Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

pewne jest, że nigdy nie skasuje ci konta valve. Za pierwszy raz tylko grę kasują - a dzieje się to... Raz na miliard. Sam mam z 10 gier ruskich, w tym 2 na originie, także pie.rdolenie o szopenie na moje, może mam szczęście, ale ogólnie go mało mam, więc raczej po prostu mają na to wyj.ebane.

Odnośnik do komentarza

pewne jest, że nigdy nie skasuje ci konta valve. Za pierwszy raz tylko grę kasują - a dzieje się to... Raz na miliard. Sam mam z 10 gier ruskich, w tym 2 na originie, także pie.rdolenie o szopenie na moje, może mam szczęście, ale ogólnie go mało mam, więc raczej po prostu mają na to wyj.ebane.

Nie wiem jak Steam  ,ale na Origin  banowanie  ruskich gier to "codzienność "  w szczególności   duzych tytułów jak BF3 ,DS3 ,SimCity 5  .

Odnośnik do komentarza

Poczytaj temat, już ze 100 razy było pisane, że można. Jeśli zeszło w 5s to wystawiłeś za nisko. Wbijasz w rynek, wyszukujesz kartę, sprawdzasz oferty i dajesz 1 cent niżej albo nawet za tyle samo, jeśli ofert jest tylko kilka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No chodziło mu o średnią cenę, którą pewnie wziął z wykresu ;). IMO nie warto się tym sugerować, bo to... jest średnia. Praktycznie zawsze udaje mi się szybciutko sprzedać powyżej tej średniej. No i dostosowując cenę do aktualnych robimy dobrze nie tylko sobie, ale innym, bo nie przyczyniamy się do gwałtownego spadku cen.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jeszcze nie ma to szczerze polecam Recettear z dzisiejszego daily deal. Taki klimat Harvest Moon + pseudo RPG/hack'n slash. Cukierkowe klimaty, ale mimo tego zabawa przednia i wciągająca.

 

Nie wiem jak pozostałe gry z tej paczki. Nie interesowałem się nimi, gdyż to już zdaje się bardziej klasyczne sieczki. W Recettear właśnie aspekt prowadzenia sklepu mnie najbardziej wciągnął.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...