Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Pasek z czasem pewnie usuną...bo niby w jaki sposób mielibyśmy wpływać na moralność innego członka drużyny?

 

Ot chociażby nasza decyzja w ME1 podczas misji pobocznej Garrusa decydowała o jego zachowaniu podczas lojalce w ME2. Taki mły detal w sumie, ale wiele znaczący dla postaci. Dzięki mnie garrus stał się "Kosmicznym Batmanem" i do tego agresywnym. Może takie wybory będziemy też podejmować w me3. Może ten wskaźnik będzie pokazywać właśnie jakie są postacie dzięki naszym działaniom?

Odnośnik do komentarza

Pasek z czasem pewnie usuną...bo niby w jaki sposób mielibyśmy wpływać na moralność innego członka drużyny?

Pewnie przełoży się to na system z DA2 - czy dany członek ekipy cię lubi, czy nie, co pewnie będzie skutkowało różnymi dialogami i może jakąś dodatkową umiejętnością dla danej postaci.

Odnośnik do komentarza

Zasmucę was, pasków nie będzie

Strasznie mi się podoba nowe GUI i sposób rozwoju statystyk, jak i workbench. Wzięli to co najlepsze z obu poprzednich części :)

 

Z ciekawostek:

1. Z tego co zrozumiałem Hudsona w ostatnim wywiadzie dla BioFeed, każda z klas będzie mogła użyć Omni-Blade do zabicia przeciwnika podczas skradania (akcja na filmiku, gdzie przerzucamy go nad murkiem i wbijamy mu ostrze prosto w klatkę piersiową), ale w bezpośrednich starciach każda klasa będzie używać innych ataków (Omni-blade będzie tylko dla żołnierza). Trochę to dziwne. Ponadto trzymając B/kółko zadamy właśnie ciężki atak, a klepiąc przycisk kilka mniejszych (takie combo, była to pokazane na niektórych filmikach).

 

2. Jeżeli ktoś z was zauważył na jednym z filmików w sieci Geth'a używającego Omni-blade na Shepardzie podczas walki to oznajmiam, iż autorzy zdążyli powiedzieć, że

to nie będzie miało miejsca w finalnej części gry :)

 

3. Co ciekawe na obrazku z edycją kolekcjonerską ME3 było napisane, że gracz otrzyma 'Day 1 DLC – the Prothean (Adventure/Character)'. Chris Priestly skomentował to tak:

Sorry, that was a mistake from old text. It is being removed. Hate to be a killjoy.

 

Oh wait... no I don't. smilie

Niektórzy jednak mają nadzieję, że błędem było oficjalne nazywanie DLC, a nie sam fakt Proteańskiego kompana. Myślę, że jakby chcieli tak zaszaleć (śmierdzi retconem) to trochę dziwnym byłoby udostępnianie tak kluczowego elementu (z punktu widzenia uniwersum) w DLC :)

 

To może być uznane za lekki spoiler:

 

 

4. Jesse Houston wygadał się podczas czatu z fanami, że Żniwiarze zaczynają 'od południa (dolnej części) mapy galaktyki, którą mamy w Normandii i idą na połnoc' stąd też tyle Canibali na Ziemii (batariańskie huski) - pamiętacie zapewne z Arrival DLC, że strefa Batarian znajduje się w prawym dolnym rogu mapy. Z Batarian nie wiele już pewnie zostało.

 

 

 

5. Biorąc pod uwagę niezwykle wymijające odpowiedzi producentów raczej możemy się spodziewać, że nie będzie możliwości customizacji wyglądu naszych kompanów jak i powrotu Mako/Hammerheada.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Po przejściu dwójki wreszcie mogę udzielać się w tym temacie. xD

 

Cieszy bardziej rozbudowany rozwój postaci i broni. Przyspieszenie gameplayu poprzez dodanie szybkiego przemieszczania się pomiędzy osłonami i Omni-blade to fajna sprawa. Widać, że lepiej się strzela. Jak wojna to pełną gębą.

 

Mam nadzieję, że logicznie wytłumaczą dotarcie Żniwiarzy do Ziemi. Podobno ruszają od południa Drogi Mlecznej niszcząc między innymi planetę Batarian. Ale czy w 2 miesiące ze swoim napędem dotarli by na Ziemię?

 

Nowy obrazek Vegi. Dalej pizda, ale tu trochę lepiej wygląda. ;p

 

pxlv1.jpg

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Zbieram kasę właśnie by sobie kupić. ;p Jeśli DLC rzuca światło na ten problem to fajnie.

 

Ciekawe jak rozwiążą sprawy sercowe Sheppa. Pokręciłem z Tali, ale w LoSB wraca Liara. Stara miłość nie rdzewieje. :wub: W trójce będzie w drużynie i ciekawe jak będzie można to rozwiązać.

 

Mam wielką prośbę do EA Polska by zrobili tylko kinówkę. Podobno w Crysis 2 na PS3 jest wybór pomiędzy ang a pl, ale nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza

Zbieram kasę właśnie by sobie kupić. ;p Jeśli DLC rzuca światło na ten problem to fajnie.

 

Ciekawe jak rozwiążą sprawy sercowe Sheppa. Pokręciłem z Tali, ale w LoSB wraca Liara. Stara miłość nie rdzewieje. :wub: W trójce będzie w drużynie i ciekawe jak będzie można to rozwiązać.

 

Mam wielką prośbę do EA Polska by zrobili tylko kinówkę. Podobno w Crysis 2 na PS3 jest wybór pomiędzy ang a pl, ale nie wiem czy to prawda.

Prawda. Masz kilka wersji jezykowych na plycie. Kurde, juz sam nie pamietam (starosc nie radosc), ale w Crysisie gralem kinowo, mimo iz jest wykonana pelna lokalizacja. Wiem, ze raz gralem z angielskim dubbem a raz z polskim. Tylko nie pamietam czy przy 1 podejsciu mialem polskie napisy :P

 

No ale nic, EA pokazalo Crysisem 2, ze jak sie chce to mozna. Jezeli chca zrobic pelna lokalizacje na konsole Mass Effecta to nie mam nic przeciwko. Problem pojawilby sie tylko wtedy, gdy to wadziloby kinowej wersji. Ale watpie szczerze powiedziawszy by tak bylo.

 

Major. Jezeli wkreciles sie w fabule ME (w sumie jak mozna sie nie wkrecic w jedno z lepszych uniwersow si-fi jakie powstalo kiedykolwiek w grach) to zalicz DLC. Shadow Broker i Arrival sa najlepsze, z naciskiem na ten pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Mass Effect ma tak dobry oryginalny VA, że nie wyobrażam sobie granie w trójkę z polskimi głosami. Widziałem jak brat grał na PC w dwójkę na PC po polsku i szczerze podziękuję. Zresztą po co dubbingować grę od 18 lat? Zawsze sobie zadaję to pytanie. DA2 ma napisy jednak w tym czasie EA wypuściło dużo gier więc polski oddział musiał jakoś podzielić środki. Na początku przyszłego roku nie będzie takiego natłoku. Poczekamy zobaczymy. Liczę na dobre chęci EA Polska. ;p

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...