Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niezły biznes zrobiłeś.Że też można tak zarobić na jakichś frajerach to aż mega zabawne jest :D

Dlaczego "frajerach"? Są ludzie, którzy kupują karty, bo zwyczajnie ich na to stać. Nie mówię przy tym o bananowej młodzieży co to jest w symbiozie z potrfelem rodziców a o normalnych ludziach, dla których te kilka euro nie stanowi jakiegoś problemu w konfrontacji z chęcią posiadania czegoś z ulubionej gry.

 

Mnie na steamowym koncie, zaraz po SSS, zostało jakieś 5 euro, więc kupiłem kilka kart i granatnik do TF2 i nie widziałem w tym nic zdrożnego tak samo jak nie widzę nic złego w kupowaniu czapek w TF2.

 

raven zwyczajnie trafił jak na loterii - miał niezbyt popularną grę i do tego wypadła mu folia. Można to traktować jako miły dodatek do całości ale nie jako formę zarobku, bo "farmienie" kart to zwyczajna strata czasu (zwłaszcza teraz, po zakończeniu bety i SSS)

Odnośnik do komentarza

Na Steamie pojawił się filmik KOF13SE_OP. Najwyraźniej stare plotki o KOF XIII okazują się prawdziwe.

http://store.steampowered.com/video/2029019

http://steamdb.info/app/222940/

Aktualizują to regularnie od dłuższego czasu. Dziś widzę wrzucili poprawne ikonki. Ciekawe jaka będzie cena.

Odnośnik do komentarza

Panowie, pomocy. Mianowicie dostałem gifta z grami z Humble Bundle, w tym na Sacred 2 Gold. Mój rig nie jest demonem prędkości (Core2Duo E6300@1.9GHz, 2GB RAM, Radeon HD4650, twardziel 500GB, Windows 8 Pro x86), ale powinien ją uciągnąć. Po ściągnięciu gry (14GB x2 próby odpalenia) pokazują się creditsy, gra wchodzi do menu i... nie mam tekstur. Próbowałem rozwiązań podawanych w necie (zmiany trybu kompatybilności, zezwolenia admina itp.), ale niestety nic nie pomaga - tekstur nie ma, nie było i nie zamierzają się pojawić. Zmiana grafiki też nie pomogła, domyślnie ustawiło mi Medium. Gra oczywiście pobrana ze Steama.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

Aktualizowałeś sterowniki karty graficznej?

 

+ sprawdź, czy steam na pewno jest odpalony w normalnym trybie, nie trybie zgodności. Ostatnio sam się zdziwiłem po zainstalowaniu The Walking Dead, kiedy to okazało się, że przez parę miesięcy miałem Steama odpalonego w trybie Visty. Kliknij prawym na steam.exe i sprawdź kompatybilność, jak ikonka będzie na szaro to kliknij na dole przycisk "zastosuj dla wszystkich użytkowników" czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Stery najnowsze dla mojego modelu, Steam działa normalnie, bez żadnych trybów zgodności, jedynie dostaje prawa administratora. Ostatni raz ściągam, popróbuję różnych rzeczy, ale podejrzewam, że po prostu gra gryzie się w jakiś sposób z moim kompem i nie odpali. Szkoda, dostałem za darmoszkę to warto by było ograć.

 

O dziwo, po trzecim zassaniu gra magicznie odzyskała tekstury... W zasadzie dla pewności zjechałem trochę z ustawieniami grafiki i volia - śmiga.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza

Wymienię na coś kupon na zniżki: 90% Serious Sam HD First Encounter, 50% LIMBO, 66% oraz 33% Faerie Solitaire, 66% Awesomnauts, 50% Garry's Mod x 2

precyzując wymienię za karty. Wszystkie zniżki za 10 dowolnych kart

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kolejne gry, które przeszły przez Greenlight - http://steamcommunity.com/games/765/announcements/detail/1586676867625499585

 

Satellite Reign :3

 

 

Przy okazji, wpadło mi na GL takie cuś - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=164906415

 

Wygląda lolowo, acz zabawnie zarazem. Zagłosujcie jeśli dla Was nie problem. ;)

Odnośnik do komentarza

Świetnie, że Satelite Reign przeszło bo gierka zapowiada się świetnie. Tak samo Strike Vector.

Ostatnimi czasy naprawdę całkiem sporo fajnie zapowiadających się gier pojawiło na Greenlight co cieszy bo przynajmniej zawsze się można czymś pozytywnie zaskoczyć bo wiadomo, że nie ma co tego oczekiwać po tytułach AAA.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Dostałem pakiet kart z Indie Game The Movie, odpakowałem i 3 takie same karty. :confused:

 

Ale plus taki, że sprzedałem za taką samą kwotę jaką bym dostał za pakiet.

W ogóle teraz nie ma dodawanych kolejnych gier z kartami? Czyżby zaprzestali akcji? :(

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ja od czasu SS to nie widziałem ani jednego updatu z nowymi grami. 

 

W ogóle to patrzę itemy, a tam ta ikona co się ją dostało z udział w becie poszła w nocy w 2 sztukach po 22 ojro, gdzie to jest warte 0,03. xDD

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jeśli jakiś tani item schodzi po tak wysokiej cenie, to był to prawdopodobnie transfer środków między kontami.

 

Były update'y: http://steamcommunity.com/groups/tradingcards/discussions/1/864973981286575231/#p1

To że Tobie się nic nie pojawiło to wiesz, nie za wiele znaczy :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.