Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

ME 3

EDIT: Jak wy ku.rwa gracie w te gry jak wiele ważnych kwestii przeinaczacie albo co lepsze nie pamiętacie wcale? Większość stawianych zarzutów to chyba brak zrozumienia słowa "logika". Rozwój wydarzeń ma być logiczny, postacie mogą kierować się sobie znanymi jedynie pobudkami, ich motywacje nie muszą być szeroko rozumiane i akceptowalne, ważne że są przedstawione (motyw oszalałej SI jest na tyle powszechny w scifi, że aż głupio się do tego dopie.rdalać). Tak samo szczęśliwe sploty wydarzeń, sceny trwające nienaturalnie długo są charakterystyczne dla wszystkich środków przekazu. Brak logiki to przykładowo w domyśle ginący team i ich pokazanie pod koniec gry.

Edytowane przez Sebas
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma większej logiki w tym ,że SI ma chronić ludzi przed SI mordując 95 % istnień ; ) A dlaczego niby SI która ma chronić mordując ( wspaniałe ) nie stało się tym czym ponoć ma stać się każde Si stworzone przez inne rasy? To SI stworzone oczywiście przez uj wie jaką rasę jest lepsze ot tego które tworzą inne rasy ? SI SI nierówne ? Od kiedy ? SI chroni przed SI. SI to SI Itd. Itp.

 

 

Zresztą nie ma to jak splunąć na graczy i po wielu godzinach grania w 3 części na końcu powiedzieć, Żniwiarzy stworzyło SI uj wie jak które stworzyła jakaś tam rasa. To jest najgorsze co można było zrobić, cały potencjał Żniwiarzy budowany przez trylogię został zrujnowany a cała tajemnica podsumowana jednym zdaniem na poziomie przedszkolaka. Żenada. Jeśli ktoś nie widzi ,że Bioware dało dupy to naprawdę nie obrażając nikogo niech lepiej zgłębia niuanse fabularne Tetrisa.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Jego zadaniem było rozwiązanie problemu konfliktu syntetykow i organizmów żywych. Zaawansowane organizmy tworzą syntetyki > trzeba usunąć zaawansowane organizmy, genialne w swojej prostocie i jak masz problem z taką konkluzją to Twój problem. Nie ma rozwiązania, które wszystkich by zadowoliło.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

A zadaniem syntetyków była służba ich twórcom.

 

 

Konkluzja jest prosta , zakończenie na poziomie przedszkolaka , jakaś tam boska rasa stworzyła SI która ma niszczyć SI. Przebijać się przez 3 gry by usłyszeć jedno zdanie , jakaś tam rasa wszystko stworzyła :D Stworzyła własne SI ale wie ,że inne Si są groźne :D

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A zadaniem syntetyków była służba ich twórcom.

 

 

@up , nie edytuj już po napisaniu posta ponieważ ciężko coś odpisywać gdy po czasie edytujesz.

 

 

Konkluzja jest prosta , zakończenie na poziomie przedszkolaka , jakaś tam boska rasa stworzyła SI która ma niszczyć SI. Przebijać się przez 3 gry by usłyszeć jedno zdanie , jakaś tam rasa wszystko stworzyła :D Stworzyła własne SI ale wie ,że inne Si są groźne :D

No i? Czym to się różni od milionów ludzi wierzących w boga?

Nie wiem czemu ich cel musi mieć dla ciebie sens, ważne, że dla nich ma.

Odnośnik do komentarza

Dla kogo ? Dla jakiejś rasy ? Aha jakaś rasa , nie ma to jak kończyć epopeję jednym zdaniem , jakaś rasa stworzyła niezawodne SI które ma chronić przed ponoć zawodnym SI mordując prawie każdego. Jeśli nie dojdziesz do tego ,że to jest jak wymyślenie historii przez przedszkolaka ( dziecko znajomego tam właśnie wymyśla opowiastki , jakieś stworzonka zrobiły coś tam ) to nie ma za bardzo o czym pisać.

 

Ale chyba powoli zaczynam rozumieć, to wymyśliło Bioware więc jest ok.

 

 

Edit : Bóg ? Nie po to się chyba gra w epopeję s-fi by zakończyć wszystko zdaniem , "jakaś rasa stworzyła wszystko". Tyle to ja wiedziałem nim rozpocząłem grać w jedynkę. Od takich "farmazonów" ( bez urazy , chodzi o niedopowiedzenia ) mam Biblię w życiu codziennym a nie wirtualnym które jest stworzone dla czystej rozrywki i wcielania się w pewne role i jednak rządzi się innymi prawami.

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Edit : Bóg ? Nie po to się chyba gra w epopeję s-fi by zakończyć wszystko zdaniem , "jakaś rasa stworzyła wszystko". Tyle to ja wiedziałem nim rozpocząłem grać w jedynkę. Od takich "farmazonów" mam Biblię w życiu codziennym a nie wirtualnym które jest stworzone dla czystej rozrywki i wcielania się w pewne role i jednak rządzi się innymi prawami.

Gra się po to żeby się dobrze bawić przez 100 godzin.

Równie dobrze mogli żadnego powodu dla reaperów nie dawać.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Nie ma większej logiki w tym ,że SI ma chronić ludzi przed SI mordując 95 % istnień ; )

 

Konkluzja jest prosta , zakończenie na poziomie przedszkolaka , jakaś tam boska rasa stworzyła SI która ma niszczyć SI. Przebijać się przez 3 gry by usłyszeć jedno zdanie , jakaś tam rasa wszystko stworzyła :D Stworzyła własne SI ale wie ,że inne Si są groźne :D

 

 

Na poziomie przedszkolaka to jest składnia w twoich postach, a SI nigdy nie miało chronić ludzi, nie wiem skad ci sie to wzięło. Rasa która tworzyła to SI jeszcze nie wiedziała "że inne Si są groźne :D", bo jako pierwsza została przez to SI unicestwiona - proponuje następnym razem przejść samodzielnie, a nie oglądać zakończenie na youtubie, to może nie będziesz męczyć użytkowników chaotycznym słowotokiem w którym wiedza o fabule zastąpiona jest emotikonkami.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Observer

"Na poziomie przedszkolaka to jest składnia w twoich postach"

 

 

 

 

Kolejny dzieciak nie mający argumentów sprowadzający wszystko do składni czy błędów ortograficznych.

 

 

 

Observer

"a SI nigdy nie miało chronić ludzi, nie wiem skad ci sie to wzięło"

 

 

 

O kurczę , no co ty ? Wybacz mój błąd ale czytaj lepiej wszystkie posty nim w końcu ci się uda znaleźć jednowyrazową nieścisłość.

 

 

Observer

"proponuje następnym razem przejść samodzielnie, a nie oglądać zakończenie na youtubie"

 

 

 

Wiesz co ? Pierwotne zakończenia ukończyłem samemu a teraz jakoś nie widzi mi się ściągania DLC i jeszcze raz grania by przeczytać kilka nowych zdań i oglądnięciu kilka scenek. Do tego starczy mi yt. I jak najbardziej mam prawo się wypowiadać po ukończeniu i zobaczeniu samemu pierwotnych oryginalnych zakończeń. A nawet jeśli jakieś jedno zdanie mi gdzieś uciekło i mam przez to nie do końca rozumieć zakończenia i to jedno zdanie z jakiegoś DLC to chyba nie świadczy źle o mnie ale o Bioware jak to wykonało. A co do tego co napisałeś ,że te SI unicestwiło tą pradawną rasę to rodzi się jeszcze więcej pytań i nieścisłości itd. Nie chce mi się jednak już tego ciągnąć.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

SI nigdy nie miało chronić ludzi, nie wiem skad ci sie to wzięło. Rasa która tworzyła to SI jeszcze nie wiedziała "że inne Si są groźne :D", bo jako pierwsza została przez to SI unicestwiona - proponuje następnym razem przejść samodzielnie, a nie oglądać zakończenie na youtubie

 

To ja ci proponuje przejsc samodzielnie a nie ogladac zakonczenie na youtubie bo glupoty koknkretne pierdzielisz.

 

Lebek na cytadeli powiedzial ze to rasa ktora go stworzyla (jednak go stworzyli, nowy ending dodal jedna opcje dialogową) STALA sie pierwszmi zniwiarzami, mimo iz taka solucja sie im nie podobala, jednak innej znalezc nie umieli. Ich cel ? Prezerwacja zycia w galaktyce poprzez niszczenie 95% jej populacji co 50 tysiecy lat w OBAWIE przed innymi SI ktore moglyby to zrobic w 100% (nie bede sie juz rozwodzil nad tym jak IDIOTYCZNE to jest, bo wyraznie chyba wczesniej dalem do zrozumienia moje niezadowolenie tym).

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra się po to żeby się dobrze bawić przez 100 godzin.

Równie dobrze mogli żadnego powodu dla reaperów nie dawać.

 

 

Zakończenie to wisienka na torcie , owszem powiedzmy ,że cały ME3 to zakończenie jednak najważniejsze wytłumaczenia nie padły praktycznie a jeśli już to wątpliwe tak naprawdę.

Ok chcesz promować coraz częstsze zakończenia na odwal się to ok. Po co w ogóle było tłumaczyć np w SW skąd się wziął Vader i Imperator. "Równie dobrze mogli tego nie robić" itd. Po co w ogóle tworzyć intrygę i jakichś cel jeśli według ciebie równie dobrze mogli nic po 120h gry w trylogię nie tłumaczyć.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

SI nigdy nie miało chronić ludzi, nie wiem skad ci sie to wzięło. Rasa która tworzyła to SI jeszcze nie wiedziała "że inne Si są groźne :D", bo jako pierwsza została przez to SI unicestwiona - proponuje następnym razem przejść samodzielnie, a nie oglądać zakończenie na youtubie

 

To ja ci proponuje przejsc samodzielnie a nie ogladac zakonczenie na youtubie bo glupoty koknkretne pierdzielisz.

 

Lebek na cytadeli powiedzial ze to rasa ktora go stworzyla (jednak go stworzyli, nowy ending dodal jedna opcje dialogową) STALA sie pierwszmi zniwiarzami

Tak samo się "stała" jak ludzie mieli stać się żniwiarzami - przykład tego jak jedna rasa staje się żniwiarzem poznaliśmy pod koniec ME2. Widzę że dawno się pogubiłeś więc wytłumacze jak dziecku, w dużym uproszczeniu - pradawna rasa stworzyła SI w celu zachowania pokoju, SI jednak uznało ze jedyną droga do pokoju między syntetykami a istotami organicznymi jest unicestwienie tych drugich przy zachowaniu ich DNA - doszło do wojny analogicznej jak Gethów z Quarianami, konfliktu istot organicznych z ich tworami - czyli wątku bazowego całej serii ME. Przy okazji SI, tłumacząc swoje działania wykonywaniem nadrzędnej dyrektywy ("zachowanie pokoju"), łączy DNA podbijanych ras ze Żniwiarzami, zachowując w ten sposób (w swoim mniemaniu) "pokój" między istotami organicznymi i syntetykami - zdaniem avatara SI z którym rozmawiamy pod koniec on wcale nie uważa że nas wybija - jego zdaniem taka synteza to jedyna droga do pokoju. Rasa która go stworzyła była pierwszą ofiarą tego pomysłu, zostali podbici i "zachowani" tak samo jak miało to stać sie z ludźmi w naszym cyklu - nic dziwnego więc że "ten pomysł im się nie podobał". Od tego czasu SI już bez swoich twórców wykonuje cyklicznie dyrektywę do której zostało zaprogramowane ("zachowanie pokoju"), który zdaniem SI osiągnąć można tylko przez systematyczne wybijanie ras organicznych zanim rozwiną się danego poziomu (pozwalającego na stworzenie potężnej SI) i "zachowywanie" ich genów przez tworzenie z ich ciał Żniwiarza (ewidentnie widać ze taka "synteza" to jedyna recepta na pokój zdaniem SI). To wynika z samej końcowej rozmowy.

 

Pytania które zadajecie zostały dokładnie wyjaśnione, więc zamiast spamować temat proponuje przejść grę i dokładnie obejrzeć zakończenie, bo jak na razie to jedyne pytanie które się nasuwa to:

 

Jak wy ku.rwa gracie w te gry jak wiele ważnych kwestii przeinaczacie albo co lepsze nie pamiętacie wcale?

 

Jak czytam teorie że "Żniwiarze zostali stworzeni do ochrony ludzi poprzez niszczenie 95% jej populacji co 50 tysiecy lat - ALE GŁUPIE" to nie wiem czy wy (pipi)iecie denaturat przed włączeniem konsoli, czy po prostu macie 12 lat i nie potraficie logicznie myśleć. Ponieważ ME wymaga myślenia właśnie, łączenia kropek, kojarzenia faktów, wyciągania konkretów z dyskusji - myślenia - rzeczy niezwykle rzadkiej w erze gier prostych jak CoD - nic więc dziwnego ze to pokolenie ma OGROMNE problemy ze zrozumieniem fabuły bardziej skomplikowanej niż "JA DOBRY AMERYKANIN JA ZABIĆ ZLY TERRORYSTA". Płakanie że "nie wszystko zostało wyjasnione" wieje właśnie takim gimnazjalnym idiotą, który rozumie tylko prosty jednotorowy przekaz - jak ktoś nie rozumie ME to nie polecam np. MGSów, Silent Hill 2, albo filmów Davida Lyncha - bo od "niewyjaśnionych" wątków mózgi wam zaczną krwawić.

Edytowane przez Observer
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak czytam teorie że "Żniwiarze zostali stworzeni do ochrony ludzi poprzez niszczenie 95% jej populacji co 50 tysiecy lat - ALE GŁUPIE" to nie wiem czy wy (pipi)iecie denaturat przed włączeniem konsoli, czy po prostu macie 12 lat i nie potraficie logicznie myśleć. Ponieważ ME wymaga myślenia właśnie, łączenia kropek, kojarzenia faktów, wyciągania konkretów z dyskusji - myślenia - rzeczy niezwykle rzadkiej w erze gier prostych jak CoD - nic więc dziwnego ze to pokolenie ma OGROMNE problemy ze zrozumieniem fabuły bardziej skomplikowanej niż "JA DOBRY AMERYKANIN JA ZABIĆ ZLY TERRORYSTA". Płakanie że "nie wszystko zostało wyjasnione" wieje właśnie takim gimnazjalnym idiotą, który rozumie tylko prosty jednotorowy przekaz - jak ktoś nie rozumie ME to nie polecam np. MGSów, Silent Hill 2, albo filmów Davida Lyncha - bo od "niewyjaśnionych" wątków mózgi wam zaczną krwawić.

 

Cale te wyzsze wypociny po prostu oleje, bo sam sobie dopisujesz watki fabularne (slowo nadinterpretacja tutaj chyba najbardziej pasuje) i WYDAJE ci sie ze jestes jakims ekstra mozgiem ktory to wszystko pojal. Odniose sie tylko do ostatniej czesci ktora cytuje (w ktorej probujesz sie wywyzszac i uciekasz sie do tekstow rodem z gimbazy o cpaniu czegos), bo tutaj poczulem sie osobiscie obrazony.

 

Pierwsza rzecz, jesli to: "Żniwiarze zostali stworzeni do ochrony ludzi poprzez niszczenie 95% jej populacji co 50 tysiecy lat - ALE GŁUPIE" jest do mnie, to pragne tylko skorygowac ze nigdzie nie napisalem ze zniwiarze maja chronic tylko LUDZI (czytanie ze zrozumieniem sie klania).

 

Druga rzecz, w SH2 gralem, jesli jednak powiesz mi tutaj, ze zrozumiales wszystko bez problemu, to uznam cie za klamce smyku, bo jako osoba zaintersowana tematem zdaje sobie sprawe z faktu ze do dzisiaj sa mocno podzielone opinie co do niektorych (niewielu bo niewielu ale jednak) kwestii i do konsensusu dalej niz daleko. W MGS tez oczywiscie gralem i z fabula nie mialem problemow (po ograniu 4ki oczywiscie, choc podejrzewam ze tak wybitny umysl jak twoj cala 2jke zrozumial tuz po jej zakonczeniu).

 

To by bylo na tyle (aaa... filmy Lyncha, ogladalem, nie lubie jego stylu. Niech zgadne, pomyslales sobie ze nie rozumiem ich geniuszu, bo jestem jak amerykanin ktory gra w cody, right ? Tylko twoj genialny umysl jest w stanie to ogarnac my naiwne dzieci musimy czekac na twoje "proste" wyjasnienia :}).

 

A teraz ja Yeti ide jesc hamburgera i ja wracac grac w kol of djuti 69. Over and out.

 

 

Force within Bioware fanatics is terrifying indeed !

 

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza rzecz, jesli to: "Żniwiarze zostali stworzeni do ochrony ludzi poprzez niszczenie 95% jej populacji co 50 tysiecy lat - ALE GŁUPIE" jest do mnie, to pragne tylko skorygowac ze nigdzie nie napisalem ze zniwiarze maja chronic tylko LUDZI (czytanie ze zrozumieniem sie klania).

 

To o ludziach odnosiło się do tego:

 

Nie ma większej logiki w tym ,że SI ma chronić ludzi przed SI mordując 95 % istnień

 

Dla ułatwienia zaznaczyłem słowo, które należy przeczytać ze zrozumieniem.

 

Druga rzecz, w SH2 gralem, jesli jednak powiesz mi tutaj, ze zrozumiales wszystko bez problemu, to uznam cie za klamce smyku, bo jako osoba zaintersowana tematem zdaje sobie sprawe z faktu ze do dzisiaj sa mocno podzielone opinie co do niektorych (niewielu bo niewielu ale jednak) kwestii i do konsensusu dalej niz daleko. W MGS tez oczywiscie gralem i z fabula nie mialem problemow (po ograniu 4ki oczywiscie, choc podejrzewam ze tak wybitny umysl jak twoj cala 2jke zrozumial tuz po jej zakonczeniu).

 

Dalej nie rozumiesz - nie chodzi o to że trzeba wszystko zrozumieć, ale o to żeby nie dostawać wściekłej sraczki na dobrą grę, bo ktoregoś elementu fabuły się nie zrozumiało. Czy na SH2 też pojawiały się opinie gimbusów w stylu "Buuu nie rozumiem, jakies potworki, wcale nie wyjaśnione skąd się wzieły, wątki nie pozamykane KOMPLETNIE (pipi)OWA GRA 0/10 A KTO SIĘ NIE ZGADZA TEN FANATYK KONAMI!!!1111jeden"? Raczej nie, a jeśli już, to był to kompletny margines. A tu właśnie taką gimnazjalny sraczkę mamy od kilku dni. Krytyka krytyką, ale jak ktoś nie rozumie podstawowych zalożeń fabuły i faktów ze świata gry, a tym bardziej tego że nie wszystkie wątki muszą być wyłożone na tacy - za to siedzi już któryś dzień w temacie, odpyskowuje na każdy post i pluje na zakończenie które sobie obejrzał w skrócie na YT to nie świadczy to o twórcach gry, a tylko o głupocie autora tych wypocin. To właśnie chciałem powiedzieć. Kończę i czekam na kolejne minusiki od Sebastiana - lepiej swojego gimnazjalnego poziomu potwierdzić nie mogłeś.

Edytowane przez Observer
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może ktoś bardziej rozgarnięty włączy się do dyskusji a nie typ bardzo emocjonalnie , złośliwie zaangażowany jakby od tego zależało jego życie sprowadzający oczywiście wszystko do składni , ortografii , gimnazjum , "głupich Amerykanów" , tępych fanów CoD-a itd , tworzący własne teorie i pomijający masę wartościowych zdań w temacie skupiając się za to na łapaniu za słówka. Nikt nie ma monopolu na rację ale z takim typem , kojarzy mi się z jednym niezbyt rozgarniętym od RPG który już dostał bana , ciekawe , nie ma co dalej wchodzić w klikanie. Ciężko takim typom pojąć ,że niektórzy liczyli na coś więcej niż trzy pstrokate sztywne możliwości zakończeń objaśnione w bardzo luźny , enigmatyczny sposób. Kto zaś narzeka i nie do końca rozumie ( ba wystarczy nie pograć w DLC lub pominąć gdzieś przypadkiem jedno zdanie i już ponad 100h gry w trylogię można mieć problemy z ogarnięciem , dzięki Bioware ) zostaje oczywiście nazwany pokoleniem CoD-a i tępych Amerykanów cokolwiek to znaczy. Zapraszam innych do dyskusji.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Jeszcze jest refjuz. Ktory niszczy wszystko co kochasz<genialne> . Nie uwazam sie za kogos niesamowicie glupiego i dziecinnego i sadze, ze zwienczenie fabuly uniwersum to jakis zart. Zart przypominajacy dow(pipi) o bulldogu z foruma. Mozna tak?

 

Czy moze to jest wkestia tego, czy jestes idiota czy nie?

 

 

To tak, jakby ktos opowiadal historie o drugiej wojnie swiatowej i na koniec, powiedzialby, ze jej powodem bylo to, ze ludzie chcieli prace.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

W końcu wyjaśnili/potwierdzili

 

Jeśli nie jesteście pewni, co zobaczyliście w czerwonym zakończeniu w DLC Extended Cut do Mass Effect 3, BioWare rozwiewa wątpliwości. UWAGA NA SPOILERY!

 

Czy ostrzegaliśmy już przed GIGANTYCZNYMI SPOILERAMI?

 

Wydanie DLC Extended Cut do Mass Effect 3 pozwoliło nam spędzić nieco więcej czasu z istotą, którą łączyły głębsze relacje z Shepardem. Zanim Shepard podejmie ostateczną decyzję, może się z nią pożegnać i przypomnieć sobie ważne momenty z przeszłości. Istota ta na końcu zapisuje jego imię ku pamięci… z jednym wyjątkiem. Pod koniec gry, w czerwonym zakończeniu mogliśmy zauważyć tuż przed napisami końcowymi, jak Shepard łapie oddech, co mogło sugerować, że przeżył.

 

- Mogliście zauważyć, że w zakończeniu „Shepard żyje” – pisze TullyAckland na forum BioWare – istota, z którą romansował, waha się przed umieszczeniem jego nazwiska na ścianie. Zamiast tego spogląda w górę, jakby pogrążała się głęboko we własnych myślach. To oznacza, że nie jest jeszcze gotowa, by uwierzyć, że Shepard zginął, a ostatnia ukazana scena wyjawia, że miała rację. Kiedy Normandia zaczyna się wznosić, jest jeszcze nadzieja, że ona i Shepard znów będą razem.

 

Mass Effect 3 Extended Cut jest już dostępne za darmo na PC i Xbox 360. Posiadacze PlayStation 3 z Europy muszą poczekać na nie do 4 lipca.

Odnośnik do komentarza

Dlatego "czerwone" zakończenie jest jedynym słusznym zwieńczeniem przygód Sheparda. Od początku chodziło o zniszczenie żniwiarzy,a nie łączenie się z nimi czy ich kontrolowanie. Nie ogarniam jak mogą się podobać inne zakończenia. Dla mnie to one są stekiem bzdur. Shepard jako jeden ze żniwiarzy? Albo roboty nabywające cechy ludzkie czy ludzie z zielonymi oczkami? Beznadzieja. Już to dodatkowe zakończenie z odmową użycia katalizatora jest ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Aktor udzielający głosu potwierdza powstawanie DLC Mass Effect 3: Leviathan

 

Po wydaniu DLC Extended Cut do Mass Effecta 3 fani znaleźli w jego plikach część skryptu przeznaczonego dla nowego pakietu DLC Leviathan. Jeden z aktorów potwierdził powstawanie tego dodatku.

 

Anthony Scordi powiedział podczas rozmowy z Eurogamerem, że udzieli głosu Żniwiarzowi zwanemu Leviathan w niezapowiedzianym dodatku. Potwierdza to wcześniejsze przypuszczenia dotyczące nowego DLC, jakie można było wysnuć na podstawie części skryptu umieszczonego w plikach Extended Cut.

 

SPOILERY:

 

Akcja dodatku ma rozgrywać się przed zakończeniem Mass Effect 3. W centrum uwagi znajdzie się zdradziecki Żniwiarz imieniem Leviathan. Został on oddzielony od reszty sił Żniwiarzy po tym, jak zabił jednego z nich. Shepard spotka go podczas misji, w której będzie musiał uratować panią naukowiec, Ann Brynson. W DLC być może dowiemy się więcej o pochodzeniu Żniwiarzy, o którym krótko wspomniano w zakończeniu Mass Effecta 3.

 

Więcej o nadchodzących dodatkach zapewne dowiemy się już w sobotę, podczas sobotniego panelu Comic-Con w San Diego. BioWare prawdopodobnie zapowie zarówno DLC Leviathan, jak i darmowe rozszerzenie dla trybu multiplayer, Earth, które ukaże się 17 lipca

gram.pl

 

LOL. Chcą trzepac kasę na czymś co powinno być w podstawce?!(jeżeli to DLC wyjaśni pochodzenie Reperow)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...