Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy od kodu gry. Swego czasu miałem problem z internetem od Orange (Orange FreeDom). Co 5-10 sekund był freez/lag, zupełna przerwa w przesyłaniu/odbieraniu danych (ewidentna wina dostawcy). Jeśli to nie to, sprawdź porty i zaporę/firewall w windowsie.

 

Od siebie napiszę, że próbuję zaznajomić się z Europa Uniwersalis 3 i... samouczek powoduje, że gra wykrzacza się podczas zmiany tematu tutoriala. Trochę to smutne, zważywszy na to, iż gra jest z 2007 roku...

Odnośnik do komentarza

Zależy od kodu gry. Swego czasu miałem problem z internetem od Orange (Orange FreeDom). Co 5-10 sekund był freez/lag, zupełna przerwa w przesyłaniu/odbieraniu danych (ewidentna wina dostawcy). Jeśli to nie to, sprawdź porty i zaporę/firewall w windowsie.

 

Od siebie napiszę, że próbuję zaznajomić się z Europa Uniwersalis 3 i... samouczek powoduje, że gra wykrzacza się podczas zmiany tematu tutoriala. Trochę to smutne, zważywszy na to, iż gra jest z 2007 roku...

 

Mam to samo. Ale nie martw się, później gra nie wywraca się.

 

 

Mam problem z wieloosobowymi gierkami na steamie. Klatki w porządku, ping też, a raz na pół minuty / minutę gra mi się laguje na sekundę lub dwie. Z internetem mam wszystko w porządku, grałem przed chwilą w mortal kombat na konsoli po sieci i śmigało jak trzeba. Macie pomysł co jest nie tak?

 

Grasz po wifi, mam rację?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Darmowy tydzień z Awesomenauts i gra przeceniona 66% (DLC tylko 50% niestety). Osobiście polecam - raczej "każualowe" podejście do tych całych "MOBA". Bardzo sympatyczna zabawa. Gdyby ktoś miał ochotę na kilka niezobowiązujących rundek w teamie, to ja się piszę.

 

EDIT:

Kupiłem sobie skina Teddy Ayla, a co! :>

 

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

No, tutaj więcej można poczytać:

 

http://store.steampowered.com/sharing/

 

Czyli lipa, bo krótko mówiąc można grać we wszystkie gry z każdego konta, ale wszystkie te konta muszą być używane tylko na jednym komputerze. Tak to rozumiem.

edit: Nie, jednak nie. Przecież w ten sposób komunikaty: "XXX has authorized YYY on this computer" nie miałyby sensu. A więc dzielenie się gierkami!!! How osom is that?

Z tym kuzynem to nie wiem nie wiem, a dlaczego pytasz :P?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dzielenie się grami różnych kont na jednym komputerze - o to chodzi, jeśli dobrze rozumiem, więc nie wiem co już tak zaczynacie kombinować. Dla przykładu, ja i brat jeśli mamy osobne konta steam zarejestrowane na tym samym komputerze, to możemy grać w posiadane/zainstalowane gry i zdobywać achieve'y itp. Gier nadal nie posiadamy na własnych kontach, ale możliwość gry bez ingerowania w swoje cloudy/achieve'y/konta/dane itp. istnieje. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza

Mylisz się moim zdaniem. Dzielenie będzie miało prawie dokładnie taki kształt, jak to miało mieć miejsce na Xbox One, czyli 10 maszyn, jedna osoba gra w danym momencie w daną grę.

 

Polecam lekturę:

http://store.steampowered.com/sharing/

Odnośnik do komentarza

 

How do I enable Family Sharing on my computer?

Family Sharing is enabled in one of two ways: You can either locally enable sharing in Account Settings, with Family Sharing & Devices, or remotely respond to a user’s Steam request to share your previously installed games via email.

 

Is there a limit to the number of devices I can authorize to share my Library?

Yes. A Steam account may authorize Family Sharing on up to 10 devices at a given time.

 

[...]

 

Can all Steam games be shared with friends and family?

No, due to technical limitations, some Steam games may be unavailable for sharing. For example, titles that require an additional third-party key, account, or subscription in order to play cannot be shared among friends and family.

http://steamcommunity.com/groups/familysharing/discussions/0/846964363934331891/

 

 

Odnośnik do komentarza

To musiało się w końcu stać, pewnie Steam chciał być szybszy od Xbox One. Sam tylko nie wiem, czy wydają to już z rozpędu tylko (skoro M$ z tego zrezygnował), czy mają jakieś inne powody. Mnie martwi coś innego. To może rozpowszechnić podwójne DRM. Dlaczego? Gry z GFWL, uPlayem i innym rakiem nie będą mogły być dzielone (duh). A więc jeśli Gaben wprowadzi dzielenie się wszystkimi grami bez jakiejkolwiek możliwości kontroli ze strony wydawcy, to podwójne DRM będzie sposobem "obrony". Jeśli zaś wydawca będzie mógł ot, tak sobie to wyłączyć, to skończy się na tym, że co bardziej niszowe indyki i gry od Valve będą dzielone, a cała reszta "AAA" zostanie po staremu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...