Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest skin na AK których chodzi powyżej 30 euro ;)

W tygodniu można mieć max 5 dropów, każdy kolejny ma mniejsza szanse na wypadnięcie.

Póki co ponad 6 euro mi z tego wpadlo, zastanawiałem się czy skrzynki nie otworzyć i liczyć na jakiegoś drogiego skina hehe.

 

Skąd  to info ?  Pewne  jeśli prawda to nie potrzebnie się ciskam dzisiaj :P

 

Ja gra turniejowy uproszczony  i na nim dostałem 4  dropy  2x skrzynke esport  i dwa skiny  (bizon i strzelba)

wszystko sprzedałem   jedna skrzynia za 3€ druga za 2.20   a  skiny  0.30 i 0.39€ .

 

Ale jeśli to prawda  co piszesz ze max 5 dropów na tydzien na jednego gracza  to by było ok  możesz dać jakiegoś linka do informacji  ?

 

A co do skinów  to zobacz sobie   skiny AWP   +100€   :)

 

wygrana nie gwarantuje dropu, raz wygrałem, raz przegrałem i nic nie dropło

To jest random   .... wpada w najmniej oczekiwanym momencie  byłem już MVP z 25 kilami  i 5 gwiazdkami i nic  , możesz wymiatać lub kaleczyć  a itak w swoim czasie dostaniesz  dropa

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Teraz z kazem_ graliśmy na uproszczonym gdzie dużo botów było i nic nie wypadło. Więc fajny bajer, ale dla tych, co dużo grają. Żeby farmić to chyba szkoda czasu.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

 

 

Jest skin na AK których chodzi powyżej 30 euro ;)

W tygodniu można mieć max 5 dropów, każdy kolejny ma mniejsza szanse na wypadnięcie.

Póki co ponad 6 euro mi z tego wpadlo, zastanawiałem się czy skrzynki nie otworzyć i liczyć na jakiegoś drogiego skina hehe.

 

Skąd  to info ?  Pewne  jeśli prawda to nie potrzebnie się ciskam dzisiaj :P

 

Ja gra turniejowy uproszczony  i na nim dostałem 4  dropy  2x skrzynke esport  i dwa skiny  (bizon i strzelba)

wszystko sprzedałem   jedna skrzynia za 3€ druga za 2.20   a  skiny  0.30 i 0.39€ .

 

Ale jeśli to prawda  co piszesz ze max 5 dropów na tydzien na jednego gracza  to by było ok  możesz dać jakiegoś linka do informacji  ?

 

A co do skinów  to zobacz sobie   skiny AWP   +100€   :)

 

wygrana nie gwarantuje dropu, raz wygrałem, raz przegrałem i nic nie dropło

To jest random   .... wpada w najmniej oczekiwanym momencie  byłem już MVP z 25 kilami  i 5 gwiazdkami i nic  , możesz wymiatać lub kaleczyć  a itak w swoim czasie dostaniesz  dropa

 

info jest z reddita, ludzie piszą że mają zazwyczaj 4 dropy, kilku napisało że mieli 5 ale to może być akurat kit bo 99% piszących mówi o 4 dropach na naprawdę duża liczbę meczy więc w sumie trzymam się tej czwórki.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś już to tutaj pisał ale większa szansa na drop to pierwsze miejsce w grupie.

 

Gdy byłem pierwszy i z 2-3 gwiazdkami to wpadł skin a później skrzynka. 

Nie sądze aby to miało jakieś znaczenie ...  miałem kilka meczy  gdzie  nabiłem 20 kilii +4 gwiazdki   nie wpadło nic .

Widziałem nie raz jak ludzie   dochodzili do meczu na ost.  rundę  i dostawli doopa . Lub  totalne nooby z bilansem 0 kill 10 zgodnów i drop .

 

Co do  tego ze jak wpada skin to następna skrzynka  w obu przypadkach tak miałem ze najpierw skina dostałem  w nast. meczu skrzynka .

 

I chyba warto otwierać te skrzynki  znajomy  otworzył  dwie i w  jednej skin za 9€ w drugiej   AK  Jungle  (taki zielony  ) też swoje warty 

Odnośnik do komentarza

Mi w rankingowym wpadł skin, zagrałem jeszcze jednego i na koniec wypadła skrzynka. Także tutaj nie ma reguły co do wypadania. ;p

Szkoda, że skina nikt nie chce kupić, a jeszcze folia siedzi także jakieś 2,5 ojro jeszcze powinno wpaść. :(

Odnośnik do komentarza

A podatek odprowadzony? ;)

 

Ech... Pamiętacie kiedy w gry się grało dla relaksu i zabawy?

 

Rozumiem jeśli ktoś gra i dropi przy okazji, ale to już trochę na siłę takie granie na siłę i liczenie na szczęście. W innej grze już dość się bawiłem w tego typu loterie, aby stwierdzić, że to wcale tak różowo nie wygląda. Jeden otworzy paczkę i dostanie najlepszą nagrodę z możliwych, a drugi otworzy ich 400 i nie dostanie nic sensownego. Mówię z doświadczenia...

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zagrałem dzisiaj ponad 10 meczy nic nie wpadlo w dodatku   wszystkie mecze jakieś z(pipi)ane ... hitboxy z dupy ... ładujemy we dwóch w typa  i 5 hp mu zabieramy gdzie on nas w 2 strzalach kładzie .

W czoraj grało się o niebo lepiej

 

Ale dropy lecą   jeden typ co grał zemną  3 paczki pod rząd dostał .

 

zastanawiam się czy ilość zdobytych punktów w meczu  nie wpływa na  dropa ... XXX zebranych punktów z gier  daje dropa ,albo łaczny czas w grze daje dropa .

Przydało by się konkretne info

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Ja i tak grałem dużo w CSa ale takie awp stattrack za 50 euro motywuje dodatkowo do dalszej gry :D

@Cankus

Dlatego że pewnie w niego nie trafialiście ;)

Nie no bez przesady  :)   ,jakoś wczoraj  trafiałem bez problemu  i 10kili na mecz było  lekko  to dzisiaj   nagle przestałem trafiać :) .

Ale jak pisałem strzelaliśmy  w dwóch na jednego typa   i to krótkimi seriami . mniejsza z tym wieczorem jeszcze siąde do Cs'a .

 

Koleś dzisiaj ze skrzynki wyłapał AWP |BOOM  ~ 15-20€ 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem dzisiaj ponad 10 meczy nic nie wpadlo w dodatku   wszystkie mecze jakieś z(pipi)ane ... hitboxy z dupy ... ładujemy we dwóch w typa  i 5 hp mu zabieramy gdzie on nas w 2 strzalach kładzie .

W czoraj grało się o niebo lepiej

Bo to nie jest Call of Duty, lol. Tutaj trzeba umiec strzelac, trzeba umiec grac.

 

A dropy sa w 100% randomowe.

 

A kladzie w dwoch strzalach bo umie grac i pewnie walnal wam po headziku i tyle.

 

 

Nie wiem czego niektorzy sie spodziewaja po CSie - moze i CS GO jest troche 'przystepniejszy' niz CS 1.6 / Source, ale to w dalszym ciagu CS, a jaki on jest to chyba kazdy wie.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...