Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

To czy jest informacja o wczesnym buildzie czy nie to nie jest regula. Czesto zdarza sie, ze demo jest wczesnym buildem i te informacje trzeba wyciagac od tworcow.

 

Ja po prostu licze, ze w fullu nie bedzie takich problemow z frameratem, bo ruga misja jest w porzadku, natomiast poczatku nie da sie ogladac, bo rwie jak poje.bane.

Odnośnik do komentarza

multi nawet nawet.

 

jestem strasznie przewrażliwiony na punkcie ładowania się czegokolwiek w menu a tutaj z tym za kolorowo nie jest :confused:

chyba za bardzo się przyzwyczaiłem do tego co jest w CoD

 

 

muszą poprawić dobijanie jak już leżymy, bo zamiast deptać nam głowę do dostajemy po nogach albo w ogóle w nas nie trafiają.

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja bym chętnie poczekał z zakupem, ale już widzę tych popaprańców strzelających spoilerami z ME3 w tematach, np. o Syndicate.

 

Tak jak z Heavy Rain - parę miechów temu chyba ktoś perfidnie mi zespoilował zakończenie w jakimś newsie o Red Dead Redemption. Za jaja bym wieszał takich.

Odnośnik do komentarza

@Up

Dokladnie miedzy innymi z tego powodu uszczuple portfel i biore na premiere... Mialem identyczna sytuacje z Heavy Rain, gdzie czytajac jakiegos newsa w necie w pierwszym komencie pod przeczytalem kto jest origami killerem kiedy gra kurierem do mnie leciala w niecaly miesiac po premierze :confused:

Chyba ze ktoras z tych plytek co beda puszczac z "kosmosmu" spadnie mi do ogrodu, to ja bede rzucal spoilerami tutaj haha :D

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Pobawiłem sie trochę w multi wczoraj, niby - jak to ujęliście - tylko horda, ale trzeba przyznać, że wciąga. Chociaż na dłuższą metę wydaje mi się, że szybko może się znudzić.

 

Na podstawkę oraz spin-off na iOS również niecierpliwie czekam.

Ja również. Dalej żadnych informacji, kiedy ME Infiltrator ma się ukazać?

Odnośnik do komentarza

@Timmy ja zamówiłem na PC, na konsole to można jeszcze chyba nawet teraz składać zamówienia.

Jak wszedłem w historię zamówień, to wyskoczyło mi okienko, że EA przeprasza blabla w zamian mogę dostać zwykłą edycję + wybraną grę za darmo (jakieś nfsy i inne pierdoły). Olałem to i wyłączyłem zakładkę. Jak teraz wszedłem jeszcze raz to nic nie wyskakuje. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Gdzie aktualnie jest najtańszy preorder+wysyłka? Bo z tego co widzę na muve jest za 194 ziko + dycha kurier więc wydaje się najmniej ze wszystkich.

Na to samo wychodzi w Ultimie zakładając, że u ciebie są jakieś paczkomaty (4.99zł)- zamawiałem gry na premierę w ten sposób dwa razy i zawsze wszytko było na czas.

Ja szukam kolekcjonerki (PS3) we Wrocku za 259 zł, widział ktoś? Czy zostaje mi Ultima?

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj w końcu znalazłem jakiś dobry team i przeszliśmy kilka razy hordę na silver, zazwyczaj trafiałem na jakichś ludzi co padali już w 1 fali.. Bronze nawet we 2 osoby jest łatwe, kilka razy z kumplem tak przechodziliśmy. Nie sądziłem że tak pokocham snajperkę.. ;O Nie chodzę z żadną bronią wspomagającą, sama snajperka i wieżyczka strażnicza = winning.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...