Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

19400462_1599989660040902_46673779192860

 

Dodałem 20 minut temu do wish listy i bum ... Rayos :banderas:

 

Daj znac czy serio takie dobre bo tez mysle o tej gierce.

 

dam znać jak pada w niedziele do pc podłącze w domu albo do roboty wezme w poniedziałek pada. Bo odpaliłem teraz w robocie ale na klawiaturze nie dałem rady w to grać. Nie wiem jak niektórzy blacharze w platformówki na klawiaturze grają.

 

Wygląda pięknie w każdym razie i jest trudna. Skoki trzeba naprawdę dobrze timingować jak w schovel knight

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ten GRIP jest świetny, pod względem miodności gameplayu, najwyższa półka jeśli chodzi o arcade racery  :fsg:  Boli mnie tylko, że nadal jest dostępny mały procent contentu który ma być w pełnej wersji, nadal trzeba czekać. Early access ty (pipi)  :frog:

Jeśli zadbają od odpowiednią ilość tras i aren (bo trybów gry jest kilka) to czuje gierkę 9/10

 

 

SteamDescriptionGIF.jpg

 

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie tylko ewentualnie tego hollow knighta, backlog mam tak gigantyczny ze chyba nigdy sie z niego nie wygrzebie, a ostatnio kupe kasy przetracilem na gierki w ktore pogralem po 30 minut ;/ Trzeba sie wyleczyc z tego zakupowego nalogu.

 

Swoja droga widzieliscie ze tides of numenera mozna juz za mniej niz 40zl dostac? To moze ostatni zakup jeszcze zrobie xD

Odnośnik do komentarza

Przez "backlog" czułem sie nie swojo, nie mialem czasem ochoty grać bo czujemy presje a w nawet najbardziej miodna gierke potrafiłem grac aby szybciej, zamiast sie nią delektowac. Polecam zrobic jak ja, wywalic slowo backlog calkowicie ze swiadomosci, juz w ogole sie nie zastanawiam "co musze jeszcze ograc", tylko poprostu, siadam i gram jak kiedys, nie mysle juz wcale o jakis zaleglosciach, nie ogram to nie ogram czegos i tyle :dunno:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Miałem kupić Stardew Valley, ale jednak przypomniałem sobie o Dead Cells, które jeszcze nie wyszło z Early Access, więc padło na to. Super miodna roguevania z za(pipi)istymi controlsami, dużą ilością rzeczy do odkrycia i satysfakcjonującym gameplayem. Z tego co widzę, to jest już nawet dostępny nowy patch "Hello darkness my old friend" na branchu beta, tak że jak tak dalej pójdzie, to Dead Cells rozwieje moje wątpliwości co do wszelkich Early Accessów. Polecam z całego serduszka.

Odnośnik do komentarza

ja tak miałem z darkest dungeon. Niby early access (jak kupowałem) a bawiłem się lepiej niż w niejednej grze aaa.  To dead cells słyszałem że dobre ale wpierw przejdę hollow knighta i wtedy pewnie dead cells z early accessa wyjdzie :D

Odnośnik do komentarza

Miałem kupić Stardew Valley, ale jednak przypomniałem sobie o Dead Cells, które jeszcze nie wyszło z Early Access, więc padło na to. Super miodna roguevania z za(pipi)istymi controlsami, dużą ilością rzeczy do odkrycia i satysfakcjonującym gameplayem. Z tego co widzę, to jest już nawet dostępny nowy patch "Hello darkness my old friend" na branchu beta, tak że jak tak dalej pójdzie, to Dead Cells rozwieje moje wątpliwości co do wszelkich Early Accessów. Polecam z całego serduszka.

Szkoda, że tylko -15%, ale muszę tą gierkę mieć na oku. Widziałem jak Northernlion w to pykał i od razu złapało moją uwagę. Może nie teraz, ale na koniec wyprzedaży być może znowu wpadnie.

Odnośnik do komentarza

Przez "backlog" czułem sie nie swojo, nie mialem czasem ochoty grać bo czujemy presje a w nawet najbardziej miodna gierke potrafiłem grac aby szybciej, zamiast sie nią delektowac. Polecam zrobic jak ja, wywalic slowo backlog calkowicie ze swiadomosci, juz w ogole sie nie zastanawiam "co musze jeszcze ograc", tylko poprostu, siadam i gram jak kiedys, nie mysle juz wcale o jakis zaleglosciach, nie ogram to nie ogram czegos i tyle :dunno:

Tylko ze ja tego nie traktuje jak obowiazek, a raczej zdrowy rozsadek. Na przykladzie tormenta: kupilbym go bo jest niedrogo i mialech ochote sprawdzic ale w bibliotece leza nieukonczone baldury, icewindy, pillars of eternity i tyranny. No nie ma sensu w tym wypadku. I mam tak z wieloma gatunkami gier. Kupowanie gierek na PC to temat rzeka, ja na pewno mialem okres ze bylem od tego uzalezniony i jak tylko pomyslalem "zagralbym sobie w...." to 5 minut pozniej gra byla na dysku xD Teraz staram sie chociaz przespac z ta mysla przed zakupem i zazwyczaj pomaga wlasnie odpalenie jakiejs gierki z "backlogu"

Odnośnik do komentarza

 

Przez "backlog" czułem sie nie swojo, nie mialem czasem ochoty grać bo czujemy presje a w nawet najbardziej miodna gierke potrafiłem grac aby szybciej, zamiast sie nią delektowac. Polecam zrobic jak ja, wywalic slowo backlog calkowicie ze swiadomosci, juz w ogole sie nie zastanawiam "co musze jeszcze ograc", tylko poprostu, siadam i gram jak kiedys, nie mysle juz wcale o jakis zaleglosciach, nie ogram to nie ogram czegos i tyle :dunno:

Tylko ze ja tego nie traktuje jak obowiazek, a raczej zdrowy rozsadek. Na przykladzie tormenta: kupilbym go bo jest niedrogo i mialech ochote sprawdzic ale w bibliotece leza nieukonczone baldury, icewindy, pillars of eternity i tyranny. No nie ma sensu w tym wypadku. I mam tak z wieloma gatunkami gier. Kupowanie gierek na PC to temat rzeka, ja na pewno mialem okres ze bylem od tego uzalezniony i jak tylko pomyslalem "zagralbym sobie w...." to 5 minut pozniej gra byla na dysku xD Teraz staram sie chociaz przespac z ta mysla przed zakupem i zazwyczaj pomaga wlasnie odpalenie jakiejs gierki z "backlogu"

 

 

Nie no oczywiscie sie z Toba zgadzam, tez juz nie kupuje na zapas bo ostatnio sobie pomyslalem, ze ok, nakupie gierek na promocji -66%, nawet -75%, to nie dosc ze potem leza w bibliotece i sie na mnie patrza zeby je ograc, to jeszcze idzie naprawde SPORO KASY zeby "zaoszczedzic", a tak naprawde gdyby sie kupowalo gre nawet w pelnej cenie, ale wtedy kiedy naprawde sie chce w nia zagrac, to pewnie wyszloby taniej niz "skupowanie" na promkach. Zwlaszcza ze w keyshopach sa dobre ceny caly czas.

 

Plusem kupowania w promocji jest za to to uczucie, kiedy siadasz wieczorem na PC i w kazdej chwili mozesz odpalic to na co masz ochote, no ale co za problem tez wtedy kupic tę jedna gre na ktora masz ochote :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Ja na konsolach kupuję gierki na zapas. Pudełka "bo tak", a cyfry jak jest przecena "bo przecież tanio, to trzeba brać". No i skończyło się na tym, że pudełek na PS4, których nigdy nie otworzyłem mam coś ponad 30, zaś w cyfrze nawet nie zliczę - wprowadziłem więc nową taktykę. Kończę 5 gier = mogę sobie pozwolić na zakup jednej w premierowej cenie. Szczerze mówiąc biorąc pod uwagę spadające ceny, wychodzi takie rozwiązanie korzystniej, a czasu przy gierkach spędzam tyle samo, tyle że mam większą satysfakcję z tego, że jednak ogrywam to za co zapłaciłem (brak kaca moralnego i syndromu wyrzuconej w błoto kasy).

 

Myślę, że na PC można zrobić podobnie, ale z racji tańszych gier ograniczyć sobie zakres, np. ogram mocno 2 gierki ze steama, to mogę kupić kolejną. Gier z bundli nie wliczamy, one mają spełniać rolę paczek chipsów w spiżarce - przekąska przed daniem głównym, jak nie ma jeszcze nic na horyzoncie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam nie narzekam. Pierwszy dzień 'na poważnie' na steamie niezwykle owocnie, głównie dzięki forumkowi. Poza Transistorem i Hotline Miami wpadło mi jeszcze za sprawą użytkownika UberAdi: Undertale i Superhot :obama:

Dodatkowo na przywitanie i niejako na Dzień Ojca gierka o braniu prysznica z ojcem od... Taty Orzecha :banderas:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co do book of demons, jak ktoś lubi formułe diablo z naciskiem na jedynkę to niech bierze w ciemno, tylko uwaga wciąga jak bagno, nie wiem kiedy zleciały te 2h. Gra jest mega przemyślana i ma mega machaniki, możemy np ustawić sobie czas run-u po lochach oczywiscie im więcej czasu ustawimy sobie tym lepszy loot i wiecej kaski zdobędziemy, wiec możemy pograć 8min na kiblu lub 25 minut na taborecie klikając myszkiem. mógłbym mature napisać, ale nie mam czasu xd lepiej wydać te 15 euro na to niż na nekromante do diablo 3 xd uwaga gra w early acces, ale przyzwoicie wspierana i diablo (hehhehehe) grywalna. mamy dwie klasy postaci 3cia w drodze. Trochę odważny dizajn imo, ale klika się fajnie :banderas:

 

a i gre zrobiło polskie studio i coś dalej będą kombinowac z innymi gierkami w tym stylu.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...