Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Lecz wez pod uwage fakt, ze zapowiedzieli glosno, iz ME2 na PS3 dzialac bedzie na silniku ME2. Roznice sa tak male, ze w zasadzie gdybym nie wiedzial, to w ogole nie przyszloby mi do glowy powiedziec, ze ME2 na PS3 to nowy silnik.

 

Miedzy ME a ME2 jest duza roznica, do tego dluga kampania. Moze tutaj przy niecalych 2och latach od premiery ME2, zajmuje im glownie wyszlifowanie historii i utworzenie calej sieci powiazan decyzji jednej od drugiej? ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj, odpalając sobie na kompie Rome: Total War, pomyślałem, że świetnie było by mieć jakąś grę strategiczną osadzoną w uniwersum Mass Effect ( ala Halo: Wars ).

Albo mogli by dać takie coś w ME3. Zamiast skanowania planet i wysyłania sondy, dostajemy mapę, i tam prowadzimy wydobycie surowców, budujemy nowe bazy i tak dalej. Wiem, że to raczej nie możliwe, ale jakby dali takie coś, to bym chyba oszalał ze szczęścia :D

 

Albo strategia: Mass Effect: Cerberus.

W ME2 padło że Cerberus zajmuje się wszystkim. Badania, militaria, handel, eksploracja planet, itd. To, moim zdaniem, świetny temat pod strategie osadzoną w świecie Mass Effect.

Samemu tworzyć od początku korporacje i doprowadzić ją do tego, czym stała się w ME2 - bogatą, niezależną od nikogo potęgą.

Edytowane przez fightclub87
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Mr. Blue

Już wyobrażam sobie ponurą panoramę najazdu Żniwiarzy, którą będziemy mogli podziwiać w akompaniamencie niezwykle przejmującej, mrocznej muzyki Mansella.

 

To rzeczywiście może być news roku!

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z tego numeru GI, ukradzione z neogafu:

 

 

Got my new Game Informer, read the ME3 article. Game starts with Shepard on Earth, effectively on trial in regard to the events of Arrival, and in the middle of the trial, the Reapers invade. Prologue involves Shepard's escape to the Normandy, and off to start finding those allies, fighting Reaper troops (husks of all the different species) the whole way.

 

Confirmed squadmates: Liara, Ashley/Kaiden, Garrus (if he's alive) and... James Sanders... That must be the guy from the trailer, I don't remember.

 

Speaking of which, there's a screenshot of Ashley with her hair down, and she actually looks hot. Don't have a scanner, so wait till someone with one turns up.

 

Confirmed to appear, but not guaranteed as squaddies: Wrex, Mordin, Legion, and Anderson. Obviously, if they live.

 

The game will by default feature a "previously on Mass Effect" comic to make decisions with if starting from scratch.

 

The Illusive Man also plays a prominent role, and Cerberus is out to kill Shepard. Reason why is unknown at this point.

 

The RPG elements are being beefed up, not going back to ME1, but giving more freedom with the character skills. Skill trees will be larger, and powers will evolve several times instead of just once, offering even more freedom. Weapons are ME2 style, with a set list, but mods make a return, not in the ME1 style, but allowing you to swap out different parts such as barrels, scopes, and so on, which effect both the weapon's combat performance and its appearance.

 

All classes can wield all weapons unhindered now, but will have limited slots to carry them. Only the Soldier can carry all weapons at once. Probably means Adept, Engineer, and Sentinal will be limited to two, and Vanguard and Infiltrator will have three.

 

Also mentioned: The game will have numerous endings, some good, some bad, and who you have in your squad and which allies you recruit can have a drastic effect on which are available.

 

That's basically the gist of it, except for the sidebars filled with stuff everyone already knows.

 

 

Plus:

Oh yeah, forgot to mention one thing: Confirmed NO MULTIPLAYER. They're talking about future games and/or spinoffs having it, but not this time.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu spoilurejcie skoro juz sam temat jest podpisany "uwaga spoilery", wiec wg mnie mozna sie trzymac tego do czasu przed premiera ;)

Co do mnie to zapowiada sie smakowicie, tak jak powiedzial donsterydo wszysto co najlepsze w pierwszych dwoch czesciach znadjzie sie w finale :) Jesli faktycznie tak duzo bohaterow bedzie, to naprawde ciezko bedzie sobie wybrac ekipe ulubiona do robienia misji tyle tego sie uzbiera, oczywiscie spodziewam sie tez kilku nowych postaci ktore pewnie tez beda narysowane swietnie (w co nie watpie po takim DA2). Jeszcze jakas dopieszczone kolekcjonerka i tyle w temacie z mojej strony :)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

No coś mi się obiło o uszy że do ME3 planują zrobić kolekcjonerkę pełen wypas. Taką jak Helgastowa do KZ3, czy Legendary do Halo3, H:R. Ale gdzie to słyszałem/czytałem nie mam pojęcia :D

Akurat to jest moim zdaniem pewniak. Ta gra w 3 czesci, koncowej trylogii Sheparda bedzie miala zaje.bista kolekcjonerke. Popiersie Sheparda albo np. turiana. Albo pomniejszony model Normandii. Cos w ten desen ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...