Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

ponoc w sklepie ea pojawil sie me3

opis fabuly:

Earth is burning. Striking from beyond known space, a race of terrifying machines have begun their destruction of the human race. As Commander Shepard, an Alliance Marine, your only hope for saving mankind is to rally the civilizations of the galaxy and launch one final mission to take back the Earth.

 

pozdro dla lukaszSA z forum neo+ za info

Odnośnik do komentarza

Żartujesz? Myślałem, że wszyscy czekali na epicki powrót na Ziemię. :P Ba, trudno byłoby zwieńczyć historię o walce o przetrwanie rozproszonej po galaktyce ludzkości, bez ukazania rodzinnej planety ludzi. Ten wątek ma ogromny potencjał i doskonale wpisuje się w obraz trylogii.

 

Innymi słowy: w ME3 *musiała* być w końcu pokazana Ziemia i wiadomo to praktycznie odkąd się okazało, że w dwójce jej jeszcze nie będzie.

 

Ziemia = ziew? A kolejna leśna planeta, mglista planeta, stacja kosmiczna, planeta-miasto i lodowa planeta to nie ziew? Chyba jednak ziemia ma większy potencjał.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

Haha "and launch one final mission to take back the Earth." EPIC FAIL

 

Ale Bioware dałoby dupy z takim zakończeniem. Oby to nie była prawda, że wszystko czyli wojna z czymś tam od Reaperów lub z samymi Reaperami (To drugie wydaje się być po prostu nieprawdopodobne i głupie) wydarzy sięna orbicie lub na samej ziemi. Nasza planeta jako jeden z przystanków w zakończeniu historii to świetny pomysł ale oby, powtarzam oby nie był to punkt docelowy całej tej fabuły trylogii bo umrę ze śmiechu. Dlaczego? Bo przy takim scenariuszu Bioware dostanie nagrodę dla studia, które z(pipi)ało po mistrzowsku hitową historię z pierwszej części.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Szczerze mówiąc to nie wiem jaki związek jest między Ziemią a Reaperami :P W końcu chcą zniszczyć wszystkie cywilizacje, a nie jedną pojedynczą planetę :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jeśli to wszystko prawda odnośnie fabuły....już od dawna wiedziałem,że akcja trójki będzie dziać się na ziemi. A ludzie się doszukiwali w tym trailerze Shattered Steel czy coś. Pff Bioware od dawna mówiło,że mają zamiar wprowadzić jakieś questy na ziemi. Teraz wychodzi na to,że cała gra będzie skupiała się na misjach na naszej ojczystej planecie. Fajnie :D

Odnośnik do komentarza

Haha "and launch one final mission to take back the Earth." EPIC FAIL

 

Ale Bioware dałoby dupy z takim zakończeniem. Oby to nie była prawda, że wszystko czyli wojna z czymś tam od Reaperów lub z samymi Reaperami (To drugie wydaje się być po prostu nieprawdopodobne i głupie) wydarzy sięna orbicie lub na samej ziemi. Nasza planeta jako jeden z przystanków w zakończeniu historii to świetny pomysł ale oby, powtarzam oby nie był to punkt docelowy całej tej fabuły trylogii bo umrę ze śmiechu. Dlaczego? Bo przy takim scenariuszu Bioware dostanie nagrodę dla studia, które z(pipi)ało po mistrzowsku hitową historię z pierwszej części.

nie zgadzam sie... widzimy co sie dzieje w dwojeczce, wiemy co sie dzieje w retribution. Logiczne z punktu widzenia Zniwiarzy, ze najwiekszym zagrozeniem dla nich sa ludzie, wiec co powinni zaaatakowac jako pierwsi?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Ja mam tylko nadzieję, że Ziemia to będzie ewentualnie ostatni przystanek, a nie że cała akcja będzie na niej skupiona.

 

dokładnie, myśle ze ziemia będzie czymś a'la cytadela z jedynki. beziemy do niej wracac co jakis czas. cała gra na ziemii?? pfffffffffffffff jakiś żart.

Odnośnik do komentarza

No, w końcu mam trailer który będę często oglądał i się podniecał :) Oby się wyrobili na jesień 2011. Znowu ME będzie grą roku. Cieszę się z ziemi, troszkę mnie drażniło że nie mogę sobie wylądować na tej znanej planecie. Myślę że to nie będzie jedyne miejsce akcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...