Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Może i masz rację, ale jak by ms zrobił Liva dla całej wschodniej Europy to myślę, że też by się opłaciło i było podobnie.

W Brazyli jednak tak nie jest jak mówisz jeżeli wierzyć Cejrowskiemu. 2%społeczeństwa zgarnia najwięcej, reszta z tego rozkłada się mniej więcej po połowie na biede i dajacych sobie radę?

 

Zresztą jak by poszukać w prawie ue to może by się znalazło coś co zabrania takiej sytuacji jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza

I cytat komentarza Lucka z gram.pl

 

Przedstawiciele MS w Polsce nie sa anonimowi, maja tez cos takiego jak telefony komorkowe, na ktore zawsze mozna zadzwonic, dopytac jesli cos jest niejasne. Tak tez uczynilismy i uzyskalismy odpowiedz, ze pismo, ktore wywolalo tyle kontrowersji jest stanowiskiem dotyczacym wprowadzenia w Polsce uslugi Xbox Live. Jezeli w pismie ktore dotyczy wprowadzenia w Polsce uslugi Xbox Live jest mowa o ogloszeniu finalu na targach E3 to znaczy, ze na E3 uslyszymy miedzy innymi o... wprowadzeniu w Polsce uslugi Xbox Live.

 

Zdaje sobie sprawe, ze sceptykow nikt nie przekona i nawet nikt nie probuje tego robic. Zastanawia mnie tylko fakt skad tyle nienawisci skierowanej w strone osob, ktore maja nieco odmienne zdanie dotyczace calej sytuacji - zupelnie jakby to byla nasza wina, ze tego Live nie ma. Rozumiem, ze teraz jest modne "wrzucanie" na Microsoft, ale nikt Was przeciez nie zmusza do kupowania ich produktow - jest alternatywa w postaci konkurencyjnej platformy, PlayStation 3, wiec w tym przypadku MS nie jest monopolista - zawsze jest wybor. Jestem tez przekonany, ze zarowno polski jak i glowny oddzial MS jest przekonany o tym jak bardzo sie osmieszy jesli na targach E3 nie padnie zadna konkretna deklaracja dotyczaca wprowadzenia LIVE w naszej czesci Europy :)

 

Tekst na gramie to tylko przemyslenia, domysly i przypuszczenia dotyczace tekstu - jesli sie sprawdza to super. Jesli nie, coz, MS wie co czeka go ze strony polskich klientow w takim wypadku.

 

Teraz to panowie uwierzyłem. Serio serio. Lucek zadzwonił do szych w Redmond a oni mu wszystko wyjaśnili. Ani Mirski ani ten Murawski czy jak mu tam nic nam powiedzieć nie mogą ale Lucek bohater narodu i wogóle zadzwonił opieprzył kogo trzeba i juz wszystko wiadomo. Cieszmy sie i radujmy a MS na e3 zapowie nam LIVE. Lol. Co najwyżej to zapowiedzą iż badają rynki pozostałych krajów coby przyszykować infrastrukturę pod LIVE ale to zajmie im troche czasu...blablabla... i postarają sie jak najszybciej dostarczyc nam ich usługę sieciową cobyśmy również mogli cieszyć sie pełną możliwością maszynki MSu (a że nie podadzą daty... trudno. Do kolejnej generacji pewnie sie wyrobią ...2014-15 ??)

Tak na serio to jeżeli mieliby coś ogłosić o LIVE to co za problem w notce dodać 1 zdanie (na e3 powiemy o rozszerzeniu LIVE na kolejne kraje także "stay tuned"). I po kłopocie. Jako, że takiego zdania nie ma nadal na 99,99% wierze iż gadać głównie bedą o NATALce i na tym finito. A gadania szych z MS Polska to wogóle przemilcze.

 

http://www.konsolowisko.pl/?t=news&id=5121

 

Ja wogóle niewiem dlaczego oni (MSPL) zabierają głos w tej sprawie skoro na początku jak ich o coś pytano to zazwyczaj odpowiedz wygladała tak

- Nic na ten temat powiedzieć nie moge.

- To nie od nas zależy.

 

Skoro oni nic nie mogą to po kiego sie wypowiada jakby to od niego było coś zależne. On za zadanie ma siedzieć cicho i starać sie promować Xa w Polszy. Live jest poza jego zasięgiem kompetencji.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza
Rozumiem, ze teraz jest modne "wrzucanie" na Microsoft, ale nikt Was przeciez nie zmusza do kupowania ich produktow - jest alternatywa w postaci konkurencyjnej platformy, PlayStation 3, wiec w tym przypadku MS nie jest monopolista - zawsze jest wybor.

 

A ja mam wrażenie, że ostatnio zrobiła się moda na stawaniu w opozycji do tego co masowe, a dobre. Po co mam wspierać akcję i powtarzać z całą resztą te same postulaty? Lepiej jak będę mówił coś zupełnie innego, wtedy mnie zauważą i zabłysnę. Żenada. Co do wyboru. Hmm... wybór to jest przed zakupem konsoli, a nie po. Już to widzę jak na E3, MS ogłasza, że POLSKA dostanie wreszcie Live'a <_< A jeśli rzeczywiście tak się stanie, to osobiście przeproszę.

Odnośnik do komentarza
Teraz to panowie uwierzyłem. Serio serio. Lucek zadzwonił do szych w Redmond a oni mu wszystko wyjaśnili. Ani Mirski ani ten Murawski czy jak mu tam nic nam powiedzieć nie mogą ale Lucek bohater narodu i wogóle zadzwonił opieprzył kogo trzeba i juz wszystko wiadomo. Cieszmy sie i radujmy a MS na e3 zapowie nam LIVE. Lol. Co najwyżej to zapowiedzą iż badają rynki pozostałych krajów coby przyszykować infrastrukturę pod LIVE ale to zajmie im troche czasu...blablabla... i postarają sie jak najszybciej dostarczyc nam ich usługę sieciową cobyśmy również mogli cieszyć sie pełną możliwością maszynki MSu (a że nie podadzą daty... trudno. Do kolejnej generacji pewnie sie wyrobią ...2014-15 ??)

Tak na serio to jeżeli mieliby coś ogłosić o LIVE to co za problem w notce dodać 1 zdanie (na e3 powiemy o rozszerzeniu LIVE na kolejne kraje także "stay tuned"). I po kłopocie. Jako, że takiego zdania nie ma nadal na 99,99% wierze iż gadać głównie bedą o NATALce i na tym finito. A gadania szych z MS Polska to wogóle przemilcze.

 

http://www.konsolowisko.pl/?t=news&id=5121

 

Ja wogóle niewiem dlaczego oni (MSPL) zabierają głos w tej sprawie skoro na początku jak ich o coś pytano to zazwyczaj odpowiedz wygladała tak

- Nic na ten temat powiedzieć nie moge.

- To nie od nas zależy.

 

Skoro oni nic nie mogą to po kiego sie wypowiada jakby to od niego było coś zależne. On za zadanie ma siedzieć cicho i starać sie promować Xa w Polszy. Live jest poza jego zasięgiem kompetencji.

Tak, a zebys zobaczyl zdziwienie bossa, jak mu zadzwonil telefon na biurku bezposrednio !

"skad Pan ma w ogole moj numer?" :lol:

 

Jak juz nawet do kogos sie dodzwonil, to pewnie do pana z niskiego szczebla, a przypomina mi sie sytuacja mojego kumpla, ktoremu ostatnio padla konsola. Gdy wrocila z serwisu miala taki naped, ze 2 plyty sobie zniszczyl. Zadzwonil do ludzi z MS i obiecali mu zadoscuczynienie i ze nadaja wyzszy priorytet paczce itp.

Wrocila konsola z serwisu - dzwoni do nich - mowi, o tej sytuacji, ze mial obiecana rekompensate

"nie ja nic Panu takiego powiedziec nie moglem"

Odnośnik do komentarza

Panowie, krótko i zwięźle. Nie wierzę, że na E3 ogłoszą wprowadzenie XL w krajach tzn. Europy Wschodniej. Na zachodzie zarówno zwykli gracze jak i dziennikarze nawet nie wiedzą, że w takiej Polsce nie ma dostępu do XL. Wydaje im się to dziwne i niezrozumiałe dlaczego MS tak traktuje ludzi, którzy rzekomo płacą pełną cenę zarówno za konsole jak i akcesoria do niej? Mniejsza o to. Jeżeli coś takiego zostanie powiedziane na tak ważnej imprezie jak E3, którą oglądają na żywo największe szychy z największych serwisów growych, a na streamingach będzie siedzieć kilkadziesiąt milionów podłączonych userów, to przynajmniej ci którzy o całym fakcie braku XL w niektórych krajach nie mięli pojęcia, zadadzą sobie jedno, bardzo ważne pytanie: dlaczego dotychczas w tych krajach nie było XL, zwłaszcza że już od dawna jest w tych krajach oficjalna dystrybucja konsol, oraz co najważniejsze, te kraje już od dawna są pełnowartościowymi członkami Unii Europejskiej? Naprawdę wątpię czy takie rzeczy mają prawo być ogłaszane na tak ważnych imprezach jak E3, zwłaszcza że uwydatnia to pewną niekonsekwencję giganta i wystawia go na ogólnoświatową krytykę. Przynajmniej tak to widzę ja. Jeżeli ktoś sądzi, że zobaczymy na E3 coś innego jak Natal i masę świetnych gier na X360, proszę bardzo.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Przecież to chyba jest oczywistym, że nagle każdy polak nie kupi sobie konsoli. Dla licznego grona naszych obywateli jest to "droga zabawka" a oni są już tacy dorośli i poważni, że nie mają na to ani chęci ani czasu ani kasy. Myśle wlaśnie ze max 5 milionów Polaków to optymalny wariant jeżeli chodzi o rynek zbytu jakim jest nasz kraj (PS2 chyba z 1,5 miliona poszło od czasu premiery - kiedyś były o tym newsy - ale i tak to dla takich tuzów jak MS mała widocznie liczba). Szkoda bo gdyby porównać ceny to PS2 w MM kosztuje chyba 499zł a X360A bodajże 829 zł.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Wczoraj cały dzień mnie nosiło ze złości. W empiku na półce zobaczyłem pudełka ze zdrapkami na Live i MS Points. Może nie byłoby to nic dziwnego, ale pudełka były z nalepką wydawcy, notabene APN Promise, czyli oficjalnego dystrybutora Microsoftu w Polsce!! Jakim trzeba być zasranym hipokrytą, żeby nie oferować Live a ale wprowadzać oficjalnie w obieg zdrapki?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...