Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

t3xz

 

Zgadza się, też myślę że powinni. Jednak po wystąpieniu w reklamach ms jakoś nie sądzę, że będą skorzy działać na niekorzyść swojego sponosra\pracodawcy. Oni też są na pierwszej linii "walki" z MS o Liva, a jednak nie wykazali żadnej inicjatywy przez te wszystkie lata. Dopiero jak gracze wzięli sprawy w swoje ręce to coś ma szanse ruszyć. Chciałbym aby to o czym pisze było pomyłką i chętnie też bym widział redaktorów wszystkich pism, nie tylko psx, jako wspierających tą akcję. Dodało by mi to wiary w wolne nie lobbingowane media :biggrin:

 

Litwin25

 

To jest właśnie ten argument, który powinni od razu wynieść organizatorzy kontr akcji. Na zachodzie jest większe piractwo, nawet w USA niż u nas. Coś takiego jak Live eliminuje piractwo, bo ten kto chce grać na piratach dostanie bana. Poza tym kupuje dlc i inne stuff wiec jak to się może nie opłacać? Powinien istnieć jakiś odsetek piractwa i to na nim gracze powinni mieć gorsze wersje gier (bez dlc, zdrapek etc) i bez możliwości gry po sieci, by kupowanie oryginałów miało prawdziwy sens. Póki co to piraci byli nawet w bardziej uprzywilejowanej pozycji - ściągali F3 z sieci po angielsku i mogli dokupić dodatki, ja by dokupić dodatki musiał bym kupić do polskiej wersji jeszcze angielską. Celowe zagranie producenta?

Odnośnik do komentarza

Fiołek

 

zgadzam się, że tak powinno być. Tak to wygląda z definicji, a jak czasem jest to wiesz...

 

Znam kogoś z tego forum kto w pewnym serwisie jest newsmanem i podobno dostał x360 od ms za to, że pisał notki. Tak po prostu, za nic, albo dorozumiale. Na owym serwisie też jest inny bardzo stroniczny redaktor, który opluwał ps3 przy każdej możliwej okazji. Tak samo skrytykował filmik parodiujący Hitlera jakoby miał to być strzał w stopę kontrakcji. Smutne jest to, że w komentarzach pod jego newsami wiele osób dawało się nabrać na jego manipulację.

 

Odnośnik do komentarza

Ja widze ze na onlinecenter ktos zrobil sonde ktora jest strasznym debilizmem. Niewiem czy to sam WROG czy jakis jego kolega ale wyglada to tak

1.`poperam akcje MS

2. Popieram kontrakcje graczy

3. nie mam zdania.

 

Ludzie przeciez popieranie obu akcji siebie nie wyklucza !! tzn ze niby co ? popieram calym sercem akcje graczy i chetnie doloze swoja cegielke do jej budowania (jakby co to kontakt na PW) ale w tym momencie nie popieram akcji MS przeciw piractwu ?? Ktos chyba nadal nie zrozumial o co w kontrakcji chodzi i jaki przyswieca jej cel. No ale zyjemy w Polsce gdzie ludzi ciezko sie edukuje a czytac ze zrozumieniem widocznie tyko garstka potrafi.

Odnośnik do komentarza

Ja widze ze na onlinecenter ktos zrobil sonde ktora jest strasznym debilizmem. Niewiem czy to sam WROG czy jakis jego kolega ale wyglada to tak

1.`poperam akcje MS

2. Popieram kontrakcje graczy

3. nie mam zdania.

 

Ludzie przeciez popieranie obu akcji siebie nie wyklucza !! tzn ze niby co ? popieram calym sercem akcje graczy i chetnie doloze swoja cegielke do jej budowania (jakby co to kontakt na PW) ale w tym momencie nie popieram akcji MS przeciw piractwu ?? Ktos chyba nadal nie zrozumial o co w kontrakcji chodzi i jaki przyswieca jej cel. No ale zyjemy w Polsce gdzie ludzi ciezko sie edukuje a czytac ze zrozumieniem widocznie tyko garstka potrafi.

To nie ja, ktoś z użytkowników. Zablokowałem ją już rano, bo była głupia.

Odnośnik do komentarza

Znów bardziej opłaca sie piracić niż kupować oryginały - AvP zostanie wydany po Polsku najpierw (albo tylko) w wersji z kinowymi napisami na PC. Nie rozumiem co za problem zrobić od razu spolszczenie? Znów piraci będą musieli "spolonizować" grę jak w Call of Jurez. Albo powinienem specjalnie kupić grę w dwóch wersjach językowych, bo pewnie dlc będzie tylko do angielskiej wersji tak jak w Fallout 3 czy AC2...

 

http://www.gram.pl/news_8QvjHuu1_Aliens_vs_Predator_wymagania_sprzetowe.html

Odnośnik do komentarza
Warszawa, 21 stycznia 2010 r.

Organizatorzy inicjatywy domagającej się wprowadzenia do Polski usługi Xbox Live oraz polski oddział zajmujący się marką Xbox 360, postanowili wydać wspólne oświadczenie.

 

Po odbyciu telekonferencji w dnu 20.01.2010 r., obie strony doszły do porozumienia i podjęcia wspólnych kroków zmierzających do polepszenia sytuacji polskich graczy korzystających

z konsoli Xbox 360.

 

Organizatorzy akcji, którzy opowiadają się za wprowadzeniem usługi Xbox Live do Polski, postanowili w geście dobrej woli zmienić adres strony internetowej kontrakcja.pl na WeWantLive.com, aby jasno i wyraźnie podkreślić, że popierają intencje antypirackiej akcji www.nieprzerabiam-niekradne.pl. Zmiana adresu strony nastąpi w możliwe szybkim terminie. Jednocześnie autorzy akcji chcą podkreślić, że oficjalny brak usługi Xbox Live nie może służyć jako usprawiedliwienie piractwa i przerabiania konsol, dodatkowo wskazują, że wprowadzenie Xbox Live do Polski będzie najskuteczniejszym narzędziem walki z tym problemem.

 

Podczas rozmowy strony wyjaśniły sobie sposób, w jaki centrala Microsoft podejmuje decyzje odnośnie wprowadzenia usługi Xbox Live. Piractwo, wpływające na sprzedaż gier, jest problemem

w ocenie potencjału Polski pod tym względem, ale dotychczasowy brak Xbox Live nie jest żadną bezpośrednią reakcją na ten problem, jak zostało to zinterpretowane.

 

Polski oddział firmy Microsoft zajmujący się Xbox 360 zobowiązał się do przekazania postulatów polskich graczy w sprawie Xbox Live bezpośrednio do osób odpowiedzialnych za usługę Xbox Live, którzy pracują w centralnym oddziale Microsoft oraz do przekazania odpowiedzi centrali

na powyższe zagadnienia (będą one dotyczyć m. in. sprawy zniesienia blokad regionalnych

na niektóre gry i dodatki z Xbox Live Marketplace, a w dalszej perspektywie pełnego wprowadzenia usługi Xbox Live do Polski). Polski oddział Microsoft zobowiązał się do przekazania odpowiedzi

w ciągu 30 dni od daty ich nadesłania. Dodatkowo raporty dotyczące kolejnych działań polskich graczy zaangażowanych w inicjatywę będą systematycznie przesyłane do centralnego oddziału Microsoft.

 

Oficjalne oświadczenie prasowe MSP i Kontrakcji. Tym razem czekamy na "kijek i marchewkę" z Redmond. IMO nie można poprzestawać na czekaniu tych 30 dni na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...