Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Też mi multiplayer, zwykła horda, jedyne co fajne to to, że można zagrać rasami innymi niż ludzie (choć i tak nie ma wszystkich z uniwersum). Mogę w to zagrać 2 godziny może, i to nawet z przyjemnością, ale nie więcej. Ten tryb chyba został zrobiony tylko po to, że jak jakiś "(pipi)y hejter" przyczepi się, że ME3 nie ma nic nowego (i ma rację) to mu fanboj odpowie "przecież jest superinnowacyjny i genialny tryb hordy!" Kiedy wreszcie ludzie odpowiedzialni za gry online zrozumieją, że ludzie nie mają ochoty na dłuższą metę kisić się na 4 mapkach rozwalających te same tabuny wrogów albo przejmując w kółko te same punkty kontrolne?

 

Albo co np. zrobi taki delikwent, co sobie kupi ME3 powiedzmy za pół roku? Będziesz chciał sobie nabić ten cały wskaźnik gotowości, ale ludzi do grania już nie będzie. I co wtedy? Jest w kropce. Ktoś w ogóle myślał tworząc tą całą otoczkę?

Odnośnik do komentarza

Jeśli to jest Extended Cut to znaczy, że powinniśmy zobaczyć sceny wycięte, a nie robione od nowa na potrzeby DLC. W filmach jest to wersja reżyserska. Jeśli jest inaczej to BioWare znalazło nowe znaczenie tych słów.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale przecież samo Bioware mówiło jak to zapowiedzieli, że to będą same filmiki, które tylko rozwiną-lepiej wyjaśnią zakończenie. Żaden gameplay ani nowe zakończenie. Zakończenie gry się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

I bardzo dobrze, że się nie zmieni. Powinni zostać przy tym co zrobili. Czy by się ugięli, czy nie i tak zawsze ktoś będzie niezadowolony.

 

no ale jak, kaza Ci jeszcze raz koniec gry przechodzic ?

A w jaki inny sposób chciałbyś zobaczyć rozszerzone zakończenie? W środku gry? Zresztą nikt nikomu nic nie każe. Edytowane przez Hela
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No fajnie, tak właśnie powinno być, dlc za darmo.

 

Ale chyba nikt nie wątpi w to, że to tylko chwilowa postawa EA, właśnie pod wpływem zdobytej nagrody "najgorszej firmy 2012 roku" oraz w ogóle całej tej afery związanej z ME3. ;)

 

Na pewno nie podjęli jej nagle 2 dni temu po głosowaniu przez 13-latków na blogu internetowym.

 

Ta śmieszna ankieta dla 13-latków spowodowała spadek akcji firmy, także nie wiem czy to dla nich takie bez znaczenia. :)

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

W tym zakonczeniu przynajmniej nie wychodza osoby

ktore walczyly z Toba na ziemi...

A no i to nie jest Perfect Ending :)

 

 

wybrałem syntezę skacząc w sam środek :)

 

ocaliłem Edi i pilota

 

link losowy chciałem podkreślić charakter no i jakość mnie do tego zmusiła ;)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

 

rowniez wybralem zniszczenie zniwiarzy, chociaz gdyby Katalizator poinformowal mnie o syntezie to pewnie ja bym wybral.

 

btw. wiecie na jakiej planecie wyladowala Normandia po wybraniu zniszczenia zniwiarzy?

 

Nie nigdzie nie pisze choć dżungla wygląda jak z

misji lolajnościowej Jacoba - 2175 AIEA a wiadomo że fauna i flora jest tam toksyczna

;)

Miejmy nadzieję że Extended cut odpowie na nasze pytania no i

 

Jakim cudem Normandia lecąc w FTL nie rozleciała się na kawałki ? bodajże w ME2 było mówione (chyba w codexi'e) że jak podczas lotu FTL coś pójdzie nie tak to jest dupa i wszyscy na pokładzie statku giną

 

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...