Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość majsterrPL
Casey Hudson, jeden głównych twórców Mass Effect 3 poinformował na swoim twitterze, że w najnowszej odsłonie serii, po raz pierwszy pojawią się rozbudowane interakcje seksualne bohaterów tej samej płci. Mam nadzieję, że ekipa z BioWare będzie konsekwentna i wprowadzi także międzygatunkowe, homoseksualne romanse! Właśnie wyobraziłem sobie Komandora Sheparda uprawiającego seks z Wrexem. Cóż, przynajmniej będzie zabawnie.
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

O co wam kurna chodzi? Przecież to tylko możliwość o której zapewne większość z was nawet by się nie dowiedziała, gdyby nikt nie powiedział, że jest to w grze. <_< Chcieliście odważnego, pełnoprawnego RPGa? To macie!

 

Noż kurna, jak lesbijki się lizały to każdy gracz był gotów bronić Bioware podczas pamiętnej afery sexboxa, ale jak panowie chcą się zabawić, to z wszystkich nagle wyłazi bogoojczyźniany wstręt. Przecież to przechodzi ludzkie pojęcie - niektórzy podobno po odwoływali preordery. :potter:

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL
  • interakcje nie-romansowe między Shepardem a pozostałymi członkami drużyny zostaną wzbogacone
  • istnieje duża szanse, iż nasi towarzysze oraz załoga statku będzie częściej ze sobą rozmawiać, żartowac itp.
  • każdy pancerz będzie posiadał możliwość zdjęcia nakrycia głowy. Ponadto będzie można wyłączyć pokazywanie hełmów podczas rozmów
  • znacznie poprawiono część silnika odpowiedzialnego za włosy [prawdopodobnie będą one wyglądać bardziej realistycznie i mieć ruchome animacje jak to miało miejsce w Dragon Age II - dop. red.]
  • zmniejszy się ilość „loadingów” w obrębie jednej lokacji
  • ME3 będzie trwać mniej więcej tyle samo co ME2. BioWare bardziej celuje w uatrakcyjnienie kolejnych przejść gry

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL
(16.05) pojawią się zupełnie nowe postacie romansowe – BioWare zmieniło zdanie w tej kwestii podczas produkcji gry

 

Ja wiem czy to konieczne... Wprawdzie w dwójce bzyknąłem Jack i Mirindę ale jakoś obeszłoby się bez tego romansowania...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość majsterrPL
My zobaczymy gameplay z Mass Effect 3 dopiero we wtorek wieczorem, a niektórzy, jak na przykład Arthur Gies, już mieli okazję zobaczyć jak prezentuje się przygotowane przez BioWare specjalnie przygotowane z myślą o E3 demo.

 

Cały artykuł możecie przeczytać na IGN podążając za tym linkiem.

 

A w rozwinięciu najważniejsze informacje (zaglądajcie bez obaw o spoilery ;) ).

 

Oto co wiemy ogólnie o grze, bez spoilerów:

 

Nasz protegowany jest żwawszy, szybciej reaguje na przyciskanie klawiszy;

W czasie ruchu postaci daje się zauważyć znacznie więcej animacji, postać jest „żywsza”;

Celowanie wydaje się bardziej realistyczne;

Bronie mają takie „kopnięcie” jakie powinny mieć;

Walki są mniej statyczne, Shepard porusza się płynnie po polu walki;

Strzelanie w trakcie biegu jest możliwe – i się świetnie sprawdza;

Jednak osłony nadal są ważne, z tym, że często będziemy je zmieniać;

Ataki wręcz będą różnić się w zależności od klasy naszej postaci (Żołnierz uderza szybko i mocno);

Shepard będzie mógł – naprawdę! – zabić wręcz za pomocą jednej sztuczki (w spoilerach więcej o tym*);

Powrócą granaty;

Będą okazje do zastosowania różnych dróg i taktyk aby zlikwidować „przeszkodę”;

 

Było też trochę spoilerów, ale ich już nie czytałem bo niedługo będę znał całą fabułę nie grając w grę :|

Odnośnik do komentarza

Trailer - prawdopodobnie miał być pokazany na konferencji EA o 21.30, ale chłopcy w BioWare widać nie znają się na obsłudze youtube.

Stream z konferencji

ME3 na konferencji Microsoftu - pokazali jak można sterować głosem podczas dialogów i walki.

 

EDIT: Zdjęli trailer. http://cbe001.chat.mibbit.com/ -> kanał #me3 - jeżeli gdzieś będzie dostępny w necie to tam najprawdopodobniej znajdziecie linka.

 

Kolejne materiały

http://origin.com/ - tutaj znajdziecie dosyć ciekawy materiał, bo teaser liveaction z ME3 - na początku myślałem, że fanowski, ale jest cholernie dobrze zrobiony.

Edytowane przez olej
Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerka słabiutko, słabiutko. Chyba, że za 20 zł różnicy w stosunku do zwykłej.

 

Ogólnie to miałem się powstrzymywać od nowych materiałów dotyczących ME3, no ale trudno odpuścić E3 i pierwsze prawdziwe trailery :). Wrażenia oczywiście mocne, przypuszczenia o oblatywaniu galaktyki i zbieraniu ekipy na wojnę okazały się trafne

(szkoda, że wygląda na to, że wojna na Ziemi będzie początkiem przygody, jakoś mi to średnio pasuje).

 

 

Reaperzy za bardzo masowi, po tych filmikach wydaje się, jakby mieli być ot takimi, kolejnymi sub bossami, do rozyebania jednym statkiem.

Fajne nowe elementy gameplay'u, oczywiście bez rewolucji.

Co tu dużo mówić, to się nie może nie udać, moc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...