Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

''za wiele wspólnego'' ? prawie wszystkie dema = wycinek fulla a trafiają się poklejona dema z najlepszych fragmentów gry jak Fear2. Ostatnio to tylko Beta BF3 okazała się wyraźnie gorsza od fulla ale z tego co piszą na GAFie to może może...demo jest wczesną wersją gry, chyba że trailer do którego porównują jest podrasowany/lub z PC.

Znając EA to przed demem byłoby info że ''gra w produkcji, demo nie przedstawia finalnej wersji'' czy coś w tym stylu.

No co Ty gadasz ! Nie tylko BF, ale wszytskie sportowki (w tym niemal wszytskie od EA!), gry action-adveture, a to, ze jeden Fear2 moze pochwalic sie, ze wycinkiem jest full wersja to nie znaczy ze ze wszytskimi tak jest...

Bardzo czesto na rynku laduje fragment kodu z przed paru miesiecy, nawet nie wiadomo dlaczego...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jakby mieli naprawić ten bubel to niech przesuwają :D ale to jest EA, kasa dla nich najwazniejsza... i tak milion owieczek pójdzie kupić bez zastanowienia...Tak w ogóle to mam mieszane uczucia po demie. Zupełnie nie podoba mi się twarz FemSheparda... no bez jaj, ale dlaczego supporting cast wygląda lepiej!? Po za tym nie mogę zrozumieć jak można zwalić model postaci na tym silniku...

 

Animacja to teraz klasa sama w sobie... mimo, że ME moduje się masakrycznie to i tak na konsolach nic nie da się z tym zrobić; jaja jak berety :D

 

Miałem kupić kolekcjonerke, ale kase wpompowalem w ff13-2 oraz vite i chyba zrobiłem dobrze lol.... na razie podziękuję za pełną cenę.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=MFBTuleh7R8&feature=player_embedded

 

Serio BioWare?

 

Chciałbym jeszcze zobaczyć ile jest fps podczas gry.

 

Kurde, myslalem ze nie tylko ps3 tak oberwalo a jednak znow sie klaniaja problemy z robieniem gierek na ps3 ;) Licze jednak ze w pelnej wersji juz bedzie lepiej, pewnie za niedlugo BioWare sie pokusi o wypowiedz w sprawie optymalizacji. Ale wlasnie po krotkim zastanowieniu najbardziej mnie drazni glos Garrusa, czy mi sie wydaje czy to jest inny glos niz w ME2?

 

@DonSterydo

Krotko mowiac, wersja na ps3 w czasie cutscenek traci klatki i czuc to.

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Ograłem wczoraj demko i... jestem kontent. Może animacja, mimika i voice acting nie powalają, ale za to scenki są bardziej dynamiczne i lepiej się je ogląda. Do tego gameplay'owo widać jeszcze większy ukłon w stronę shooterów TPP- jako fan Gearsów jestem w niebie. Cover system jest już o krok od ideału flagowej produkcji Epic, a w połączeniu z Mass Effectową biotyką miodu i akcji jest co nie miara. Obecnie moim największym zmartwieniem jest to, że premiera już za parę tygodni, a ja nie za bardzo będę mógł sobie pozwolić na kupno gierki na premierę :(

Odnośnik do komentarza

Wszystko jak najbardziej na plus, oprócz mimiki. Albo to stary kod albo nie wiem. W ME2 było lepiej.

 

Podoba mi się podkręcona akcja, muzyka, udźwiękowienie i bardziej rozbudowane elementy RPG. Nie jest to może ME1 jeśli chodzi o aspekty RPG, ale jest i tak dużo lepiej niż w dwójce.

Odnośnik do komentarza

Demko ograne (miałem nie grać ale...) i w sumie jeżeli chodzi o grafikę to niewiele jest ona lepsza od ME2 (z PS3) - zaraz po ograniu dema rozpocząłem od nowa kampanię z poprzedniczki :) Animacja wciąż kołkowata, FemShep biega jakby ktoś jej gruby kij między nogi wsadził (tak samo było w "dwójce"), że też EA mimo takiego sukcesu marki skąpi na mocap. Na minus na pewno klatki uciekające niemalże do zera (normalnie nie jestem czuły na spadki FPSów nawet do 20, natomiast tu to aż za nadto raziło) ale mniemam, że to wina wczesnego kodu, na którym zapewne stoi demo.

Z ciekawości zagrałem w trybie Action (filmiki i tak skipowałem, a przynajmniej nie musiałem wybierać opcji dialogowych) i powiem szczerze, że strzelanie w tej grze w końcu daje rade, nowe umiejętności i cover system też wreszcie działają/wyglądają tak jak powinny. Fabularnie na pewno będzie trzymać poziom, tak więc 8.3.12 biegnę po kolekcjonerkę :D

 

E: Zapomniałbym, miło że wróciły elementy RPG. Tyle co widziałem w demie - jest lepiej niż w "dwójce" ale i tak wolałbym żeby było ME3 bliżej do pierwszej części.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Beda ludzie uganianiac sie z GPSem za balonami, zeby pograc przed premiera w ME3 xD

 

The hype for one of the year's hottest video games, Mass Effect 3 (out March 6, on PS3, Xbox 360 and PCs, ages 17-up) is reaching new stratospheric heights.

 

In case you don't know, a playable demo has already hit Xbox Live and the PlayStation Network.

 

But next week, a select intrepid few will have the opportunity to play the full game before it hits stores. Publisher Electronic Arts will be launching copies of the game into space using weather balloons that will be released in New York, San Francisco, Las Vegas, Berlin, London and Paris.

 

Each game has a GPS tracking device onboard and fans can track their return to the Earth on masseffect.com to find a copy and play it a week or more before the game hits stores. (Might not be a bad idea to follow @MassEffect, either.)

 

 

In other Mass Effect news, a new trailer for the game will be shown during AMC's TV series The Walking Dead Sunday at 9 p.m./ 8 p.m. CT.

 

Nie powiem, ciekawy pomysl :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

''za wiele wspólnego'' ? prawie wszystkie dema = wycinek fulla a trafiają się poklejona dema z najlepszych fragmentów gry jak Fear2. Ostatnio to tylko Beta BF3 okazała się wyraźnie gorsza od fulla ale z tego co piszą na GAFie to może może...demo jest wczesną wersją gry, chyba że trailer do którego porównują jest podrasowany/lub z PC.

Znając EA to przed demem byłoby info że ''gra w produkcji, demo nie przedstawia finalnej wersji'' czy coś w tym stylu.

No co Ty gadasz ! Nie tylko BF, ale wszytskie sportowki (w tym niemal wszytskie od EA!), gry action-adveture, a to, ze jeden Fear2 moze pochwalic sie, ze wycinkiem jest full wersja to nie znaczy ze ze wszytskimi tak jest...

Bardzo czesto na rynku laduje fragment kodu z przed paru miesiecy, nawet nie wiadomo dlaczego...

no nic nie gadam, tylko pisze. Nie rozumiesz, fear2 w demie to zgrabnie poklejone najlepsze fragmenty z fulla w jedną misje, kto grał w demo i fulla wie ocb.

A prawie wszystkie dema co lądują na XBL to są wycinki finalnej wersji danej gry, jeśli nawet dadzą jakiś wczesny build to jest odpowiednia informacja przy jego odpaleniu, ostatnio to jedynie demo fm4 nie miało takiej informacji. Za 2tyg. zobaczymy jak z me3 ale nie napalałbym się na poprawę animacji, może kontrast poprawią i płynność gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...