Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W CSie jest większa średnia wieku z tego względu że w tej grze czujemy dzieciństwo! Czujemy klimat kafejek gdzie biegało się razem z kolegami i za ubłagane 5zł brało 2h i orało się ostro na Dust 1! Ja tylko z tego względu wróciłem do CS. Gdy pokazuje go mojemu młodszemu bratu który ma 12 lat to on patrzy na mnie jak na debila. Jak to nie ładuje się życie? Gdzie przybliżenie? Tylko "kampera" przybliża?

 

350x700px-LL-9c4230a9_shaq-laugh.gif

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ten steam jest tak z(pipi)any , że głowa mała. Po zmianie hasła "w trosce o bezpieczeństwo " zablokowany rynek społeczności na kilka dni. Oczywiście ob(pipi) cały portfel na gry już można. 

Rzeczywiście, coś strasznego. Kto to widział. Odinstalowałem właśnie steama.

 

A tak na serio - wyluzuj trochę.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie będziesz mi mówił co mam robić. Z(pipi)ane, nielogiczne rozwiązanie. Rynek zablokowany ale już 200E z portfela można wywalić i porozsyłać gifty. Typowe, wybiórcze , upierdliwe działanie. No ale zaraz zleca się mądralińscy obrońcy steama.

 

Nie po "zmianie", tylko po resecie, możesz zmieniać hasło ile chcesz i wciąż masz stały dostęp do marketu. Jeżeli masz słabe hasło i valve musi mówić co masz robić to też nie ich wina :sorcerer:  Reszty nie rozumiem, jeżeli logujesz się z własnego komputera to jasne że możesz kupować gry, wolałbyś żeby blokowali wszystko? Gdyby ktoś ci to twoje konto ukradł to i tak nic by nie kupił bo dane kart są na komputerze, zanim odzyskaliby twoje passy to mieliby blokade na market na czas potrzebny do napisania ticketa i odzyskania konta. 

No ale narzekać nikt ci nie zabroni, przynajmniej nie ma tu tematów w stylu "ukradli mi konto i nakupili gierek qq pomocy nie ma zabezpieczen zlodzieje".

Edytowane przez scuff
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...