Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zmieniłem normalnie opcje płatności na funty w ustawieniach steam. Trzeba tylko zmienić dane do rozliczeń na brytyjski adres i teraz jest pytanie czy będzie przypał jeśli poda się fikcyjne dane. Oszczędność przy płatności w £ jest wcale niemała np. GTA 5 20£ vs 30€.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Kij z tym, cebulić podwójnie mi się nie udało. Nic drogiego nie brałem, mimo fajnych promocji. Laptop mocny ale nie zabieram go ostatnio do domu (działalność, pracuję na własnym sprzęcie). Kupiłem jakiś czas temu taki mały komputerek: GPD Win, wielkość 3DSa, Windows 10, 4gb ramu, Atom Quad Core. Poszukałem Indyczków sobie, który na tym pójdą, zrobiłem listę, wrzuciłem do koszyka, zbliżała się 19. Nic drogiego nie kupiłem... i BOOM, HEADSHOT, 85 Euro... STEAM, TY SHMATO!

Odnośnik do komentarza

To ile gier "straciliscie" po ostatnich zmianach Valve? Ja mialem malo smieci, wiec nie widac tylko 8 tytulow. Niewielka strata, bo i tak odpalilem je tylko dla kart.

 

 

Just a moment ago, games that are "banned" or whatever because Valve cuts tie with developers are no longer detected by Steam API. A prime example is that (almost) all Digital Homicide games are no longer detected as owned.

https://www.steamgifts.com/discussion/50siD/recent-change-with-steam-and-cut-business-relationship-developer-games-and-steam-api-detection

Odnośnik do komentarza

Ktos wrzucil liste gier: https://www.steamgifts.com/discussion/50siD/recent-change-with-steam-and-cut-business-relationship-developer-games-and-steam-api-detection/search?page=3#0cGj3Hw

 

Pamietajmy, ze gry nie sa usuniete, tylko niewykrywalne przez aplikacje. Nie wypadnie nam z nich booster oraz nie bedzie sladu na profilu, ze je odpalilismy. Wciaz jednak mozna w nie grac.

Edytowane przez kubicz
Odnośnik do komentarza

Rzutem na taśmę zebrałem 14 euro z kart dołożyłem 5 i mam hearts of iron 4 ale za(pipi)ista giereczka. Pro tip nie atakujcie niemców polską przed 39 rokiem.

To teraz dorzuc do tego dodatkowa gre/2 DLC:

"Instead, we will gift everyone who purchased any Paradox product between May 17 and today (including pre-orders of Steel Division: Normandy 44 made before May 17), in any currency except USD (where prices were not changed), a free copy of a full PC game or two DLC, as a gesture of goodwill."

 

Gamers eligible for the freebie can select from Stellaris, Hearts of Iron 4, Crusader Kings 2, Europa Universalis 4, Magicka 2, or Tyranny, or any two of the HoI 4: Death or Dishonor, EU 4: Third Rome, CK 2: Monks and Mystics, Stellaris: Utopia, or Tyranny: Tales from the Tiers DLCs. If you already own all of them, you'll give credited with "equivalent giftable keys" instead.

http://www.pcgamer.com/paradox-offers-free-games-to-compensate-for-bungled-price-increase/

Edytowane przez kubicz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...