Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również wątpię w ugranie czegokolwiek - ale zarzut, że czegoś nie rozumiem w dyskusji mogłeś sobie darować.

Można pomarzyć o polskim livie, można pomarzyć również o przerejestrowaniu kont. :/

 

bardziej pytanie niż zarzut, nieważne, wsio wyjaśnione mam nadzieję i bez urazy

 

ja tam bym olał stare konto, chyba, bo jednak trochę kapuchy na gry XBLA wydałem

jednak legalny Live i możliwość płacenia w pln oraz pełna obsługa MS to jest jakiś argument

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że bez urazy, ja na forum się "nie urażam" - walę prosto o co mi chodzi.

Natomiast ja nie zmienię konta, posługuję się tym nickiem na paru forach od wielu lat i jest "moją marką" na którą pracuję prawie dekadę. Do tego żal by mi było (mimo, że nie poczuwam się do bycia achivementową dziw.ą - jak to Fisiu zawsze ładnie ujmuje) tych moich punktów.

Odnośnik do komentarza

Można dywagować pod takim kątem, że na tą chwilę Polacy łączący się z Livem z terenu Polski - obojętnie na jaki kraj zarejestrowani - łączą się przez najbliższe serwery XBL, czyli niemieckie. Niemcy mają olbrzymi restrykcje związana z grami i na to co oni mają blokadę - my też. Trudno powiedzieć, czy zniknąłby ten problem całkowicie, jednak nie widzę powodu dla którego miałby istnieć przy oficjalnym XBL w Polsce. Jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi...

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam na wschodzie naszego kraju jest, ale jeżeli co trzecie gospodarstwo nie może mieć szybkiego internetu to chyba jest to kluczowe w kwestii Liva. Choć nie wiem co oznacza "szybki internet". Czy 1 mega to już szybki, czy jeszcze nie? 1 mega chyba styka do normalnego grania w Live? Jeżeli tam internet jest, ale głównie radiowy na prowincji to do grania się to raczej nie nadaje.

Odnośnik do komentarza

Nie na pewno, ale "może nawet w tym roku". Mamy już 2010, a oni mówią "może nawet w tym roku". Kolejne "Jestem prawie pewien...".

Oto pełna wypowiedź:

Już wspominałem, że tutaj powinna być wielo-platformowa odpowiedź. Wprowadzamy usługi Xbox Live stopniowo na całym świecie i polska jest na tej liście i myślę, że może nawet w tym roku będziemy mieli te usługę w Polsce. Tak jak wielu innych producentów, jak Apple ze swoim systemem iTunes, z jakiś powodów, ja mam podejrzenia, że z powodu braku poszanowania własności intelektualnej w Polsce, ma kłopoty z przekonaniem producentów muzyki, filmów gier do udostępnienia dystrybucji poprzez internet. My te negocjacje prowadzimy. Jestem już prawie pewien, że to w krótkim czasie się stanie, ale tak jak wspominałem, jest to częścią naszej strategii wprowadzenia naszych produktów na całym świecie. Xbox Live będzie w Polsce i trzymajmy się tego. Przepraszam, że musieliśmy czekać, sam czekam.

 

Dla mnie w ogóle mogłoby nie być tego wywiadu i tak wiedzielibyśmy równie dużo, czyli "prawie", a "może nawet" i nic.

Odnośnik do komentarza

wiele już mówiono i obiecywano, jak się kończyło wszyscy wiemy. uwierzę jak zobaczę.

 

"ja mam podejrzenia, że z powodu braku poszanowania własności intelektualnej" - i znowu zwalanie całej winy na piractwo. inne kraje mają ten sam problem i to na o wiele większą skalę i tam jakoś żaden producent czy dystrybutor nie ma wątpliwości <_<

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Dla osób, które już za życia pierwszego Xboxa pokładały nadzieje w polskim XL (sesje w Halo 2), to ta generacja miała być tą, podczas której istnieje duża szansa, że to ona będzie tą właściwą do wprowadzenia XL. Słowem, wg mnie czekanie na następną konsolę nie ma zupełnie sensu, bo tak samo jak w przypadku premiery X360, tak samo w przyszłości domniemanego Xbox 720 absolutnie nic nie zmusza MS do wprowadzania takich, a nie innych rozwiązań dla graczy.

Odnośnik do komentarza

Z tego co widze to ten temat zaczyna umierać praktycznie jak i cała akcja, o której nagle zrobiło sie strasznie cicho. Kwestia czasu IMO i wszystko bedzie po staremu (czego oczywiscie bym nie chciał).

Ocho, jak na zamówienie. Sprawdź wywiad w TVN24.

 

Czemu PE nie poparło akcji? Jest zbyt mocno uzależnione od MSP.

Czemu podobny wywiad jak w TVN24 nie ma prawa zaistnieć w jakimkolwiek serwisie growym, czy gazecie branżowej? Odpowiedź jest podobna.

Odnośnik do komentarza

cytat z aukcji " cóż, microsoft to nie bóg, nie wszystko ci wybaczy" no kurna leże :D

w naturze nic nie ginie, najpierw zarabiali przerabiając, teraz poszli w drugą stronę i "legalizują" sprzęt. 2 razy z jednego klienta hajs skroić, polak potrafi :)

 

 

elempl: po co te smuty i bulwers. trochę logiki - nie występujesz przeciwko komuś z kim współpracujesz bądź jesteś w jakichkolwiek układach. jak już pisałem pewnie w głębi ducha jako gracze są za, ale w interesach trzeba być poprawnym. prosta reguła.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...