Skocz do zawartości

Ile im płacicie?


gekon

Ankieta   

314 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki operator?

    • Plus
      65
    • Play
      116
    • Orange
      66
    • Heyah
      8
    • Era
      52
    • Mobileking
      1
    • Inny
      13
  2. 2. Typ umowy

    • Abonament
      156
    • Karta
      130
    • Mix
      28


Rekomendowane odpowiedzi

A play next?

45zl subskrypcja, 50gb internetu plus jakies 3gb w roamingu ue, wszytkie rozmowy nielimitowane. 
 

jak wpiszesz kod polecajacy 71877611 to masz miesiac za zlotowke :v

 

nie wiem czy przy przejsciu z playa zwyklego na next nie daja jeszcze 3msc za pol ceny, ja sie swego czasu zalapalem na podbna promke

 

Edytowane przez Grabek
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Od 4 lat jestem w Playu, w grudniu kończy mi się kolejna 2-letnia umowa i chyba z niej zrezygnuję. To jest jakaś porażka, teraz płacę 60zł za Solo L, a na stronie widzę, że obecnie jest jeszcze drożej i z mniejsza ilością bonusów. Ostatnio przedłuzyłem bo dali mi na kolejne 2 lata Tidala, z którego nie chciałem rezygnować oraz pakiety sportowe Eleven (oglądam bundesligę). 60zł to jednak zdzierstwo, nie mówiąc o 70, więc szukam alternatywy. Co polecacie? Orange Flex przykuł moją uwagę.

 

W dniu 12.12.2019 o 16:41, Lipa napisał:

TYLKO Orange Flex - Tak to powinno wyglądać w 21 wieku.

Brak umowy, wszystko z poziomu aplikacji, 30 zł za wszystko (sms, mms, rozmowy, stacjonarne, ROAMING 2,6 gb, 30gb internetu).

Nie ma nic lepszego i bardziej funkcjonalnego.

Jakby ktoś chciał przejść, to przy przenoszeniu podając mój "nick" - MATEUSZSXJS dostanie 50 zł (ja również).

Nie polecam tego tylko dla tych 50 zł. Możecie spróbować bez mojego kodu, a i tak nie zmienicie tego nigdy więcej na nic innego, a wasze 50 zł pójdzie się je.. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Złożyłem dziś wniosek o przeniesienie do Orange Flex i po 10 minutach Play już mi dzwonił z ofertą przedłużenia umowy na czas nieokreślony za 25zł miesięcznie - nieograniczone rozmowy, sms, mms i 20 GB. Teraz płacę 60zł (za 30GB) więc różnica jest spora. Myk jednak taki, że nie ma w tym pakiecie roamingu GB w EU i każdy GB kosztuje 7zł więc chyba sobie odpuszczę i przejdę do Orange aby spróbować czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Czoperrr napisał:

Złożyłem dziś wniosek o przeniesienie do Orange Flex i po 10 minutach Play już mi dzwonił

sytuacja jak parę postów wyżej. składasz wniosek do Orange Flex i proponują 25 zl. 

Ja przez x lat płaciłem 40 zł, kończyła się umowa, zaproponowali więcej... powiedziałem, że rezygnuję -> dział utrzymania klienta i płacę 30 zł. Trza będzie spróbować tego Orange Flex i zmiany abonamentu na 25 zł :cebula:

Odnośnik do komentarza
Złożyłem dziś wniosek o przeniesienie do Orange Flex i po 10 minutach Play już mi dzwonił z ofertą przedłużenia umowy na czas nieokreślony za 25zł miesięcznie - nieograniczone rozmowy, sms, mms i 20 GB. Teraz płacę 60zł (za 30GB) więc różnica jest spora. Myk jednak taki, że nie ma w tym pakiecie roamingu GB w EU i każdy GB kosztuje 7zł więc chyba sobie odpuszczę i przejdę do Orange aby spróbować czegoś nowego.
No i znów Cię wydymali bo Flex oferuje prawie to samo + roaming 2.6GB za 25zł. Mas tylko 15GB ale za to social i media pass gdzie nie nalicza transferu na FB i innych serwisach.
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, WisnieR napisał:
17 godzin temu, Czoperrr napisał:
Złożyłem dziś wniosek o przeniesienie do Orange Flex i po 10 minutach Play już mi dzwonił z ofertą przedłużenia umowy na czas nieokreślony za 25zł miesięcznie - nieograniczone rozmowy, sms, mms i 20 GB. Teraz płacę 60zł (za 30GB) więc różnica jest spora. Myk jednak taki, że nie ma w tym pakiecie roamingu GB w EU i każdy GB kosztuje 7zł więc chyba sobie odpuszczę i przejdę do Orange aby spróbować czegoś nowego.

No i znów Cię wydymali bo Flex oferuje prawie to samo + roaming 2.6GB za 25zł. Mas tylko 15GB ale za to social i media pass gdzie nie nalicza transferu na FB i innych serwisach.

Nikt mnie nie wydymał bo jeszcze na nic się nie zdecydowałem. Reszty posta niestety nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Masz miesięczny okres wypowiedzenia zapewne teraz jak przeszło na bezterminowy.

Flex jest po prostu najtańsza ofertą. Za 25zl masz 15GB w tym 2.6GB w roamingu. Ja mam jeszcze jakiś social pass I chyba nadal obowiązuje, gdzie nie zużywa transferu na portale społecznościowe czyli przeglądasz FB czy tam Instagrama za darmo.

Jest jeden minus tej oferty. Nie możesz wykonywać połączeń "spoza abonamentu" czyli np. połączenia na numery międzynarodowe. W normalnym abonamencie po prostu ci to dolicza do rachunku. W te wakacje była u nas siostrzenica z Chorwacji i miała tylko chorwacki numer więc nie mogliśmy do niej dzwonić ani pisać, chyba że kupilibyśmy odpowiedni pakiet. Taka mała niedogodność. Nie wiem też jak wygląda zakup w Google Play itp. normalnie Play doliczał mi to do abonamentu, a tu pewnie trzeba zasilać portfel Flex.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja też chce uciekać z Play. 

Płacę 55zł za abo z 20GB neta. 

W Orange mi pokazuje abo za 60zł- 5G, 24GB neta i drugie 24GB do odebrania. 

Tmobile wychodzi jak nowa umowa od play, czyli 55zł co miecha i 30GB neta.

Najchętniej bym poszedł w Virgin mobile, bo miałbym to za 30zł. A nie 55. Ale oni jak Play nie maja swoich anten, a te problemy z zasięgiem męczą momentami. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam umowę w play do sierpnia przyszłego roku i dostałem sms'a ze mogę wymienić telefon na nowy(domyślam się, że razem z przedlużniem umwowy). No i tutaj mam pytanie, jak to wygląda? Czy do sierpnia place abonament + raty za stary i nowy telefon, a później już tylko za nowy? Korzystał ktos z takiego rozwiązania u nich?

Odnośnik do komentarza

Hmm, dziwne rzeczy mówicie. Ostatnio przedłużałem umowę na abonament na dwa numery w T-Mobile i żadnych rat za stare słuchawki nie mam na fakturze. Miałem 3 miesiące do końca umowy i obecnie płacę abo + raty za nowe telefony.

Odnośnik do komentarza

Przy 3 miesiącach to raczej normalne i jak zobaczyłem smsa to na początku tez pomyślałem że może umowa się kończy, ale sprawdziłem o jest jeszcze prawie rok, wiec raczej średni interes dla operatora odpuszczenie mi 10 rat. W przyszłym tygodniu jak będę miał chwilę to może podejdę do salonu i zobaczę co mi powiedzą.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Jak to tam obecnie u was wygląda? Umowę w Play mam do końca roku, darmowe rozmowy i sms, 15GB neta i płacę 30 zł. Najlepsze co mi oferują na chwilę obecną to zwiększenie neta do 60GB, trzy miechy za darmo potem 60 zł. Jakbym nie podpisał nowej umowy to wtedy 40 zł na czas nieokreślony.

U pozostałych operatorów też takie mało korzystne oferty?

Odnośnik do komentarza

Orange Flex czy inne oferty na kartę bez zobowiązań i zmieniasz co jakiś czas tam gdzie jest taniej, a nie jakieś abonamenty, które nie oferują nic więcej, a związany jesteś umową. Od kiedy przeszedłem na Flexa, wiem że już nie dam się związać abonamentem, dopóki realnie nie będzie z tego żadnych korzyści.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nadal Plush, dwa numery po 20zl każdy, w tym nielimitowane rozmowy, SMS, MMS, 20GB neta w PL i 5 GB w UE,  bezpłatny transfer na social media. Abonament już dawno wszedł w tryb bezterminowy więc można przejść do konkurencji od ręki. No i w przeciwieństwie np. do Niu, wystawiają faktury na firmę, także realnie z 17 zł wychodzi.

 

Wady? Czasem sieć Plusa ma dziury w zasięgu. Jak jestem na działce u rodziców to w Playu mają full LTE, a ja nawet jednej kreski 3G nie łapie. No i 20GB neta dziś szybko schodzi, jak chce się trochę YT pooglądać.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Weźcie pod uwagę, że te wasze abonamenty są już dawno bezterminowe i obowiązują was jeszcze stare cenniki, gdy abonament faktycznie był tańszy o te 5zł niż oferta na kartę. Tak na szybko sprawdziłem - ten Plush to 25zł/m, czyli dokładnie to co FLEX i to jest dokładnie ten sam rodzaj "abonamentu". Równie dobrze można to nazwać ofertą na kartę. Przez abonament rozumiem zobowiązanie czasowe.

 

Tak więc @Square szukaj właśnie takich "abonamentów", Plush, Flex, Nju, Heyah. Doładowujesz co miesiąć tylko kasę, a jak Ci się nie podoba to idziesz co miesiąc do innego operatora zachowująć numer. Flex chyba wychodzi najtaniej, bo ma opcje 15zł/m też do wyboru.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...