Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzalność to rzecz subiektywna w tym przypadku. Z konceptem gry zapoznajesz się w przeciągu godziny, ale wraz z kolejnymi dniami (czasu gry) poznajesz nowe postacie (niektóre grywalne), zyskujesz dostęp do nowych lokacji, a co za tym idzie nowego lootu do zdobycia i sprzedania, miejsce mają kolejne cut-scenki czy eventy itp. itd. Nie ma monotonii jako takiej w sensie "podlewaj codziennie roślinki".

 

Mnie pierwsze podejście zajęło około 10h jeśli dobrze pamiętam.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Przy czym w Story odkrywasz tylko część wszystkiego (dialogi, dungeony, postaci, rozbudowę sklepu itp.). Po przejściu masz oczywiście New Game+ i endlessa.

Tak na oko, to miałem na luzie ze 20-30 godzin przegranych, ale przestałem bo dysk mi padł. Chyba wrócę do tego.

 

A skoro o powrotach mowa, to włączyłem Dungeons Of Dredmor żeby karty mi dawało, pomyślałem "czemu nie" i przeprosiłem się z grą. Nadal świetna, choć odzwyczaiłem się od niej i niejednokrotnie np. wlazłem w pułapkę. Daje mi ta gra popalić, oj daje... *serduszko*

Odnośnik do komentarza

Wypadła mi folia, która sprzedaje się średnio za 23 euro.

 

1AJiJA4.jpg

 

I to z gierki, którą kupiłem 4x taniej niż zawsze wskutek "błędu" w cenie na GamersGate xD.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Wow, to po tyle mogą chodzić te śmieszne karty?Niezły biznes na tym można zrobić jeśli się poszczęści z dropem kart:D

Nie no życzę sukcesu w sprzedaży będziesz miał akurat na zimową wyprzedaż :D

 

 

Dobra wpadła mi talia kart z Offspring i teraz nie wiem sprzedać pakiet za 0,31 czy też otworzyć i liczyć na to, że dropnie się jakaś zafoliowana. W sumie jak patrzyłem to pojedynczo sprzedawane też bym zyskał mniej więcej tyle samo co za set.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

Wow, to po tyle mogą chodzić te śmieszne karty?Niezły biznes na tym można zrobić jeśli się poszczęści z dropem kart:D

Nie no życzę sukcesu w sprzedaży będziesz miał akurat na zimową wyprzedaż :D

 

 

Dobra wpadła mi talia kart z Offspring i teraz nie wiem sprzedać pakiet za 0,31 czy też otworzyć i liczyć na to, że dropnie się jakaś zafoliowana. W sumie jak patrzyłem to pojedynczo sprzedawane też bym zyskał mniej więcej tyle samo co za set.

 

z miesiac temu goscie kupowali karty foliowane po 100e+
Odnośnik do komentarza

Niestety folie nie są zbyt częste i tylko część z nich jest naprawdę coś warta. Ja sprzedałem już z 300 albo i więcej kart, a to dopiero moja druga folia. Pierwsza była warta niecałe euro.

 

Z drugiej strony gdyby były częstsze to nie byłyby tyle warte, prawda :)?

 

Aha, co 10 leveli podnosi się szansa na folie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...