Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej ciekawostka - DLC character do Skullgirls jest za darmo do 22 listopada - http://store.steampowered.com/app/245174/

 

Wymaga jednak posiadania samej gry. Nie wiadomo ile wynosić będzie cena po tym terminie. Niemniej jednak cicho liczę, że GMG zaoferuje jakieś sensowne promo + coupon do tego czasu, gdyż gra wygląda intrygująco. Szkoda, że nie załapałem się na betę.

Odnośnik do komentarza
How can I earn more drops?

You are now eligible for a booster pack

Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack containing 3 additional cards. Booster packs are granted randomly to eligible users as more badges are crafted by members of the community. Make sure you log in to Steam each week to maintain eligibility.

 

 

Jak wydropisz wszystkie karty masz szansę na boostera.

Odnośnik do komentarza

Bodajże do gry, w której nie masz już do dropów.

 

 

 

How can I earn more drops?
You are now eligible for a booster pack
Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack containing 3 additional cards. Booster packs are granted randomly to eligible users as more badges are crafted by members of the community. Make sure you log in to Steam each week to maintain eligibility.
 
 
Jak wydropisz wszystkie karty masz szansę na boostera.

 

Tak wiem czytałem to  czyli wnioskując po tym nie muszę mieć odznaki z danej gry tylko  np 4 dropy kart ,ale  w moim przypadku   z każdej gry  wydropiłem max kart  w każdej kwalifikuje się do boostera  ,ale z żadnej nie dostałem boostera .

Zrobiłem odznakę z CS:GO   i dwa dni poźniej BPack  wpadł . Brat  ma na koncie tylko HL2   również wszystkie karty wydropione   reszte dostał od znajomego zrobił odznakę  i na drugi dzien Booster Pak . 

Zbieg okoliczności ?

Odnośnik do komentarza

Tak, zbieg okoliczności. Przeczytaj uważnie, nie Ty musisz mieć odznakę. Boostery po prostu "powstają" w momencie, kiedy wytwarzana jest przez kogoś odznaka. Ale kto go dostanie? Losowa sprawa. Tzn. nie tak losowa, bo szansa rośnie co 10 leveli.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Nie jest. Nawet na forum Steam ludzie się skarżą, że im godziny wcięło. U mnie zaś praktycznie wszystko z Recently Played jest wyzerowane, lub zredukowane do jakichś śmiesznych cyferek. Nie żeby była tragedia, ale jak na tego typu platformę, to jednak trochę to irytuje.

 

To the Moon

4.5 hrs last two weeks / 0.1 hrs on record

Genialne...

 

Zresztą, jak sprawdzam ludzi z friendlisty, to też mają np. "0.X hours past 2 weeks". Valve coś popsuł, a robili rzekomo jakiś duży update.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...