Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj patrzę, a tam na liście mam do pobrania Sine Mora EX.

Kupiłem kiedyś za dolara Sine Morę - gierkę, którą ogrywałem na Vicie - a teraz dodali mi do konta Steam za free - wersje ulepszoną.

Czym się różni od tamtej wersji? Dokładnie nie wiem, ale jest od innych ludzi...

Spoko, że czasem coś za free przypisują do konta. Nie spotkałem się z czymś takim na żadnej innej platformie.

---

Ukukuki: możesz jedynie wejść na swój profil steamowy i tam masz spis gier w jakie grałeś. Jak przeglądać te sejwy w chmurze? Nie wiem - ale wiem, że w Doomie na pewno wszystko się wczyta z tych nagranych 10h.

Odnośnik do komentarza

Czy można gdzieś sprawdzić jakie osiągnięcia się zdobyło? Nie wiem czemu jest to dziwnie wykonane i trzeba w każdej grze z osobna sprawdzać - już nie mówiąc o tym, że mam 2 gry, w których zdobyłem 100% i nawet nie wiem w których

Odnośnik do komentarza

Możesz to zrobić przez wejście do profilu i zmiany tego całego showcase'a, wtedy masz do wyboru gierki i wszystkie acziki jakie z nich zdobyłeś ale nie pokaże Ci, które są zrobione na 100%, chyba nie ma takiego filtra na steamie. Ogólnie z tymi setkami to jest syf na tym steamie, powinny być jakieś platyny (odznaki) czy coś jak na ps, szczególnie w erze DLC.

Odnośnik do komentarza

football manager 2017 na steam za 11 euro. Kto tak jak ja nie brał bo cały czas było drogo to teraz opcja idealna. Dodatkowo kto będzie miał fm 2017 ma 25 % zniżki na fm 2018. Tutaj poczekam do recenzji bo jak znowu mało zmian to będę cisnął w 17 do wakacji. Tak jak teraz robiłem z 16. Czas się przestawić na 17 z licencjonowaną ekstraklasą. Może czas wrócić do polski z premier league w nowym fm :D

 

 

Dla mnie to gra fenomen. Jak nie oglądam już od lat piłki nożnej mam w sumie w (pipi)e mecze na żywo nawet reprezentacji tak w fm uwielbiam SAM prowadzić drużyny od zera do bohatera. Wyszukiwać młode talenty i podbijać świat :)

Odnośnik do komentarza

Z Depth karty powinny byc zbywalne, wiec nie wiem w czym problem. Jesli natomiast chodzi o karty, ktorych nie mozna wystawic na markecie, to mozesz:

 

- przerobic je na gemy

- wymienic na karty z innych gier (sa ludzie zbierajacy niesprzedawalne karty)

- wyrobic odznake (jezeli masz pelny set), najlepiej w czasie letniej/zimowej wyprzedazy

 

A czemu wciaz wypadaja? Bo prawo nie dziala wstecz i mimo, ze Valve wyrzucilo gry z katalogu, ukrylo je w twojej liscie posiadanych tytulow, to wciaz masz prawo wydropic karty/dostac booster. Jezeli Ci sie to nie podoba, to zawsze mozesz usunac gry z biblioteki i problem zniknie.

Za taki stan rzeczy nalezy winic wydawcow pokroju Digital Homicide, ktorzy to rozdawali swoje tytuly (w 99% przypadkow niezle (pipi)) w setkach tysiecy kopii, by zamiast na ich sprzedazy, zarobic na prowizji z handlu kartami.

Odnośnik do komentarza

Czy można gdzieś sprawdzić jakie osiągnięcia się zdobyło? Nie wiem czemu jest to dziwnie wykonane i trzeba w każdej grze z osobna sprawdzać - już nie mówiąc o tym, że mam 2 gry, w których zdobyłem 100% i nawet nie wiem w których

 

Udało mi się rozwiązać ten problem - można na stronie completionist.me połączyć swoje konto Steam i sprawdzić wszystkie swoje osiągnięcia (w tym w tych grach na 100%)

Odnośnik do komentarza

Zainteresowała mnie mała giereczka na steamie

http://store.steampowered.com/app/569480/Kingdoms_and_Castles/

 

Ktoś z forum grał ? Ciekawie wygląda taki średniowieczny city buildier. Niestety mało rozbudowany ale cena mała i recenzje spoko

Odnośnik do komentarza

Zaraz dlc do tyranny a właśnie paradox dał mi prezent  :banderas:  Kocham komputerek właśnie za takie akcje 

 

This is what you have received:

Stellaris: Utopia - Addded to your steam library.

Tyranny - Tales from the Tiers - Addded to your steam library.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jakby ktos jeszcze nie wiedzial, Steam Inventory Helper zaktualizowal wczoraj zasady działania plugin'u i wrzucili skrypcik, który monitoruje wszystkie strony jakie odwiedzacie, wszystkie zachowania myszki (mouseover i click a i pewnie tez inputy z klawiatury) i wysylaja sobie na serwer.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A tu nagle

 xGr9ihs.jpg

 

Ciekawe jak będą wyglądać ceny, najpewniej czeka nas przelicznik (cena w euro * 4,3), ale może jakiś developer da mniej.

 

I od razu odpowiadając na pytanie "a co to za gwiazdka":

 

*Ceny w PLN są określone dla Polski, ale tak jak zawsze, wszelkie licencje gier zakupione kraju należącym do EOG (zarówno bezpośrednio, jak i w postaci prezentu) mogą zostać aktywowane przez dowolnego użytkownika znajdującego się w EOG.

 

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...