Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj w internecie, viral!

 

suteq napisał o co chodzi: to humblebundle, teraz masz gry na origin (+ kody na steam) w promocji: https://www.humblebundle.com/

 

Oczywiście lepiej kupić prosto ze strony, jeśli masz możliwość, niż nabijać kiesę polaczkom które zwietrzyły interes (dodatkowo, łamiąc zasady samego Humble Bundle, bo kodów nie można odsprzedawać). Akcja jest cykliczna i bardzo warto zapisać się do ich newslettera, wtedy zobaczysz, że wiele super gier na steam można wyrwać za grosze. Żeby dostać kody, musisz zapłacić 1 dolara, a żeby dostać gry "beat the average", musisz zapłacić więcej niż obecna średnia (teraz ok. 4,75$). Do tego, w drugim tygodniu dostajesz kolejne kilka gier:
1) jeżeli kupiłeś w pierwszym tygodniu to nawet jeśli zapłaciłeś dolara, to je dostaniesz

2) jeżeli kupujesz w drugim, to musisz przebić średnią, żeby dostać te dodane gry.

 

Zainteresuj się tematem bundli: humble bundle, indiegala, indiegamestand.

Edytowane przez Szwed
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:ninja: nie  wyczułeś  ironi  i ściemy  ściemy sprzedającego ?

Ironii? Nie. Tylko ściemę. To raczej post Yabollka był bardziej ironiczny.

 

żal mi tych  cwaniaków polaczków  co to chcą się dorobić na akcji charytatywnej :pirate:

A jednak nawet na tym forum ludzie zamiast kupić bundla choćby za te kilka złotych, to kluczami żonglują. ;) Wlazłem na łowców poczytać komentarze i tam jeszcze gorzej, bo żebrzą o klucze lub "doładowania" PP...
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja rozdałem klucze z dwóch bundli. Kupiłem jeszcze jednego i wysłałem kodziki do ekipy, która tworzy pewien podcast. Rozdają, akurat zagra ktoś kto chciałby. 

Czuję się spełniony. <bohater>

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja sobie sprawdziłem i nie grałem w 65 gier ze swojej biblioteki, która wynosi 144 tytuły. :P

Ale tak czy siak nie mam zamiaru w nie grać, no może w ok. 10 kiedyś, ale są to tytuły, które już ograłem i wróciłbym z sentymentu. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Kocham CS:GO. W grze, którą kupiłem za karty dodali dropowalne skiny do broni. Pomyslalem sobie, ze mogą być z tego jakieś profity... i się nie myliłem : D Jak dotąd wypadły mi dwa itemy - skin do AK-47 i zwykła skrzynka, którą trzeba otworzyć kluczem. Obie rzeczy wystawiłem na market. Sprzedały się za 6,50€ (skin) i 1,90€ (skrzynka). Jak tu nie wielbić Steama? :D

 

PS: Z tego co widzę, to skrzynka podskoczyła w cenie. Teraz stoi po min. 2,15 eurasa.

Odnośnik do komentarza

explain yourself

co muszę robić, by to dropić?

 

jew-bwa-ha-ha.gif

Tak właśnie coś czułem, że na tym CS:GO będzie można coś wyciągnąć, ale nie miałem czasu się zagłębić w temat ostatnimi dniami.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Proscizna. Jedyne co musisz zrobić, to włączyć tryb Classic Competetive i grać mecze. System podobny jak w LoLu, najpierw musisz zagrać parę meczy, potem wrzuca Cię do ligi gdzie lepiej o równiejszych poziomem. Problem tylko jest taki, że takie mecze mogą trwać ponad godzinę, a loot nie jest zagwarantowany.

 

Pomijam fakt, że niektóre skiny są tańsze (sic!) od skrzynek.

Odnośnik do komentarza

Kocham CS:GO. W grze, którą kupiłem za karty dodali dropowalne skiny do broni. Pomyslalem sobie, ze mogą być z tego jakieś profity... i się nie myliłem : D Jak dotąd wypadły mi dwa itemy - skin do AK-47 i zwykła skrzynka, którą trzeba otworzyć kluczem. Obie rzeczy wystawiłem na market. Sprzedały się za 6,50€ (skin) i 1,90€ (skrzynka). Jak tu nie wielbić Steama? :D

 

PS: Z tego co widzę, to skrzynka podskoczyła w cenie. Teraz stoi po min. 2,15 eurasa.

Jest skin na AK których chodzi powyżej 30 euro ;)

W tygodniu można mieć max 5 dropów, każdy kolejny ma mniejsza szanse na wypadnięcie.

Póki co ponad 6 euro mi z tego wpadlo, zastanawiałem się czy skrzynki nie otworzyć i liczyć na jakiegoś drogiego skina hehe.

Odnośnik do komentarza

 

Nie komentuje w ogolę tego że takie (pipi) które są ostatnie w teamie ze statami 0/milion często łapią drop gdy ja milion/dwa nie dostaję nic! Wstyd i hańba!

dropy są losowe, każdy ma równe szanse to dostać.

 

No bardzo dobre, bardzo dobre. Grasz 1h starasz się wygrać grę, a masz takiego ciołka 2/20 który nawet nie chce wygrać i przeszkadza specjalnie a na dodatek dostaje skrzynke XD no (pipi)a dzieki :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.