Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Ashley/Kaidan uzyska status Widma

Ale fatalny spoiler...

 

No właśnie (pipi)a :confused:

 

Ja pierdolę...

 

Mysza jak ktoś Ci uwagę na spoilera zwrócił to powinieneś ten fragment z miejsca otagować.

Edytowane przez donsterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ashley/Kaidan uzyska status Widma

Ale fatalny spoiler...

 

No właśnie (pipi)a :confused:

 

Ja pierdolę...

 

Mysza jak ktoś Ci uwagę na spoilera zwrócił to powinieneś ten fragment z miejsca otagować.

 

Myślałem ,że podpis pod tematem "UWAGA SPOILERY" wystarczy :turned: Większość tematu to jeden wielki spoiler,więc nie narzekajcie na mnie ...wchodząc tutaj musicie się liczyć,że znajdziecie jakiegoś "fatalnego" spoilera :)

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, nie zapominajmy, że to gra od BioWare, oni nie potrafią się powstrzymać przed zespoilerowaniem połowy fabuły. I o tym trzeba pamiętać czytając cokolwiek o ME3.

A powinni brać przykład od CDP - niby tyle pokazali a o fabule nadal za wiele nie wiemy.

 

@olej - raczej nadinterpretacja dziennikarzy a nie błąd w translacji. No ale tak to zwykle bywa, dev coś przebąknie a red. już resztę sobie dopowie :D

Odnośnik do komentarza

Nowe niewielkie info na temat ME 3 ;)

 

 

  • Mass Effect 3 zacznie się dwa miesiące po wydarzeniach z dodatku Arrival;
  • następna potwierdzona planeta, którą zobaczymy w grze, to Thessia – ojczyzna asari;
  • na wspomnianą wcześniej zmianę wyglądu Jack w ME3 składają się m.in. założenie przez nią koszulki oraz zapuszczenie dłuższych włosów.

 

Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Witam. Nie wiecie jak ma zostać rozwiązana sprawa fabuły jeśli ktoś nie będzie miał sejwów z dwójki? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że ma być w jakimś komiksowym stylu przeprowadzony prolog z naszymi wyborami.

Odnośnik do komentarza

Witam. Nie wiecie jak ma zostać rozwiązana sprawa fabuły jeśli ktoś nie będzie miał sejwów z dwójki? Bo gdzieś mi się obiło o uszy, że ma być w jakimś komiksowym stylu przeprowadzony prolog z naszymi wyborami.

 

Mówi się o tym,że ma być komiks przedstawiający wydarzenia i z jedynki i z dwójki. Jednak nikt tego nie potwierdził jak na razie :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

PREMIERA MASS EFFECT 3 PRZESUNIĘTA NA PIERWSZY KWARTAŁ 2012

Można się było tego spodziewać patrząc na kalendarz i widząc jakie gry wyjdą pod koniec roku.

Mass Effect 3 will be released in the first three months of 2012. The development team is laser focused on making sure Mass Effect 3 is the biggest, boldest and best game in the series, ensuring that it exceeds everyone’s expectations.” - Casey Hudson, Executive Producer Mass Effect series

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Można się było tego spodziewać patrząc na kalendarz i widząc jakie gry wyjdą pod koniec roku.

Myślę, że ME3 spokojnie sobie poradziłby z tymi "hitami" jakie wyjdą pod koniec roku, tylko pewnie chodzi oto, że EA samo sobie nie chce robić konkurencji i pod koniec roku chce się skupić na promowaniu BF3.

 

@szczurek, kto pierwszy uciekł??

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dokładnie...żeby się nie śpieszyli jak z DA 2 w którym kilka elementów mogło być lepszych ,gdyby nie terminy. Zresztą Gearsy,Uncharted i Battlefield powinny na końcówkę roku wystarczyć :)

 

Może chodzi o The Last Guardian?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

PREMIERA MASS EFFECT 3 PRZESUNIĘTA NA PIERWSZY KWARTAŁ 2012

Można się było tego spodziewać patrząc na kalendarz i widząc jakie gry wyjdą pod koniec roku.

Mass Effect 3 will be released in the first three months of 2012. The development team is laser focused on making sure Mass Effect 3 is the biggest, boldest and best game in the series, ensuring that it exceeds everyone’s expectations.” - Casey Hudson, Executive Producer Mass Effect series

 

http://www.youtube.com/watch?v=zG0ZvLYzOb4

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

to troche inaczej. EA nachapało się kasy w tym roku i przesuwają wiekszą premierę na nowy rok fiskalny by ew podratowac niepewny rok 2012. w tym roku wydali sporo tytułów które sie dobrze sprzedały. Da2, Dead space 2 crysis 2, portal 2, srednigo bulletstorma i nfs s2 (wzgledem sprzedaży) no i nowa fifa i battlefield3 jeszcze w tym roku. nachapią się kasy w tym roku jak nigdy.

edit nie mówiąc o simsach wszelkiej maści które sprzedają na palety.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...