Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Mam nadzieje że w tym DLC potwierdzą teorie indoktrynacji bo wiele nieścisłosi na ta wskazują. Dodam że wczoraj na PAX BioWare ani nie potwierdziło tej teorii a ni nie zaprzeczyło ;)

 

DLC do mult cieszy,choć dodałbym jeszcze rase Protean a Zbieraczy jako wrogów,bo nudzą mnie walki z Cereberusem,Zniwiarzami i Gethami

Odnośnik do komentarza

Lionel racja, przeciwnicy to jedna z większych wad ME3, cały czas strzelamy tylko do jednostek Cerberusa lub Żniwiarzy, jedynie spory epizod miały

Gethy na Rannochu

, mogliby chociaż do multi powrzucać wrogów z ME1/ME2.

 

Swoją drogą, zobaczcie 15 sekundę tego trailera, Bioware niczym Rozi udaje dystans do siebie. If you know what I mean... :)

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

moment, bo czegoś nie kminie.

 

na ostatnia misję wziąłem EDI i JAvika, podczas szturmu na portal dostajemy info, że nikt nie przeżył, a na endingu u mnie (wybrałem synteze, czyli CHYBA to co pośrodku) i w zakonczeniu jak niby nigdy nic wychodzi edi z jokerem i javik na filmiku

czy dobrze myślę w takim wypadku, że to kogo zobaczymy na koncu to random lub mindfuck?

Odnośnik do komentarza

moment, bo czegoś niekminie.

 

na ostatnia misję wziąłem EDI i JAvika, podczas szturmu na portal dostajemy info, że nikt nie przeżył, a na endingu u mnie (wybrałem synteze, czyli CHYBA to co pośrodku) i w zakonczeniu jak niby nigdy nic wychodzi edi z jokerem i javik na filmiku

czy dobrze myślę w takim wypadku, że to kogo zobaczymy na koncu to random lub mindfuck?

 

U mnie wyszli CI sami co dostali z lasera. W tym przypadku garus i liara

 

Odnośnik do komentarza

u mnie tak samo ze statku wyszla ekipa, ktora przed chwile zabil Zniwiarz. Wydaje mi sie, ze to celowy zabieg BioWare, ktory pokazuje, ze Shepardowi to sie sni, albo ze zostal zindoktrynazowany. Przynajmniej ja to tak odbieram. Tak w ogole to patrzcie co panowie z BioWare zrobili (celowo, lub nie) - teraz kazdy, do czasu wypuszczenia wyjasnienia w wakacje, bedzie mowil o zakonczeniu, a znajdzie sie spora liczba osob, ktore mialy sobie odpuscic granie w serie ME, kupi ja, aby zobaczyc zakonczenie, ktore jest na ustach calego internetu. Tak, pisze o sobie. :)

Odnośnik do komentarza

W koncu dotarlem do finalu przygody i co moge powiedziec.

 

wszystko fajnie ale jak trylogia moze sie skonczyc bez odpowiedzi. to tak jak w Wladcy zakonczyc by gre w momencie kiedy Frodo wrzuca pierscien, przy okazji ucinajac koncowke bitwy. Tak mi sie skojarzylo. Ba nawet nie zgodze sie ze gra zamyka pewne sprawy z 1 i 2. Np sprawa z genofagium i jego wyleczeniem. Teraz Kroganie wspolpracuja klany sie lacza bo jest wspolny wrog jakim sa zniwiaze. Ale czy ten wybor byl sluszny? Co w momencie konca walk kiedy nadejdzie czas pokoju? Wiadomo przeciez jak szybko sie rozmnazaja. Pozatym skoro teraz zostali uwiezieni w ukladzie slonecznym to co dalej? Tak samo inne rasy? Jaka maja mozliwosc przezycia? Druga sprawa. Tak naprawde kim jest Katalizator? Czy jest to Stworca wszystkich ras? Glowna osia oprocz walki z zniwiarzami i przygotowaniami do niej bylo rozwijanie stosunkow z innymi towarzyszami, zaskarbienie sobie ich lojalnosci poznanie ich etc. Dlaczego nie wiemy co sie staje z nimi pozniej tylko enigmatyczny filmik wychodzacych ze statku na jakiejs planecie. Nie oczekiwalem happy endu (wybralem zakonczenie kontrola a pozniej synteza) i poza zmiana kolorkow to nie widze odpowiedzi a rodzi sie wiecej pytan.

. Nie tak sie zamyka sage ktora trwala 4 lata. Sorrki ale dla mnie poprostu tworcy albo robili zakonczenie w pospiechu na kolanie albo poprostu nie mieli pomyslu jak to zakonczyc. Zagrywka z mindfuckiem i calym tym szumem w okol to imo proba odwrocenia kota ogonem i stwierdzenia ze niby tak mialo byc. A potwierdzenie DLC ktore rozwiac ma watpliwosci tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.

 

Edyta jeszcze jedno.

zbieralismy ten caly zasob wojenny do obrony cytadeli. dlaczego nie pokazano co stalo sie z cytadela. jak doszlo do jej przejecia przez zniwiarzy? przeciez tam nie bylo 100 ludzi tylko miliony (za wiki 13 mln) i co nie bronili sie od tak poddali sie zniwiarzom? zebralem ponad 6500 chyba obrony plus obronne mialem na 100% wiec wykorzystalem caly zasob wojenny i mam wrazenie ze nie mialo to rzadnego znaczenia...no to super RPG w ktorym nie ma ZADNEGO znaczenia nasze wczesniejsze wybory

 

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

W necie pojawiła się wycięta z ME3 scena w której Shep gada z Ash o życiu po życiu.

Drobne spoilery

 

Q9DmN.jpg

 

 

Czyżby wszystko co się wydarzyło po "śmierci" Shepa było tylko snem, a dwie ostatnie gry to tylko projekcja jego mózgu i tak na prawdę nic się wydarzyło, a Żniwiarze wciąż nadchodzą?:>

 

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

kolejny idiotyzm. Przechodząc grę 2 raz

nie moge w zaden sposob uratowac Mirandy, bo - uwaga, nie spotkalem sie z nia i nie przelecialem na Cytadeli...

 

Insane rzeczywiscie nie jest trudny (ale co sie dziwic, jak mamy rozwinieta postac i 7Medi Zelu w zapasie i bron z nieskonczona amunicja). Gram na szybko, wszystkie rozmowy skipuje , misji gdzie mam cos znalezc prawie w ogole nie wypelniam i juz mam 17h. Uwazam, ze trzeba byc z lekka uposledzonym, zeby chwalic sie, ze ta gre skonczylo sie w 15-17h i lyknelo sie fabule.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ale mam save z dwojki, bo juz raz przeciez to zrobilem. Pozniej dalem NEW Game+, spotkalem sie raz mimochodem, nie pamietam, czy rozmawialem z nia w biurze widm, tak czy siak, inaczej sobie wyobrazalem sploty wydarzen.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
kolejny idiotyzm. Przechodząc grę 2 raz

nie moge w zaden sposob uratowac Mirandy, bo - uwaga, nie spotkalem sie z nia i nie przelecialem na Cytadeli...

 

Raczej nie tylko tylko o save chodzi.

Romans możesz nawiązać jedynie z tymi co przebywają z Tobą na statku.

 

Reszta powinna Ci się udać, jak zdobędziesz wystarczający poziom "prawości". Mi udało się dopiero po zaimportowaniu postaci z "trójki" (z poziomem 58), żeby zacząć od początku z odpowiednim expem.

Odnośnik do komentarza

No oczywiści dochodzi do tego odpowiedni wybór dialogów + ilość pkt. bohaterstwa/renegata ;)

A tu co musisz zrobić, aby przeżyła w pkt:

 

 

Trzy kroki do uratowania Mirandy:

1.Ostrzeż ją przed atakiem Cerberusa przy pierwszym spotkaniu na Cytadeli.

2. Ostrzeż ją przed Kai Leng'em przy kolejnym spotkaniu na Cytadeli.

3.Posiadaj maksymalnie rozwinięty poziom Bohaterstwa/Renegata pod koniec misji w "Siedzibie Cerberusa" i wykonuj dialogi powiązane z bohater/renegat, odpowiednio kolory czerwony i niebieski.

ŻYJE!

 

 

 

Tu lista każdego z romansów(tipsy, itd):

 

 

Odnośnik do komentarza

Mialem import z dwojki, mam level 60ty, wczesniej tez mialem wysoki, bo to przeciez jedna z ostatnich misji. Mam na tyle rozwinieta postac, ze wszytskie dialogi sa dostepne, zarowno niebieski, jak i czerwony. Wiec wychodzi na to, ze za 2 razem nie moge

jej uratowac tylko dlatego, ze nie odbylem 2 spotkania na cytadeli w jej pokoju, bo jakiej opcji bym nie wybral, to albo ma dziure w brzuchu, a nawet jak do niej ojciec nie strzeli pada z wycienczenia :)

 

A i Monia - z nia tez mozna miec romans,, ale trzeba latac na kazde zawolanie do Cytadeli.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

obiecalem sobie, ze ta czesc bede konczyl bez piwa, bo oczywiscie mialem dziure w glowie po dwojce i nawet nie wiedzialem, z kim mialem romans, czy Ashley, czy z Miranda.

Nie udalo sie, ale na szczescie nie skonczylem z siurem w (pipi)e! :sorcerer:

http://www.youtube.com/watch?v=W-4gsKbBLrI

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

A zauważyliście, że na końcu gry Katalizator tak naprawdę mówi trzema głosami? Dziś po raz drugi zaliczyłam grę i wpadło mi to w ucho - głos dziecka ma dwójkę "towarzyszy", głosy Sheparda, jednocześnie męskiego i żeńskiego. W słuchawkach to słychać wyjątkowo wyraźnie - w lewym uchu femShep, w prawym manShep. :)

Ciekawe...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...