Skocz do zawartości

Nie sprzedaję wybrakowanego produktu - nie kradnę


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

"Piractwo w Polsce nie jest problemem"

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7482603,Z_archiwum_GC___kiedy_bedzie_polski_Xbox_Live.html

 

Też się dziwię, że ludzie już odpuszczają po woli. MS dał wam miesiąc po to by rozkminić jak to pod względem prawnym wygląda. Można by właśnie do KE pisać by coś z tym zrobili - w koncu Unia nie przepada za MS - to pewnei oni teraz sprawdzą czy mamy takie prawo.

Odnośnik do komentarza
Z tego co napisałeś, to głównie masz w du pie akcję MS. Akcja Wewantlive nie uzależnia się od odpowiedzi uzyskanej od MSP.

 

szczerze to wbijam w obie akcje, akcja MS jest po prostu komiczna i nic tylko pusty śmiech mnie ogarnia

a akcja społeczności, pomimo chlubnego celu to nic nie da, bo ludzie piszczą/jęczą a dalej płacą i zaciskają zęby

by w tych krajach spadła liczebność userów Live do 1% to może by zajarzyli że coś jest nie teges, a tak to mają to w (pipi)e bo babilony jak płynęły tak płyną

 

wyrwijcie kable i wtedy zobaczymy, czaisz?

Odnośnik do komentarza

MS pewnie sugeruje się słupkami ze sprzedaży gier w kraju, a to i tak o kant du.py rozbić skoro gry za granicą są taniej i stamtąd je sprowadzamy.

 

Co do akcji to można zgadać się, że przez jakiś czas Polacy nie logują się na Liva\ nie kupują zdrapek, by pokazać ilu jest polskich graczy. Chociaż z drugiej strony oni to i tak po IP powinni widzieć.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno źródło dzisiejszego materiału, tym razem na Vimeo i z pełnym wprowadzeniem:

http://www.dailymotion.pl/video/xbxx6j_tvn-cnbc-o-xbox-live-w-polsce_news

 

Wrzucę jeszcze jeden obrazek, który mnie dosłownie położył na łopatki.

 

wewantlive.jpg

 

Świetne, nie?

 

Stanowczo nie świetne, wręcz przykre. Zestawianie walki o wolność i uwolnienia się z okowów komunizmu z lepszym dostępem do rozrywki jest beznadziejne, żałosne i może akcji zrobić krzywdę.

Odnośnik do komentarza

Stanowczo nie świetne, wręcz przykre. Zestawianie walki o wolność i uwolnienia się z okowów komunizmu z lepszym dostępem do rozrywki jest beznadziejne, żałosne i może akcji zrobić krzywdę.

I dlatego, że chłopaki są tego świadomi, nigdy temu dziełu jakiegoś domowego grafika nie przypną łatki "official".

 

Wstawiłem to 4fun, nie bierzcie tego do siebie.

 

edit:

Pozatym ta łamana angielszczyzna :confused:

 

Właśnie to zostało wyjaśnione, "Each day is drive through history" to jest cytat Jima Morrisona.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Tylko co im spadnie z userów, jak wszyscy zalogowani na UK/US itd. ?

Nic im ze słupków nie spadnie, bo w PL nigdy takowych nie było.

 

szczerze to nie mam pojęcia, nie siedzę w IT, ale takie zagranie by miało więcej sensu od głupich stronek czy grafik z Wałęsą

i jakoś mam wrażenie że MS dobrze wie ile sprzętu w jakim kraju jest wpięte, choćby po durnych ip

ci co kupują poprzez Live też zostawiają ślad, nie znam nikogo kto wyjeżdżając z kraju na granicę na stałe zabiera z sobą kartę kredytową i z niej korzysta, no ale może mam wśród znajomych więcej młotków niż mi się zdawało

 

nic nie usprawiedliwia MS, a Kuba Mirski chce lub musi robić dobrą minę do złej gry, w sumie za jego pobory też bym mógł palić franka

 

a jak wprowadzą polski Live (o ile i za ile???) to zacznie się drugi raban, DLACZEGO NIE MOGĘ PRZENIEŚĆ SWOJEGO KONTA???? OMG MOJE GAMERSCORE!!!111111 APAGEEEEEEEEEEE!!!!

 

więc dla świętego spokoju niech oni tej usługi nie wprowadzają, bo kwik ryk i jazgot będą nie do zniesienia

Odnośnik do komentarza

Ja nie poluje na gs i po tych 3 latach zmienię konto na nowe w polsce i po sprawie. Jedyne co mi będzie żal to gry i dlc które kupiłem na zagranicznym koncie live.

Chciałbym Polski live przede wszystkim po to aby być pewnym że jak kupie grę w polsce to dostanę wszystkie dodatki do niej. Do tej pory mnie krew zalewa na myśl o tym że zakupiłem w Polsce edycje kolekcjonerską GoW2:P

Odnośnik do komentarza

Stary takiej migracji nie bedzie.

No cóż, jeśli nie - to nie.

@Diabeu - ja czegoś nie rozumiem? A może to ty powinieneś się zastanowić, czy wszystko pojąłeś? Przytoczę może o co chodzi w "kontrakcji":

Polscy gracze, posiadacze konsoli Xbox 360, oczekują jak najszybszego wprowadzenia usługi Xbox Live do Polski. Umożliwienia zarówno rejestracji i pełnego, oficjalnego użytkowania tej usługi, jak i pełnego jej wsparcia ze strony firmy Microsoft Polska. Zaprzestania okradania polskich edycji gier z należnych i opłaconych przez nas elementów. Dodatkowo oczekujemy, także możliwości przerejestrowania aktualnie posiadanych kont, na nasze prawdziwe dane osobowe (w tym oczywiście zmianę kraju na Polskę), bez utraty tych kont, zebranego Wyniku Gracza (Gamerscore) wraz z Osiągnięciami (Achievements) i zakupionych w cyfrowej dystrybucji towarów i usług.

Odnośnik do komentarza

dodajcie jeszcze zlikwidowanie głodu na świecie i koniec wojny z terroryzmem, czy wyście o(nene)ieli?

my się powinniśmy cieszyć że mamy całe konta, bo od momentu jego zarejestrowania łamiemy umowę z MS

równie dobrze mogą każdemu z nas zablokować dostęp na zasadzie blokady regionalnej, bo u nas tej usługi zwanej Live nie ma

i nikt z nas by z nimi nie wygrał w sądzie

czemu tego nie robią to już wyjaśniłem wcześniej

 

ja dobrze wiem o czym mówię, i stąpam twardo po ziemi

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...