Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Endless Space warto? Uwielbiam turowki, ta wyglada zachecajaco.

 

Poczytalem recenzje, obejrzalem kilka fimikow i wzialem. Gralem teraz w obcego ale poziom frustracji czasem osiagal taki poziom ze bym pada wy(pipi)al ze sto razy juz.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Jak kupię pakiet XCOM: Complete (który o dziwo jest tańszy od samego Enemy Within, na którego poluję) to czy będę mógł dać komuś w prezencie gry z tego pakietu, które ja już mam w bibliotece czy steam automatycznie doda mi je wszystkie do biblioteki (nie sprawdzając, które już mam a które nie)?

Odnośnik do komentarza

Jak kupię pakiet XCOM: Complete (który o dziwo jest tańszy od samego Enemy Within, na którego poluję) to czy będę mógł dać komuś w prezencie gry z tego pakietu, które ja już mam w bibliotece czy steam automatycznie doda mi je wszystkie do biblioteki (nie sprawdzając, które już mam a które nie)?

Przy aktywacji powinna pojawic sie informacja, ze posiadasz juz ktorys ze skladnikow pakietu.

Cos w tym stylu:

7s1OQkx.jpg

 

Tylko kilka gier na Steamie daje ekstra kopie gdy aktywujesz pakiet, watpie by wsrod nich byl XCOM.

Odnośnik do komentarza

Steam sale z okazji halloween.

 

Oto lista do promocji, mozna sobie posortowac wedlug "savings" czyli obnizce procentowej. Na liscie sa gry ze steam oraz innych serwisow. Jest to wersja USA wiec nie wszystkie moga sie przekladac na EU.

 

http://www.steamgamesales.com/

Odnośnik do komentarza

Darkness II dobry pifpaf? Grał ktoś? Widziałem kiedyś urywki gejpleju i nie wyglądało najgorzej. Za piątala warto brać?

 

Chyba The Void sobie wciągne, kiedyś zassałem, ale nie było crack, bo ruskie skur,wysyny dobrze zabezpieczyły gierke.

Nie warto nawet za darmo. Beznadziejny pace ma gra. Męczy. Chcesz żeby się skońćzyła jak najszybciej a gra sama w sobie się kończy wtedy... jak myślisz ze fabuła dopiero się zaczyna robić ciekawa :P

Odnośnik do komentarza

Ja tez lubię strzelanki. Brutalne mogą być. Tu nie chodzi o to. Koncept gra ma super. Nie jestem przekonany czy cell shading wyszedł grze na dobre jako oprawa do takiego mrocznego projektu. Może miało być na zasadzie kontrastu. Jeżeli tak to wg mnie się nie sprawdziło.

 

Chodzi o to ze przebijanie się przez kolejne levele nie niesie za sobą żadnej satysfakcji. Nie jesteś ciekaw co spotkasz za rogiem :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...