Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak to będą przeliczać. Czy będzie sztywny kurs czy będzie się zmieniał. No i co z moją fortuną w portfelu steam. Nie obrażę się jeśli ceny będą dostosowane do naszego biednego kraju.

 

Info od developera "Podstawowy kurs wg Steam to 0.99$ == 3.59PLN", zresztą takie 60$=214,99zł

 

Zaczynam się jednak zastanawiać czy to nie ceny bez VAT-u - a z nim może wyjść jeszcze drożej

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Będzie za co prezenty kupować w grudniu :P

 

BTW. Do sprzedawania użyjesz jeszcze tego SIH czy znasz też coś dobrego? Bo raczej nie ręcznie, szanujmy się

 

Steam Economy Enhancer teraz uzywam po ostatnich akcjach z SIH. A do farmienia kart ASF, program który napisal koles z grupy giveawayowej w ktorej bylem, dziala lepiej i sprawniej jak na moje oko.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

 

W dalszej części newsa znajdziecie informacje o nowych metodach płatności, dokładnych przelicznikach Euro -> PLN oraz czasie pojawienia się złotówek na Steamie. Zapraszamy do lektury!

 

  1. W panelu deweloperów służącym do ustalania cen już pojawiły się złotówki! Jeśli więc wcześniej podawaliśmy informację jako „nieoficjalną”, teraz można traktować ją za pewnik.
  2. Na Steamie pojawią się nowe metody płatności, w tym polskie Przelewy24

     ZCG48ib-200x31.png

    Możliwe, że pojawią się też inne sposoby płatności (PayU, Dotpay, BLIK). 

  3. Znamy pełną treść maila do deweloperów. Z ciekawych informacji można w nim wyczytać, że nowe waluty (w tym złotówki) pojawią się na Steamie jeszcze przed Jesienną Wyprzedażą!
  4. Wypływają informacje od deweloperów na temat nowych cen ich gier. Wiemy np. że War for the Overworld będzie kosztować 107.99 zł, a obecnie kosztuje 27,99€ (czyli ok. 117 zł) (źródło: Steamcommunity)
  5. Jeden z deweloperów (Michał z bloodystation.com) podał nam w wiadomości prywatnej dokładny przelicznik z Euro na PLN. Prezentuje się on następująco:
    0,99 euro – 3,59 zł
    1,99 euro – 7,19 zł
    2,99 euro – 10,99 zł
    3,99 euro – 14,49 zł
    4,99 euro – 17,99 zł
    5,99 euro – 21,99 zł
    6,99 euro – 25,49 zł
    7,99 euro – 28,99 zł
    8,99 euro – 32,99 zł
    9,99 euro – 35,99 zł
    14,99 euro – 53,99 zł
    19,99 euro – 71,99 zł
    22,99 euro – 89,99 zł
    27,99 euro – 107,99 zł

    Dwie z tych wartości udało się nam potwierdzić w dwóch osobnych źródłach.

  6. W mailu do deweloperów widnieje informacja, że jeśli nie uzupełnią oni w systemie wartości w nowych walutach, wówczas ich gra zostanie zdjęta ze sklepu Steam dla nowego regionu walutowego. Trochę nas to martwi i liczymy, że nie stracimy przez to żadnej interesującej gry.
  7. Gifty zakupione w polskim regionie będzie można wysyłać w całej Europie. Jeśli przeliczniki się potwierdzą, Polska może się stać atrakcyjnym źródłem dla handlarzy.

 

Cholernie martwi mnie punkt nr 6

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Przed jesienną wyprzedażą? A kiedy ona jest przypomnijcie mi. Muszę trochę kart wyfarmić i w euro sprzedać. Co do punktu 6 to problem może być ze starszymi perełkami a nie względnie nowymi grami. Przecież developer chce zarobić ile się da.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...