Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja wybralem wersje na ps3 na spole z kumplem.

 

decki nadal nie mozna skladac ale mozna teraz wyjmowac z niego karty ktorych sie nie chce tam miec.

nadal nie mozna wyjmowac ladow z decku, tapowac ladow samemu ani rozdzielac dmg miedzy stwory tak jak by sie chcialo (przez to np gra zabila 1/2 stwora ktory nic nie robil a oszczedzila stwora 1/1 ktory w nastepnej turze bedzie 3/2 z double strike bo equipment jest juz na stole. rece opadaja)

 

same talie sa jednak duzo ciekawsze niz te w poprzedniej czesci ktore byly na poziomie starterow z 6 edycji czyli poziom tali begginer.

teraz w pelni rozwinieta talia jest na poziomie advanced imo.

 

szkoda jednak ze nie pozwalaja wkladac dowolnej ilosci kopii kart ktore juz odblokowalem. np moge miec tylko dwa elfy 1/2 za 1 mana z reach i +3/0 jak blokuja latajace choc zastapil bym cztery 1/2 za G ktore nie maja zdolnosci. albo za 1gg x/x gdzie x to liczba elfow i za stapowanie zadaje dmg wielkosci swojego powera stworowi z lataniem. czemu takich kart nie moge miec 4? ze o erkach nie wspomne ktore gdy sa jedne w tali czesto sprowadzaja gre w multi do tego ze jednemu doszla wiec wygral. gdyby bylo mozna miec wiecej ich w tali zmieniloby to gre na lepsze.

 

edit. i bym zapomnial: tryb archenemy jest bardzo fajny i warty sprawdzenia zwlaszcza Ci ostatni bossowie ktorzy maja tylko najlepsze scheme.

 

ps. a demo na pc mi tez dziala dobrze. masz pewnie cos ze sterownikami.

ps2. ja tam gralem w mtg cale liceum i troche na pierwszym roku i bylem 9 w polsce w t1 i w top100 w t2 wiec z zakapowaniem nie bylo tu problemow. ciekawe kiedy dadza dlc i jakie

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Opanowanie podstawowych zasad jest banalne, czasem tylko trzeba się nagłowić przy detalach, ale wszystko jest w przejrzystym faqu do MtG. Tylko że przynajmniej 50% funu z tej gry to składanie własnej talii, kolekcjonowanie to tak ze 25% i gra 25%. Także grając na kompie dostajesz zaledwie 25% gry. O ile nadal nie ma swobody w robieniu decków.

 

Ja rozumiem, że AI by się zesr.ało gdyby można było swobodnie robić talie, ale czemu w multi nie można? A o tym, że niektóre zasady są dumb down, to nawet nie wiedziałem, lipa na maksa.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

tutorial uczy praktycznie nic. po przejsciu wiesz tyle ze masz lady i stwory i jak dziala combat. co to vigilance, reach, deathtouch, shroud, flying, trample, lifelink czy bloodthirst to dowiadujesz sie w ten ciezszy sposob gdy widzisz karte z czyms takim w grze bo po tutorialu nawet nie wiesz ze cos takiego istnieje.

to jak ludzie uzywaja regeneracji przed atakiem zamiast po zdeklarowaniu blokerow a przed dmg dealing tez zwalam na gre.

 

swobody nie ma. i cholera mnie strzela gdy w tali gdzie najdrozsza karta jest za 4 mana i do tego mam mozliwosci wyciagania ladow z tali na stol czy reke to jednak jestem zmuszony grac na 24 forestach choc wystarczyloby spokojnie tak z 20. a potem przegrywam gre majac 8 forestow na stole i 6 na reku tylko po to by w nastepnej zginac przez mana screw.

 

w demie na pc nie zauwazylem tez opcji brania muligana ktora na ps3 zdaje sie byla w demie a w pelnej jest napewno. (pierwszy muligan do 7 to tez zal)

 

ja rozumiem ze nie chca nam dac jakies porzadnej edycji czy wypasionych kart jak duale czy fetchlandy ale czemu nie pozwalaja nam manipulowac kartami zawartymi w grze i miec np 4 erki ktore powinny byc podstawa tali zamiast 1 to juz nie rozumiem.

tym bardziej ze AI by sobie z tym poradzilo bo po pierwszym przejsciu jak dostajemy tryb revange to komp uzywa po 4 takie erki np w niebieskiej tali wystawil mi 3 kolesi co daja +1/+1 ilussion i hexproof podczas gdy ja jako gracz moge miec ich 1 w tali.

 

z uncomonami tak samo. elf za 2G 2/2 dajacy +1/+1 reszcie elfow i za G i stapowanei wstawia tokena 1/1 elf. chyba kazdy by wsadzil takich 3-4 do tali i pewnie jeszcze wrzucil rampage ktore do elfow nie mozna dodac bo jest to karta z tali tych duzych zielonych besti.

uniemozliwienie graczowi robienia custom deckow bardzo te gre ciagnie w dol. ludzie counterpickuja talie na multi co custom by im uniemozliwil bo nie mieliby mozliwosci zobaczyc czym gram przed rozpoczeciem.

 

duels of the planeswalkers gralem tylko za darmo z ps+ i mi sie bardzo nie podobalo.

magic 2012 mi sie mimo wszystko bardziej podoba i nawet przyjemnie mi sie gra jako ex zawodowemu graczowi.

 

ps. username to to jak Cie znajomi widza

ps2. wam tez steam klamie ze jest weekend deal z 50% znizki na fear 1 i 2 a jak sie wejdzie w detale to jest tylko na 10% preorder fear 3? w all special offers tez tego nie ma

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem hasła do konta. Postanowiłem je odzyskać ale okazało się, że muszę podać odpowiedź na pytanie, którego oczywiście nie pamiętam. Chciałem napisać do Steam w tej sprawie ale okazuje się, że support jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników (absurd). Co w tym momencie można zrobić? Mam nazwę konta, mail, pytanie na które muszę odpowiedzieć i listę gier na koncie. Istnieje możliwość zweryfikowania całości?

Odnośnik do komentarza

Ok. Założyłem konto na pomocy technicznej, wysłałem informację co i jak... i czekam.

Swoją drogą dziwne rozwiązanie nastręczające problemów - mogli zrobić tak jak gmail tj. poprosić o podanie nr telefonu i na niego wysłać token.

Dodatkowo nie wiem dlaczego do samego konta nie mogę zalogować się wklejając hasło. Korzystam z bazy haseł, która niejednokrotnie generuje ciągi zawierające miks od cyfr i liter przez znaki specjalne aż po ASCII niskiego poziomu i wszystkie hasła mam na zasadzie kopiuj/wklej a tutaj jeden jedyny steam wymaga abym wpisywał 20znakowe, losowo wygenerowane hasło.

 

tak na marginesie - pytanie od całkiem zielonego w kwestii steam

Nie wiem ile może potrwać oczekiwanie na odpowiedź ze strony supportu a jako, że mam obecnie odrobinę wolnego czasu to chciałem pograć w Terrarie. Czy jeśli stworzę nowe konto i kupię na nim grę to będę miał później możliwość przemigrowania jej na poprzednie, odzyskane konto?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...