Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Moze troche po czasie ale dopiero teraz przeczytałem to co Lucek napisał więc jestem usprawiedliwiony.

 

Lucek ma prawo do takiej a nie innej interpretacji komunikatu Microsoftu. Wiem, że to frazes ale inne słowa ie przychodzą mi do głowy kiedy komuś wydaje się że to co 99% ludzi wydaje się być czarne tej jednej osobie jawi się jako krystalicznie białe. Sorry Lucek ale poza wiarą nie przebija z Twojego tekstu nic coby przemawiało do mnie i sprawiło żebym odebrał komunikat Microsoftu inaczej niż Ty go odebrałes. Takimy komunikatami częstuje nas MS odkąd tylko X360 miał premiere w Polsce.

 

Napisałeś:

Powinniśmy być dobrej myśli. Wczorajsza odpowiedź Microsoftu, mimo iż przez wielu uważana za lakoniczną i wymijającą, jest tak naprawdę bardzo konkretna.

 

Sorry ale właśnie ten fragment wywołuje u mnie największe zdziwienie i frustracje - odpowiedź Microsoftu w żadnym punkcie, miejscu czy fragmencie nie jest konkretna... jest pełna niedomówień, nie daje odpowiedzi na postulaty kontrakcji i jest dokładnie tym czego sie można było spodziewać - biznesowym mumbo-jumbo mogącym oznaczać zarówno wprowadzenie w Polsce Live na jesieni ale równie dobrze pasuje do planowanej obniżki cen zestawów Xboxa czy na premiery nowego rodzaju baterii do bezprzewodowych kontrolerów.

 

Naprawdę chciałbym sie mylić i nie mam nic przeciwko temu żebyś to Ty na jesieni wytykał wszystkim tutaj (łącznie ze mną), że nie mieli racji... ale na razie pozowolę sobie uważać, że jesteś naiwny jeśli tak interpretujesz tą odpowiedź. Ja nie mam żadnych złudzeń zarówno co do tego co ta odpowiedź oznacza jak i do tego, że ludzie w amerykańskiej centrali MS odpowiedzialni za wprowadzenie Live w Polsce na oczy nie widzieli przetłumaczonego tekstu z postulatami Kontrakcji.

 

Mało konkretna powiadasz? Ciekawe, bo jak się spojrzy wstecz to MS zawsze ogłaszało wprowadzenie usługi XBL w nowych krajach właśnie podczas targów E3. Nie zapraszali i nie wystosowywali informacji o tym, że coś podczas nich się stanie jeśli nie mieli konkretnego powodu (pamiętajmy, że w tym przypadku mówimy o centrali MS, nie o samym polskim oddziale). Dlatego właśnie wydaje się, że info jest dość konkretne.

A jeśli ktoś uważał, że MS poda konkretną datę 'jakimś buntownikom' (bo dla centrali to są 'jacyś' ludzie) to dopiero oznacza, że ma wysoce rozbudowaną naiwność. Jeśli Polacy dostaliby taką odpowiedź to zaraz następne narody w podobny sposób starałyby się wymusić odpowiedź, a na to korporacja pozwolić sobie nie może.

Sprawa teorii spiskowej - mam kontr-teorię. Przypuśćmy na moment, że faktycznie ta odpowiedź nie przyszła od centrali, a to faktycznie ktoś w MS sporządził tę wiadomość (za co najprawdopodobniej dostałby ostrego kopa ze stanowiska w momencie, gdy dowiedziałaby się o tym centrala - a dowiedziałaby się dość szybko). Przypuśćmy w takim razie, że centrala zamiast przysłać gotową odpowiedź przysłała po prostu wytyczne, które ktoś postanowił ubrać w słowa.

Teoria może i głupia, ale jest tak samo prawdziwa jak przypuszczenia, że w Redmond nawet nie widzieli postulatów.

 

 

 

No dla mnie, w końcu odnosiłeś się do moich wypowiedzi udzielając odpowiedzi na publicznym forum. Chyba, że chciałeś zaimponować innym użytkownikom. Nikt tu nie ma pretensji do Lucka, że ma swoje zdanie, że wierzy w to że Live będzie na wiosnę, ale o to, że najpierw coś pisze na jakimś portalu, później to prostuje, trochę to nierzetelne z dziennikarskiego punktu widzenia. Zapomniałem, że Ty też nie możesz napisać złego słowa na MS, bo nie dostaniecie konsol i monitorów na turnieje Halo. Jak już napisałem wcześniej, jeśli będzie Live w tym roku, to wszyscy będziemy szczęśliwi, jeśli nie będzie, to dalej brońcie panów (i pewnie panie) z MS PL.

 

Nikt nie ma do Lucka pretensji? Ciekawe, a dwa posty wcześniej oskarżasz go o branie w łapę od MS. Poza tym jeśli dobrze pamiętam to dziennikarstwo polega na przedstawianiu wielu punktów widzenia, a nie 'jedynego słusznego'.

Ciekawe też, że moja umowa o WYPOŻYCZENIU konsol (nie, nie dostaliśmy ich na stałe, a połowa tego sprzętu jest kupiona za nasze, prywatne pieniadze) jakoś nie przeszkodziła mi krytykować tej firmy w przeszłości. Ale zapraszam - próbuj dalej znaleźć jakiegoś haka ;). Zapewniam Cię, że jeśli nie będzie ogłoszenia XBL PL podczas E3 to na pewno to skrytykuję, a tym czasem czekam (zresztą wisi mi to, ja swoje konto mam i nie mam zamiaru zakładać nowego).

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

To nie jest główny problem. Głównym problemem jest to, że wystarczy mieć zdanie odmienne od ogółu (vide wiara w to, że MS coś ogłosi podczas E3) i wypowiedzieć je głośno, by być szykanowanym i oskarżanym o sprzedanie się. Sznurek tak pięknie mówi o samodzielnym myśleniu (chlip, chlip, aż mi się łezka zakręciła), a mimo wszystko potępia Lucka za to, że ma odwagę właśnie myśleć samodzielnie i wygłosić tą opinie publicznie (ehkem, ekhem, hipoktyzja, ehkem, ekhem).

 

Widzisz, co innego nasze gdybanie na forum, a co inne wydawanie newsa na serwisie, który czyta zgraja ludzi. To jest kreowanie tego jak mają myśleć. Oczywiście wszystko jest śmiesznym przypadkiem, że akurat na portalu, który blisko współpracuje z M$ i CDP (dystrybutorem x360 w Polsce!) znajdujemy z du.py wzięte informacje nt wad konsoli Sony czy jakiś bzdur, które mają utrudniać rozrywkę, pokazywanie x360 w lepszym świetle czy w końcu "samodzielna" interpretacja pana "redaktora" Lucka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sznurek, no prosze Cie, wez sie wreszcie ogarnij ;D Serio, poza wierszowka nie dostaje w gramie nic (nie zamierzam na publicznym forum zdradzac jej wysokosci, bo to prywatna sprawa portalu, w tym wypadku gramu), zadnych bonusow, null, zero. Czy naprawde uwazasz, ze jestem osoba, ktora Microsoft bylby zainteresowany, by jej placic za "sponsorowane" newsy? W tym kraju jest przynajmniej kilkadziesiat duzo bardziej opiniotworczych osob, dziennikarzy, ktorzy byliby dla MS bardziej oplacalni pod tym wzgledem. Nic do Ciebie nie mam, tylko prosze bys chwile pomyslal logicznie :)

Odnośnik do komentarza

Gdzie tu brak logiki? Nie wiem kto Ci płaci, ale placi Ci za to byś pisał takie newsy i "samodzielne" interpretacje jak napisałeś. To czy Ty za to masz jakieś bonusy to tego nie wiem, wiem że taka jest Twoja robota - pisanie stronicznych newsów dla stronicznego serwisu. Niby nic w tym dziwnego nie ma, ale nie kreujcie się na samodzielny i niezależny portal, bo to jest śmiechu warte.

Trudno też by newsmani gram.pl s.rali to własnego talerza.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wyobrazasz sobie prace w gramie, ale to nie dziala na zasadzie rozdzielania newsow - Ty piszesz dzisiaj o tym, a Ty o tamtym. Czy "gora" ma jakies uklady z MS - tego pytania nie kieruj do mnie, nie mam pojecia, choc chce wierzyc, ze nie. Ja tam jestem tylko "pionkiem" od wyszukiwania informacji w necie ;)

Odnośnik do komentarza

To nie jest główny problem. Głównym problemem jest to, że wystarczy mieć zdanie odmienne od ogółu (vide wiara w to, że MS coś ogłosi podczas E3) i wypowiedzieć je głośno, by być szykanowanym i oskarżanym o sprzedanie się. Sznurek tak pięknie mówi o samodzielnym myśleniu (chlip, chlip, aż mi się łezka zakręciła), a mimo wszystko potępia Lucka za to, że ma odwagę właśnie myśleć samodzielnie i wygłosić tą opinie publicznie (ehkem, ekhem, hipoktyzja, ehkem, ekhem).

 

Widzisz, co innego nasze gdybanie na forum, a co inne wydawanie newsa na serwisie, który czyta zgraja ludzi. To jest kreowanie tego jak mają myśleć. Oczywiście wszystko jest śmiesznym przypadkiem, że akurat na portalu, który blisko współpracuje z M$ i CDP (dystrybutorem x360 w Polsce!) znajdujemy z du.py wzięte informacje nt wad konsoli Sony czy jakiś bzdur, które mają utrudniać rozrywkę, pokazywanie x360 w lepszym świetle czy w końcu "samodzielna" interpretacja pana "redaktora" Lucka.

 

Czekaj, czekaj, a czy przypadkiem kreowaniem tego co mają myśleć ludzie jest pozwalanie na puszczanie artów opisujących sprawę tylko z jednej strony? Tak jak wspomniałem dziennikarz raczej ma za zadanie pokazać dany problem z jak największej liczby perspektyw.

Nie chce bronić gram.pl (bo za samym serwisem nie przepadam), ale dzień czy dwa przed artem Lucka pojawił się tam art jadący po MS za odpowiedź. Więc powiedz mi jak to można nazwać jednostronnym kreowaniem opinii publicznej przez serwis blisko związany z MS/CDP (hmmm... CDP już chyba nie jest dystrybutorem X'a, raczej zajmuje się tylko sprawą dowozu konsol do punktów sprzedaży).

Odnośnik do komentarza
Nikt nie ma do Lucka pretensji? Ciekawe, a dwa posty wcześniej oskarżasz go o branie w łapę od MS. Poza tym jeśli dobrze pamiętam to dziennikarstwo polega na przedstawianiu wielu punktów widzenia, a nie 'jedynego słusznego'.

Ciekawe też, że moja umowa o WYPOŻYCZENIU konsol (nie, nie dostaliśmy ich na stałe) jakoś nie przeszkodziła mi krytykować tej firmy w przeszłości. Ale zapraszam - próbuj dalej znaleźć jakiegoś haka ;). Zapewniam Cię, że jeśli nie będzie ogłoszenia XBL PL podczas E3 to na pewno to skrytykuję, a tym czasem czekam (zresztą wisi mi to, ja swoje konto mam i nie mam zamiaru zakładać nowego).

 

To poczytaj dokładnie i zobacz kto kogo oskarżał. Wow, skrytykowałeś MS, powinieneś dostać za to 10000 GS-a. Serio. Nie szukam haków, tylko nie rozumiem stanowiska niektórych tu ludzi. Piszesz, że jeśli na E3 nie ogłoszą Live'a w PL, to to skrytykujesz. Za pół roku znowu coś zapowiedzą i tak w kółko. Nie czujesz, że robią nas tak w konia ok. 2-3 lat? MS tak formułuje swoje komunikaty żeby zostawić sobie jakąś furtkę. Jeśli na E3 nie zapowiedzą Live'a, to powiedzą że przecież nie obiecywali tej usługi. Ktoś wcześniej dobrze napisał, że strzelą sobie w kolano jeśli przyznają się do tego, że do tej pory nie wprowadzili Live'a, chociaż konsola obecna jest na rynku od chyba 5 lat.

Odnośnik do komentarza

To nie jest główny problem. Głównym problemem jest to, że wystarczy mieć zdanie odmienne od ogółu (vide wiara w to, że MS coś ogłosi podczas E3) i wypowiedzieć je głośno, by być szykanowanym i oskarżanym o sprzedanie się. Sznurek tak pięknie mówi o samodzielnym myśleniu (chlip, chlip, aż mi się łezka zakręciła), a mimo wszystko potępia Lucka za to, że ma odwagę właśnie myśleć samodzielnie i wygłosić tą opinie publicznie (ehkem, ekhem, hipoktyzja, ehkem, ekhem).

 

Widzisz, co innego nasze gdybanie na forum, a co inne wydawanie newsa na serwisie, który czyta zgraja ludzi. To jest kreowanie tego jak mają myśleć. Oczywiście wszystko jest śmiesznym przypadkiem, że akurat na portalu, który blisko współpracuje z M$ i CDP (dystrybutorem x360 w Polsce!) znajdujemy z du.py wzięte informacje nt wad konsoli Sony czy jakiś bzdur, które mają utrudniać rozrywkę, pokazywanie x360 w lepszym świetle czy w końcu "samodzielna" interpretacja pana "redaktora" Lucka.

 

Czekaj, czekaj, a czy przypadkiem kreowaniem tego co mają myśleć ludzie jest pozwalanie na puszczanie artów opisujących sprawę tylko z jednej strony? Tak jak wspomniałem dziennikarz raczej ma za zadanie pokazać dany problem z jak największej liczby perspektyw.

Nie chce bronić gram.pl (bo za samym serwisem nie przepadam), ale dzień czy dwa przed artem Lucka pojawił się tam art jadący po MS za odpowiedź. Więc powiedz mi jak to można nazwać jednostronnym kreowaniem opinii publicznej przez serwis blisko związany z MS/CDP (hmmm... CDP już chyba nie jest dystrybutorem X'a, raczej zajmuje się tylko sprawą dowozu konsol do punktów sprzedaży).

 

Dobrze prawisz, ale każdy kto przeczytał odpowiedź m$ nie miał wątpliwości o co chodzi i wcale nie potrzebował do tego "samodzielnych" interpretacji redaktorów portali czy czasopism.

Widzisz gó.wno i czujesz, że śmierdzi więc nie potrzebujesz, by ktoś Ci mówił, że to jest śmierdzące gó.wno. Tamten artykuł mówi, że to nie jest gó.wno i to nie smród, a nowe coco szanel. Tak w skrócie można to zobrazować.

 

Możesz dać linka do tamtego artu bo się z nim nie spotkałem.

 

"Samodzielna" interpretacja Lucka była takim samym oczy mydlącym bełkotem jak odpowiedź od m$.

Edytowane przez sznurek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Nikt nie ma do Lucka pretensji? Ciekawe, a dwa posty wcześniej oskarżasz go o branie w łapę od MS. Poza tym jeśli dobrze pamiętam to dziennikarstwo polega na przedstawianiu wielu punktów widzenia, a nie 'jedynego słusznego'.

Ciekawe też, że moja umowa o WYPOŻYCZENIU konsol (nie, nie dostaliśmy ich na stałe) jakoś nie przeszkodziła mi krytykować tej firmy w przeszłości. Ale zapraszam - próbuj dalej znaleźć jakiegoś haka ;). Zapewniam Cię, że jeśli nie będzie ogłoszenia XBL PL podczas E3 to na pewno to skrytykuję, a tym czasem czekam (zresztą wisi mi to, ja swoje konto mam i nie mam zamiaru zakładać nowego).

 

To poczytaj dokładnie i zobacz kto kogo oskarżał. Wow, skrytykowałeś MS, powinieneś dostać za to 10000 GS-a. Serio. Nie szukam haków, tylko nie rozumiem stanowiska niektórych tu ludzi. Piszesz, że jeśli na E3 nie ogłoszą Live'a w PL, to to skrytykujesz. Za pół roku znowu coś zapowiedzą i tak w kółko. Nie czujesz, że robią nas tak w konia ok. 2-3 lat? MS tak formułuje swoje komunikaty żeby zostawić sobie jakąś furtkę. Jeśli na E3 nie zapowiedzą Live'a, to powiedzą że przecież nie obiecywali tej usługi. Ktoś wcześniej dobrze napisał, że strzelą sobie w kolano jeśli przyznają się do tego, że do tej pory nie wprowadzili Live'a, chociaż konsola obecna jest na rynku od chyba 5 lat.

 

A powiedzmy sobie szczerze - aż tak Ci zależy na tym XBL PL, żeby robić za każdym razem z tego powodu zadymę? Bo mi jakoś nie (i z tego co widzę ty też konto GOLD masz). Teraz się wciągnąłem, bo tak jak Luckowi zdarzyło mi się stanąć po stronie MS, za co zbrukało mnie dość sporo osób.

 

Aha, jak najpierw jedziesz kogoś za bycie przydupasem MS, a po ripoście zbijasz ją tekstem o GS to współczuję ludziom, którzy dyskutują z tobą częściej :D.

Odnośnik do komentarza

Widzisz gó.wno i czujesz, że śmierdzi więc nie potrzebujesz, by ktoś Ci mówił, że to jest śmierdzące gó.wno. Tamten artykuł mówi, że to nie jest gó.wno i to nie smród, a nowe coco szanel. Tak w skrócie można to zobrazować.

Zapominasz o dwoch rzeczach. Po pierwsze, ja mam prawo do takiej a nie innej interpretacji "gowna". Po drugie, po to masz mozg zeby sie z ta interpretacja nie zgodzic i w kulturalny sposob o tym napisac, rozpoczac dyskusje na poziomie. Nie rozumiem po co jakies idiotyczne bajki o braniu w lape od Microsoftu.

 

 

Możesz dać linka do tamtego artu bo się z nim nie spotkałem.

http://www.gram.pl/news_8QziG,m3_Microsoft_odpowiedzial_na_petycje_graczy.html

Odnośnik do komentarza

To nie jest główny problem. Głównym problemem jest to, że wystarczy mieć zdanie odmienne od ogółu (vide wiara w to, że MS coś ogłosi podczas E3) i wypowiedzieć je głośno, by być szykanowanym i oskarżanym o sprzedanie się. Sznurek tak pięknie mówi o samodzielnym myśleniu (chlip, chlip, aż mi się łezka zakręciła), a mimo wszystko potępia Lucka za to, że ma odwagę właśnie myśleć samodzielnie i wygłosić tą opinie publicznie (ehkem, ekhem, hipoktyzja, ehkem, ekhem).

 

Widzisz, co innego nasze gdybanie na forum, a co inne wydawanie newsa na serwisie, który czyta zgraja ludzi. To jest kreowanie tego jak mają myśleć. Oczywiście wszystko jest śmiesznym przypadkiem, że akurat na portalu, który blisko współpracuje z M$ i CDP (dystrybutorem x360 w Polsce!) znajdujemy z du.py wzięte informacje nt wad konsoli Sony czy jakiś bzdur, które mają utrudniać rozrywkę, pokazywanie x360 w lepszym świetle czy w końcu "samodzielna" interpretacja pana "redaktora" Lucka.

 

Czekaj, czekaj, a czy przypadkiem kreowaniem tego co mają myśleć ludzie jest pozwalanie na puszczanie artów opisujących sprawę tylko z jednej strony? Tak jak wspomniałem dziennikarz raczej ma za zadanie pokazać dany problem z jak największej liczby perspektyw.

Nie chce bronić gram.pl (bo za samym serwisem nie przepadam), ale dzień czy dwa przed artem Lucka pojawił się tam art jadący po MS za odpowiedź. Więc powiedz mi jak to można nazwać jednostronnym kreowaniem opinii publicznej przez serwis blisko związany z MS/CDP (hmmm... CDP już chyba nie jest dystrybutorem X'a, raczej zajmuje się tylko sprawą dowozu konsol do punktów sprzedaży).

 

Dobrze prawisz, ale każdy kto przeczytał odpowiedź m$ nie miał wątpliwości o co chodzi i wcale nie potrzebował do tego "samodzielnych" interpretacji redaktorów portali czy czasopism.

Widzisz gó.wno i czujesz, że śmierdzi więc nie potrzebujesz, by ktoś Ci mówił, że to jest śmierdzące gó.wno. Tamten artykuł mówi, że to nie jest gó.wno i to nie smród, a nowe coco szanel. Tak w skrócie można to zobrazować.

 

Możesz dać linka do tamtego artu bo się z nim nie spotkałem.

 

"Samodzielna" interpretacja Lucka była takim samym oczy mydlącym bełkotem jak odpowiedź od m$.

 

Ciekawe, bo ja czytając art Lucka odkryłem, że jego opinie pokrywają się z moimi. A jakoś w życiu kasy od MS nie dostałem :D

Linka postnę zaraz jak tylko znajdę.

Odnośnik do komentarza

Toś bardzo naiwny, albo młody, że nie kumasz co jest 5. Super Expres może prenumerujesz?

 

Lucek łap za telefon i dzwoń do Billa, ze mają zapowiedzieć liva na e3, bo masz zszarganą reputację w polskim internecie.

 

Widzisz gó.wno i czujesz, że śmierdzi więc nie potrzebujesz, by ktoś Ci mówił, że to jest śmierdzące gó.wno. Tamten artykuł mówi, że to nie jest gó.wno i to nie smród, a nowe coco szanel. Tak w skrócie można to zobrazować.

Zapominasz o dwoch rzeczach. Po pierwsze, ja mam prawo do takiej a nie innej interpretacji "gowna". Po drugie, po to masz mozg zeby sie z ta interpretacja nie zgodzic i w kulturalny sposob o tym napisac, rozpoczac dyskusje na poziomie. Nie rozumiem po co jakies idiotyczne bajki o braniu w lape od Microsoftu.

 

 

Możesz dać linka do tamtego artu bo się z nim nie spotkałem.

http://www.gram.pl/news_8QziG,m3_Microsoft_odpowiedzial_na_petycje_graczy.html

 

Toż to ping Ci wyjechał an forum publicznie o Twoich bonusach od m$ czy tam kogos z cdp na co się oburzyłeś wcześniej stwierdzajac "biznes is biznes". A na koniec się "dogadaliście na gg". Ja mogę stwierdzić, że jesteś opłacany pośrednio przez M$, a do Twoich kompetencji należy pisaie bzdur ku uciesze wielkiego M.

 

Pewnie, że masz swoje prawo do interpretacji gów.na, ale jak to robisz jako "dziennikarz" kreując to jak mają myśleć inni to nie jest to etyczne. Czytelnicy gram.pl to przede wszystkim młody narybek co chłonie informacje jak gąbka od "autorytetów" takich jak panowie "redaktorzy" "niezależnego" portalu.

Odnośnik do komentarza

Tak Sznureczku kochany, a Elvis to brat Papieża Benedykta i obaj mieszkają na Marsie. Zgodzisz się ze mną? Bo widzę, ze ten typ teorii spiskowych preferujesz.

 

Swoje wypowiedzi zakończę stwierdzeniem - do E3 już nie długo i zobaczymy kto będzie musiał odszczekiwać to co powiedział. Ja się przyznam do błędu od razu i mam nadzieję, że od innych nie będę musiał siłą wyciągać przeprosin ;)

Odnośnik do komentarza

Toż to ping Ci wyjechał an forum publicznie o Twoich bonusach od m$ czy tam kogos z cdp na co się oburzyłeś wcześniej stwierdzajac "biznes is biznes". A na koniec się "dogadaliście na gg". Ja mogę stwierdzić, że jesteś opłacany pośrednio przez M$, a do Twoich kompetencji należy pisaie bzdur ku uciesze wielkiego M.

Istnieje cos takiego jak zycie poza internetem, powinienes o tym wiedziec ;) W zwiazku z tym, powinienes tez wiedziec, ze nie nalezy chlonac jak gabka (o czym sam wspominasz) wszystkiego co przeczytasz w sieci, tym bardziej jak dwoch ziomkow (o tym to chyba wie kazdy poza Toba), ktorzy znaja sie od dawna robia sobie jaja na forumku. Dziwnym jest, ze absolutnie nikt sie w tym nie doszukal teorii spiskowej, a wlasnie zartow - no oczywiscie poza Toba.

 

Pewnie, że masz swoje prawo do interpretacji gów.na, ale jak to robisz jako "dziennikarz" kreując to jak mają myśleć inni to nie jest to etyczne. Czytelnicy gram.pl to przede wszystkim młody narybek co chłonie informacje jak gąbka od "autorytetów" takich jak panowie "redaktorzy" "niezależnego" portalu.

"Wydaje" "mi" "sie", "ze" "posuwasz" "sie" "zbyt" "daleko" "piszac", "ze" "kreuje" "to" "jak" "ktos" "ma" "myslec".

Ciekawe, ze jak ktos pisze artykul jadac po Microsofcie to jest ok i juz nie uwazasz tego, za wciskanie "mlodemu narybkowi, co chlonie wszystko jak gabka" swojego zdania na sile.

Odnośnik do komentarza

Barth, gdzie ja mówię, że Lucek to przydupas MS? Napisałem, że nie wierzę, w to że MS może mu płacić. Bez obrazy, ale nie jest kimś znaczącym. Nie zależy mi na rejestracji konta na polski adres, ale na:

1. braku blokad regionalnych

2. gry ze zdrapkami, kodami w środku

3. możliwość płacenia kartą

i tyle. Gdybyś śledził temat od początku, a przynajmniej 5 ostatnich stron, to wiedziałbyś jakie jest moje stanowisko oraz czego oczekuję od MS i nie pytałbyś się mnie czy tak bardzo zależy mi na koncie zarejestrowanym na Polskę.

 

Swoje wypowiedzi zakończę stwierdzeniem - do E3 już nie długo i zobaczymy kto będzie musiał odszczekiwać to co powiedział. Ja się przyznam do błędu od razu i mam nadzieję, że od innych nie będę musiał siłą wyciągać przeprosin

 

Na pewno poczekam na to odszczekanie. I żeby mnie nikt źle nie zrozumiał. Chciałbym żeby MS ogłosił rozszerzenie usługi Live o Polskę, ale po tylu latach mydlenia oczu po prostu tracę nadzieję i podchodzę do tego z dystansem. A przepraszać niby mam/y kogo? I za co? Że po 5 latach dają nam usługę, która powinna być na starcie, ewentualnie rok później?

 

Ciekawe, ze jak ktos pisze artykul jadac po Microsofcie to jest ok i juz nie uwazasz tego, za wciskanie "mlodemu narybkowi, co chlonie wszystko jak gabka" swojego zdania na sile.

 

Co innego pisanie faktów, co innego swoich domysłów. Jeśli ktoś jedzie po MS i przytacza konkretne fakty, to ja się z tym zgadzam. Ale jeśli pisze farmazony takie jak pewien czas temu na Onecie lub WP, jakiś redaktorzyna pisał bzdury nt. konsole vs PC (o MS też było), to nóż się w kieszeni otwiera. Nie mówię, że MS to samo zło i nic nie robią, ale nasz polski oddział robi wrażenie bezsilnego i bezradnego. Sam kiedyś się wkurzałem jak na każdym FunDay'u ktoś pytał o polski Live, bo wiedziałem, że to zależy od panów w USA. No ale po coś ten oddział polski powstał i to właśnie oni mają w Polsce walczyć o klienta i zapewniać mu pełną usługę, więc mogliby starać się trochę bardziej.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

barth stosuje taką samą praktykę jak m$ - poczekajcie 30 dni na odpoweidź. Wtedy ochłoną emocje, wszyscy zapomną o co chodziło, a jakiś avatar barth z internetu może jak będzie miał honor odkopie temat, powie, że sie mylił czego nikt nie przeczyta... :rolleyes:

 

No, ale też mam mózg by widzieć kiedy się robi jaja, a kiedy jeden z kolegów wyrzuca publicznie jego najskrytsze tajemnice, na co drugi podkula ogon i ucieka na gg się dogadać. Potem kwituja chłopaki, że to wszystko żart. Pewnie może i był to żart, ale Twój news świadczy zupełnie o czymś innym :thumbsup:

 

Nie, nie posuwam się za daleko. Wystarczy poczytać komentarze ludzi wypisywane pod waszymi bzdurami. Wygląda na to, że uzyskaliście zamierzony efekt. :sweat:

 

Bez obrazy, ale nie jest kimś znaczącym.

 

I tylko Sznurek tego nie widzi ;)

 

Widzę, widzę. Za grosze...

Ale spoko, Ty podchodzisz do tego na zasadzie jak nie Ty to ktoś inny będzie zarabiał na pisaniu sponsorowanych newsów. Sumienie uspokojone.

Odnośnik do komentarza

Barth, gdzie ja mówię, że Lucek to przydupas MS? Napisałem, że nie wierzę, w to że MS może mu płacić. Bez obrazy, ale nie jest kimś znaczącym. Nie zależy mi na rejestracji konta na polski adres, ale na:

1. braku blokad regionalnych

2. gry ze zdrapkami, kodami w środku

3. możliwość płacenia kartą

i tyle. Gdybyś śledził temat od początku, a przynajmniej 5 ostatnich stron, to wiedziałbyś jakie jest moje stanowisko oraz czego oczekuję od MS i nie pytałbyś się mnie czy tak bardzo zależy mi na koncie zarejestrowanym na Polskę.

+1

Amen. Podpisuję się pod tym wszystkimi członkami.

 

Przez te piep.rzone blokady nie mogłem grać w Girsy 2 na nowych mapkach ;[. Nigdy tego nie przeżyję i nie wybaczę.

Czy odnośnie punktu drugiego cyrki, że dzień przed premierą okazało się, że w Girsach 2 nie będzie zdrapek, rzesz (pipi)a to była paranoja.

 

Od razu uprzedzam w d.upie mam, że można omijać blokady. Nigdy mi to nie wychodziło i tyle.

 

Ping to mi zawsze wyglądał podejrzanie <myśli> = <agent> hehe.

Oczywiście świruje, żeby ktoś zaraz nie wziął tego na poważnie.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Barth, gdzie ja mówię, że Lucek to przydupas MS? Napisałem, że nie wierzę, w to że MS może mu płacić. Bez obrazy, ale nie jest kimś znaczącym. Nie zależy mi na rejestracji konta na polski adres, ale na:

1. braku blokad regionalnych

2. gry ze zdrapkami, kodami w środku

3. możliwość płacenia kartą

i tyle. Gdybyś śledził temat od początku, a przynajmniej 5 ostatnich stron, to wiedziałbyś jakie jest moje stanowisko oraz czego oczekuję od MS i nie pytałbyś się mnie czy tak bardzo zależy mi na koncie zarejestrowanym na Polskę.

 

Mówiłem, że nazywasz mnie przydupasem MS (bo, że niby robimy na ich sprzęcie turnieje i przez to nie mogę ich krytykować).

3 podpunkty powiadasz, ok:

1. Zakładasz proxa i wziuuum. Fakt, jest to niewygodne, ale da się. No i skąd wiesz, czy przez polskie prawo też nie będzie blokady na część rzeczy? Bo to głównie przez sprawę walki z prawami poszczególnych państw tyle trwa wprowadzanie LIVE'a.

2. Allegro? Bez problemu można tam je dostać i to nawet czasami taniej. I weź mi proszę nie gadaj, że to 'niepotrzebne kombinowanie', bo zabiję śmiechem.

3. Na karty płatnicze (bo pewnie o kredytówki Ci nie chodzi) to bym raczej nie liczył, żaden kraj tego nie ma, więc dlaczego 'za(pipi)e Europy' ma nagle mieć?

Wybacz, ale nie chce mi się czytać 20 stron bzdur i oburzonego, wzniosłego pokrzykiwana (jeszcze się przypadkiem rozpłaczę po tym, gdy znajdę gdzieś stwierdzenie, że jeśli faktycznie na E3 ogłoszą XBL PL to będzie to zasługa WWL ;) ).

 

@sznurek - nie, ja po prostu stosuję metodę olewania debilnych wypowiedzi

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Sznurek, jestes po prostu zapatrzonym w swoje dziwne teorie spiskowe czlowieczkiem, ktory nie ma nic innego do roboty poza szukaniem dziury w calym. Przejdz sie na spacer, znajdz sobie dziewczyne, zajmij sie zyciem i sie ogarnij wreszcie, bo skonczysz siedzac w kacie, bojac sie wyjsc z domu, bo "oni" Cie sledza. Tym postem koncze dyskusje z Toba, bo nie jestes partnerem do zadnej rozmowy, skoro w kazdym poscie zalaczasz jakies dziwne insynuacje poparte wylacznie wytworami wlasnej wyobrazni :)

Odnośnik do komentarza

Na bazie jakich domysłów? Watpisz w to, że gram.pl to serwis stroniczny na korzyść x360? Jaki artykuł mam napisać? O tym, że M$ wodzi za nos - to wszyscy wiedzą. O tym, że Lucek jest stronicznym newsmanem? O tym można i bez artykułu się dowiedzieć.

 

Cos wcześniej mówiliście, że Lucek awansował. ocb? Niech mi nikt nie mowi, że teraz pisze dla psx... Jeżeli tak to chyba przestanę ich kupować. :yucky:

 

Tak tak Lucuś krzycz, ze paranoik, że rzuca teorie spiskowe - to najlepszy sposób na obrone w Twojej sytuacji. :biggrin:

 

barth

to oszczędź i mi takich katuszy i zastosuj się do swojej zasady, ale zmiań jatak byś nie pisał tych debilnych wypowiedzi. :blush:

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza

@sznurek

 

W świetle konkretnych argumentów i konstruktywnego obalenia twojego bezpodstawnego oczerniania jedyne na co cię stać to "Lucek łap za telefon i dzwoń do Billa, ze mają zapowiedzieć liva na e3, bo masz zszarganą reputację w polskim internecie."?

 

Nikt ci nie każe zgadzać się z interpretacją Lucka. Chodzi o to, że powinieneś pokazać jakąś klasę i przeprosić za wzięte z dupy oszczerstwa.

 

Edit: @Lucek

 

 

A ty też się nie czuj rozgrzeszony ;] Uważam, że twój artykuł byłby mniej kontrowersyjny, gdybyś dał linka do tekstu jadącego M$ i podjął z tym tekstem polemikę. Obecnie rzeczywiście można odnieść wrażenie delikatnej manipulacji.

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
Mówiłem, że nazywasz mnie przydupasem MS (bo, że niby robimy na ich sprzęcie turnieje i przez to nie mogę ich krytykować).

 

No widzisz, cały czas ten sam tok myślenia. Zostawiłem Ci furtkę, to zinterpretowałeś sobie to na swój sposób. Co by było gdybyś szerzej poparł akcję WWL, udzielał się, itd., aż tu nagle potrzebujesz na turniej konsole i telewizory. A MS mówi sorry, poszukaj kogoś innego skoro jesteśmy tacy źli. Wiem, że to gdybanie, ale może tego się obawiasz? Zresztą wcześniej napisałem, zostawmy temat MS i turniejów.

3 podpunkty powiadasz, ok:

1. Zakładasz proxa i wziuuum. Fakt, jest to niewygodne, ale da się. No i skąd wiesz, czy przez polskie prawo też nie będzie blokady na część rzeczy? Bo to głównie przez sprawę walki z prawami poszczególnych państw tyle trwa wprowadzanie LIVE'a.

 

No spoko, mogę kombinować ale czemu mam być traktowany jak człowiek Trzeciego Świata? "Polacy to cwaniacy, po co mamy dawać im Live'a, na pewno dadzą sobie radę." Polskie prawo to już osobna kwestia, na razie niech zrobią krok ku temu żeby wprowadzić usługę.

2. Allegro? Bez problemu można tam je dostać i to nawet czasami taniej. I weź mi proszę nie gadaj, że to 'niepotrzebne kombinowanie', bo zabiję śmiechem.

 

To samo co wyżej? Czemu mamy być traktowani inaczej niż cała UE? Nie wszyscy muszą kupować przez Allegro czy Internet. Wielu Polaków nadal boi się robić zakupy przez neta. Sam kupuję na Allegro, ale większość to aukcje sklepów. Trzeba wcześniej się dowiedzieć czy będą zdrapki czy mamy szukać gry gdzie indziej.

3. Na karty płatnicze (bo pewnie o kredytówki Ci nie chodzi) to bym raczej nie liczył, żaden kraj tego nie ma, więc dlaczego 'za(pipi)e Europy' ma nagle mieć?

Chodzi mi o kredytowe.

Wybacz, ale nie chce mi się czytać 20 stron bzdur i oburzonego, wzniosłego pokrzykiwana (jeszcze się przypadkiem rozpłaczę po tym, gdy znajdę gdzieś stwierdzenie, że jeśli faktycznie na E3 ogłoszą XBL PL to będzie to zasługa WWL ;) ).

 

A niech akcja WWL będzie zasługą choćby w 5%, to brawo dla nich. Twoim zdaniem lepiej siedzieć cicho i spokojnie czekać kolejne lata. Spoko.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...