pokoju bez drzwi @_@'

Poza tym hotel pełen ludzi a nikt nawet nie przyszedł sprawdzić od czego ten huk.

 

 

NIGA PLIZ

 

 

on nie wy(pipi)ał drzwi z holu tylko te boczne ze swojego pokoju

Odnośnik do komentarza

 

 

ja w ogóle nie czaję czemu w hotelu były drzwi z pokoju do pokoju

 

 

Tak to już bywa w hotelach.

 

Odcinek słaby, sezon dalej słabuje. Lumen to w ogóle disaster, powinna być ikoną memów i przerabiana w gifach po miliard razy z tymi swoimi minami.

 

Jedyna nadzieja w:

 

 

Ustaleniu tożsamości ostatniego gwałciciela. Niania? Maria?... Masuka? To musi być jakiś powrót zza grobu albo mega duże pierd.olnięcie, bo inaczej będzie nędza.

 

 

Odnośnik do komentarza
ja w ogóle nie czaję czemu w hotelu były drzwi z pokoju do pokoju

 

Poprostu nie pokazali korytarza, miedzy drzwiami byl. i czemu w spojlerze ? xD

 

Odcinek fajny, najbardziej mnie interesuje jednak cygaro man i jego szwedanie w sprawie Dextera. Ale pewnie i tak jakos cudownie dowody sie zgubia, albo łacic jakos padnie przez przydadek, albo sie okaze ze kogos zabil, albo ze jest jednym z tych kolesi, i dexter go owinie foliami i zrobi na nim captain bloody underpants.

 

Lumen nie pasuje mi na kogos, kto moglby byc z Dexterem na dluzej. Taki wypełniacz na ten sezon, pewnie tez zginie, albo wroci do chloptasia pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza

W moim odczuciu jeden z najlepszych odcinków całego serialu - masa świetnych scen i dużo akcji (jak na dotychczasowe odcinki piątej serii). Szkoda, że cały sezon taki nie jest.

 

Końcówka sezonu zapowiada się wręcz wybornie, choć wątpię, żeby przebiła poprzednią.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...