Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No w sumie to fakt  tak jak ludzie sie spinaja ze ktos lami i dostanie no i trudno to tylko gra .Zwykla zazdrosc a to wszystko zalezy od algorytmu jakiegos a nie od skilla

No ja na początku się spinałem że coś jest nie tak, ale teraz w większości gier jest zero dropa bo gram z ogarami co zapewne jak ja graja z 10 meczy dziennie przez co już ten "tygodniowy limit" jest wyczerpany tak że mi co ma wpaść i tak wpadnie ^^

Odnośnik do komentarza

No ale niektórzy walą takie strzały, że to jest niemożliwe. Tylko z aimbotem widziałem takie zagrywki. 

Typek mi wali w dymie strzała za 140 obrażeń z PISTOLETU (pipi)a. I to nie Deagla tylko tego podstawowego u TT. :/

Grałem dzisiaj w 2 zarąbiste potyczki. 

Pierwsza: przegrywamy bodajże 2:7 i nagle trach, coś się złamało u przeciwników i wygraliśmy 16:14. :D

Natomiast druga potyczka miałem z teamem gdzie 3 było z klanu, Boże, jakieś (pipi)e cyborgi. xD

Ale u mnie gadali w teamie i szczerze to pod koniec gdyby nie oni to byłoby cienko u mnie, ze 4 razy zostałem sam na sam z typem, ja(pipi) po gaciach, ale miałem takiego MEGA FARTA, że jakoś celowałem i zabijałem typów. A jednego to normalnie kulką na pałe w tunelu na D2 jak się chowałem, strzeliłem przez przypadek, palec mi się omsknął i kula trafiła go w banie. :D Potem gadają "good lucky shot". 2 mega rozgrywki, z sytuacji bez wyjścia wspięliśmy się na wyżyny i wygraliśmy. 

Mam dzięki temu 6 wygranych, a przy 10 jakaś ranga się pokaże. Jestem ciekaw jaka. 

Odnośnik do komentarza

;/

Raven sorry,to naprawde jest na stronie. :D Mysalem,ze trollujesz.

02v0xiL.png

 

Edit:

Wyglada na to,ze to troll.

 

 

No, this is not official, nor was it posted by a Valve employee. The "All news" feed includes announcements from 3rd party developers now, and it seems someone took advantage of that power for evil.

I have plans to make it more clear which game these announcements are coming from, but for now you can click on the announcement's title to go to the actual post in it's corresponding game hub. In this case the author deleted it, but you get the idea.

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Jest, ale co z tego? To jest tylko community announcement, pewnie każda grupa może takie robić. Śmierdzi mi fejkiem.

 

http://store.steampowered.com/news/?feed=steam_community_announcements

 

ahahaa popatrzcie na pierwsze litery xD

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dostałem skrzyneczkę i malowanego MAC-10.

 

Skrzynka natychmiast zeszła. MAC-10 NIKOGO. [*]

 

Odnoszę wrażenie, że item dropi jednak najlepszemu graczowi (a nie randomowo jak w tf2). Przynajmniej u mnie w classic casual itemy dostawał zawsze najlepszy gracz w zwycięskim teamie.

 

Aha! Podoba mi się jak niektórzy nie mogą się odzwyczaić od walenia full auto w gierkach arcade pokroju kol of duti albo butelfilda. Sorry za drwiny, hehe.

 

 

pgu19lpo.gif

 

Odnośnik do komentarza

Tutaj to seria 3 pocisków w hedzika. Pięknie czasem lecą głowy na długiej w D2 gdy typek siedzi przy tym zejściu i tylko łeb wystaje. :D

Mi skin z broni też długo nie chciał zejść, jak koło południa wydropiłem, tak gdzieś wieczorem dopiero zszedł. Ale zszedł i 1,5 ojro do przodu. :)

Odnośnik do komentarza

Czasami mam taka padaczke przez tego cs'a że bardziej się nie da. W momencie gdy się obkupie full stuff wszystkie nady full cam, a tu jakiś biedak z glokiem mi wali strzal za 120 w baniaka i w pizduuu poszedł cały sprzęt ^^.

Często miałem taka sytuację że typ był kulą u nogi w teamie jakieś 0/6 w pierwszych rundach, a gdy dorwał awp to mvp meczu co rundę :D

Odnośnik do komentarza

Czasami mam taka padaczke przez tego cs'a że bardziej się nie da. W momencie gdy się obkupie full stuff wszystkie nady full cam, a tu jakiś biedak z glokiem mi wali strzal za 120 w baniaka i w pizduuu poszedł cały sprzęt ^^.

 

Często miałem taka sytuację że typ był kulą u nogi w teamie jakieś 0/6 w pierwszych rundach, a gdy dorwał awp to mvp meczu co rundę :D

hehe jesli masz pancerz glock ci nie zabierze 120 nawet w głowe z bliska :P 

Odnośnik do komentarza

 

Czasami mam taka padaczke przez tego cs'a że bardziej się nie da. W momencie gdy się obkupie full stuff wszystkie nady full cam, a tu jakiś biedak z glokiem mi wali strzal za 120 w baniaka i w pizduuu poszedł cały sprzęt ^^.

 

Często miałem taka sytuację że typ był kulą u nogi w teamie jakieś 0/6 w pierwszych rundach, a gdy dorwał awp to mvp meczu co rundę :D

hehe jesli masz pancerz glock ci nie zabierze 120 nawet w głowe z bliska :P

Te 120 to bylo tak ohoho grunt że 1 hit K.O. ; /

Odnośnik do komentarza

Taka zabawa, że potem za kasę z tych skrzynek mogę kupić zabawniejsze gry.

 

Chodzi też o to, że Valve słabo opisało ten cały update i w Internetach panuje ogromna dezinformacja na ten temat. Lubię sobie zagrać od czasu do czasu kilka rund w Arms Race albo DM i fajnie by było wiedzieć, w co konkretnie grać by jeszcze z tego kasa na inne gry była. Tutaj nawet nie da się siedzieć cały dzień i farmić, bo jest limit dropów 2/24h i 4/tydzień, warto tylko wcześniej to wiedzieć by nie wkurzać się, że ktoś gra już 2-3h i nic mu nie wypada.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

A tak swoja droga to te serwery Valve w CS GO zawsze byly, czy teraz dodali?

 

Dzisiaj pogralem chwilke na nich - padaka totalna, nie rozumiem jak mozna swiadomie je wybrac.

 

Przeciez CS to gra druzynowa a te zgrupowanie randomerii na serwerach Valve nawet o takim czyms nigdy nie slyszalo.

 

Ocena CSa na serwerach Valve: 5/10

Ocena CSa na normalnych serwerach: 10/10, jedna z najlepszych strzelanek online ever.

 

Polecam naprawde pograc sobie na jakims polskim serwerze, wlaczyc mikrofon i zobaczyc ta diametralna roznice. Chociaz z poczatku bedzie sie srogo dostawac po (pipi)e, nie mozna miec zludzen - ale tak mial kazdy jak zaczynal grac w ta gre.

 

Bo jak sie gra na serwach Valve to jest jak pisze Raven - nadaje sie to jedynie do nabijania hajsu na inne gry, bo to po prostu ssie.

 

 

Przeciez to jest gra druzynowa, w ktorej liczy sie wspolpraca. To nie jest bezmyslna strzelanka, to nie jest Call of Duty. Jak sie jest na serwerze gdzie ludzie w obu teamach ogarniaja akcje (czytaj: mysla) i wspolpracuja ze soba, to jest to naprawde niesamowita sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ale jakie nierankowane? Nie rozumiem. Chodzi ci o non-steam?

 

A to nie ma normalnych serwerow steamowych, z VAC, z itemami i z ogarnietymi ludzmi?

 

 

 

Poza tym szkoda czasu bo grając w więcej osób niż 5v5 trudno jest się czegoś nauczyć.

Nie rozumiem. Ja tam od zawsze na takich gram i dla mnie 5vs5 to jest jakis smieszny wynalazek. 7vs7 to wg. mnie minimum, 9vs9 maksimum.

 

Trolle i gimnazjalisci? Czasem sie jakis trafi, jak w kazdej grze, jednak zdaza sie to duzo rzadziej niz w innych grach (przynajmniej na tym serwerze na ktorym ja gram). Zreszta jak jest admin online to taki typeczek od razu dostanie kicka / bana, wiec nie ma problemu.

 

Takiego perfidnego trolla to ja spotkalem tylko raz w zyciu, grajac w CS S (zasadniczo to dwoch trolli, bo we dwojke wbili na serwer), poza tym nigdy nie uswiadczylem takich z(pipi)ow.

 

Akurat generalnie rzecz biorac to w CSie jest duzo wiecej doroslejszych graczy niz w innych grach. Wiekszosc ludzi raczej ma zdrowe podejscie i graja druzynowo.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

W CSie jest większa średnia wieku z tego względu że w tej grze czujemy dzieciństwo! Czujemy klimat kafejek gdzie biegało się razem z kolegami i za ubłagane 5zł brało 2h i orało się ostro na Dust 1! Ja tylko z tego względu wróciłem do CS. Gdy pokazuje go mojemu młodszemu bratu który ma 12 lat to on patrzy na mnie jak na debila. Jak to nie ładuje się życie? Gdzie przybliżenie? Tylko "kampera" przybliża?

Odnośnik do komentarza

Bo lamus, bot i każual jest :(

 

Musisz go zreformowac.

 

A ja tam w CSa gram od 1.6 i pewnie nigdy nie przestane (przynajmniej, poki bede grac w gierki), bo jest jedyny w swoim rodzaju, zadna inna strzelanka online tego nie zastapi.

 

Czasami co prawda przez dluzszy czas nie gram, ale zawsze w ciagu napada mnie ochota i wtedy naparzam zdrowo.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...