Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

314 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      116
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      130
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam prepaid w Playu z nielimitowanymi rozmowami i smsami i 10 gb za 25 zł/mc. Tej oferty chyba już nie ma dla nowych, jest jakoś właśnie za 35 podobna z większą ilością neta.

W dniu 18.03.2024 o 10:47, Moldar napisał:

Niedawno brałem Orange flex, 30 zł miesięcznie, internetu 30 GB, a jak nie wykorzystasz, są w tzw sejfie i można je sobie odblokować w innych miesiącach. Do tego drugi esim w cenie, więc podłączyłem sobie jeszcze zegarek.

Za 35 zł jest 45 GB.

Patrzyłem na ten flex, bardzo by mi pasował, włącznie z netem do domu. U mnie jest słabo z dostawcami (prawie centrum cholernej Warszawy, tfu) i mam teraz internet radiowy od małej firmy za ponad 100 miesięcznie. Musiałem odrzucić flex bo nie ma routowalnego IP, a u mnie serwer Nextcloud i VPN chodzi... Tak poza tym cenowo super do telefonu, tableta itd.

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.04.2024 o 10:30, Shen napisał:

Co za kurwy z play, ze 3 razy z nimi rozmawiałem i mi oferowali to co w smsie niżej za 65zł, zlozylem wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci i cyk, da sie xd chuj im w dupe

Screenshot_20240422_102715_Messages.jpg.0325d6e0f91c9ae7df7b56256893a119.jpg

Nie poddają się, wydzwaniają codziennie, dziś odebrałem i zeszli do 25zł i internet w 5G. Mam jeszcze 20 pare dni okresu wypowiedzenia i się mocno zastanawiam, 10zł taniej niz w vikingu:wujaszek:

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ins napisał:

@Shen

Można wiedzieć u kogo złożyłeś wniosek o przeniesienie i jak ta usługa co Ci Play proponuje się nazywa? 

 

Czas zwiększyć sobie limit neta :)

Do vikinga ide, ziomek z żona tam siedzi od lat, jak polecisz 5 osób to nie płacisz rachunków, on już ma 9, wiec nie płaci, jego żona zaraz tez. Jadą na nadajnikach play, wiec wiele się nie zmieni.  Dobra opcje mają, chyba nawet jako jedyni, że niewykorzystany net przechodzi na kolejny miesiac i sie kumuluje, zamiast przepadac. Mozesz go komus w sieci oddac, albo przeznaczyc na jakies akcje charytatywne. Co do play to nie mowili a ja nie pytalem, jakas oferta dla utrzymania klienta, na stronie tego nie ma i nie proponowali mi tego przed zlozeniem wniosku  o przeniesienie numeru, a dzwonilem kilka razy.

Przechwytywanie.JPG.6e9af18eb1fb08997c00d247a1140974.JPG

 

Jest jeszcze opcja za 45zł z 80gb, nie ma umowy, możesz zmienic sieć w kazdej chwili, wiec w sumie niewiele sie ryzykuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem u nich od września i jestem bardzo zadowolony. Płacisz jak za netflixa czy innego gamepassa, a jak np. nie będzie środków na koncie, to po prostu nie masz sieci i pewnie kilka razy próbuje pobrać z karty, ale nie wiem dokładnie, bo nie miałem nigdy takiej sytuacji. Do tego helpdesk bardzo fajny i ludzki i ogólnie luzik. Polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2024 o 15:48, Shen napisał:

Nie poddają się, wydzwaniają codziennie, dziś odebrałem i zeszli do 25zł i internet w 5G. Mam jeszcze 20 pare dni okresu wypowiedzenia i się mocno zastanawiam, 10zł taniej niz w vikingu:wujaszek:

I co przeszedłeś? 

Też mam play 30 zł 15gb neta i właśnie neta mi zabrakło i mówię chuj spierdalam. 

Wniosek będzie złożony jak podepnie się kartę i ściągnie kasę czy bez tego w Playu też będą wiedzieli, że coś kombinuję? 

Ja już w Play na bezterminowej. Jak dzwonią to tylko po to żebym płacił 5 zł więcej i net będzie przepadać co miesiąc, bo teraz 3mc mi się kumulują. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, D.B. Cooper napisał:

I co przeszedłeś? 

 

Tak przechodze, ale mam jeszcze 19 dni, tez miałem bezterminową, myslalem, że przejscie bedzie z dnia na dzien, ale na infolinii vikinga mi powiedzieli, że dopiero z końcem miesiąc rozliczeniowego w play.

Wszystko przez neta załatwiałem, chyba po podpięciu karty już maszyna ruszyła. Jak nie masz nikogo tam, to możesz mnie podać jak osobe polecajaca:red:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...