Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No jakiś czas temu przekroczyłem 200 kart, bo Steam prosił mnie o te śmieszne oświadczenie, że nie jestem obywatelem USA i podatki to nie ich brocha czy coś takiego. Od tego czasu minęło trochę kart, było SSS, więc zakładam, że ta setka jednak przekroczona, co daje 300 kart w sumie ;).

 

Nie wiem tylko, czy oni wliczają tylko sprzedaż, czy także kupowanie kart.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Lekka zmiana tematu: leżą mi w inventory gifty Giana Sisters Twisted Dreams, Death Rally, Recettear i Worms Reloaded - jeśli ktoś chciałby się wymienić na jakąś inną grę, to zapraszam ;)

http://steamcommunity.com/id/linek/

Tutaj można sobie podejrzeć, co posiadam.

Nic nie mozna zobaczyc, bo masz zaznaczona opcje by ukrywalo posiadane gifty oraz by inv byl widoczny (bez giftow) tylko dla zalogowanych userow. :P

 

edit:

Moj blad. Chodzilo Ci o posiadane gierki. ;)

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Sprawdz swoja karte PSC, bo pewnie wciaz jest na niej kilka zlotych, zapewne pobralo tylko 42-43 zlote (tyle ile wynosi kurs 10 euro + prowizja). Mogles tez nie doladowywac portfela, gdyz karta PSC mozna normalnie placic na Steamie. A tak masz 10 euro w portfelu i z 2 na karcie. Masz szczescie, ze Steam pozwala laczyc platnosci .Jak cos bedziesz kupowal, to zaznacz, ze chcesz zaplacic karta PSC i niech brakujaca kwote wezmie z portfela..

 

Jezeli nic sie nie zmienilo, to karte PSC mozna kupic za 20, 50,100 i 200 zlotych.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Masz szczescie, ze Steam pozwala laczyc platnosci .Jak cos bedziesz kupowal, to zaznacz, ze chcesz zaplacic karta PSC i niech brakujaca kwote wezmie z portfela.

Hmm, wydaje mi się, że jest odwrotnie, ale ręki nie dam. Główna metoda płatności to Steam Wallet, a brakującą resztę ściągnie z karty. Nie da się chyba odwrotnie. Bo jeżeli weźmiemy kartę jako główną formę płatności to albo ściągnie nam 100% kwoty z karty albo wywali, error że brak środków. Aczkolwiek mogę się mylić, więc nie będę się upierał.

Odnośnik do komentarza

 

Masz szczescie, ze Steam pozwala laczyc platnosci .Jak cos bedziesz kupowal, to zaznacz, ze chcesz zaplacic karta PSC i niech brakujaca kwote wezmie z portfela.

Hmm, wydaje mi się, że jest odwrotnie, ale ręki nie dam. Główna metoda płatności to Steam Wallet, a brakującą resztę ściągnie z karty. Nie da się chyba odwrotnie. Bo jeżeli weźmiemy kartę jako główną formę płatności to albo ściągnie nam 100% kwoty z karty albo wywali, error że brak środków. Aczkolwiek mogę się mylić, więc nie będę się upierał.

 

Zobaczymy, moze jest tak jak piszesz a moze nie. Kolega bedzie mial szanse sie o tym przekonac. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...