Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem wszystkie cztery zakończenia na Youtube i jestem zadowolony. Nie można było tak od razu drogie BioWare? Ja tam bym zupełnie inaczej zakończył serię (mega happy end ze ślubem i fajerwerkami), ale akceptuję pomysł BioWare, tyle że absolutnie mi się nie spodobało wykonanie tego oryginalnego zakończenia z marca, tak jakoś na szybko to było i nijako. Teraz jest lepiej. Łopatologicznie, ale to mi do serii pasuje. Od teraz moim ulubionym zakończeniem jest bonusowy Refuse Ending. A teraz dawać nam całą serię od nowa!

Odnośnik do komentarza

Sytuacja z załogą na Normandii to jednak błąd, tak ku.re.wsko rażący błąd, że czuje odrazę do Bioware (ewidentnie planowali inaczej - z gry wycięto scenę jak dwójka kompanów jest trafiana laserem). Doskonale widać jak bardzo przemyśleli skrypt i ile poświęcili czasu na końcówkę xD. Nigdy im tego nie zapomnę.

 

Można było tak od razu, shitstorm byłby mniejszy. Nowe zakończenie IMO to jedyne właściwe i jest zgodne z tym jaką postać nakreślono w całej trylogii.

 

EDIT Serio, jak ktoś po uwzględnieniu wszystkich zmian stwierdzi, że pierwsza wersja była OK to jest niespełna rozumu. Smuci tylko postawa B, którzy ciągle przekonują, że było w porządku a EC jest dla ludzi, którzy potrzebują większego domknięcia historii.

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie nic nie zmienili tym EC zakończenie nadal jest do kitu nie trzyma się kupy bo zostało zrobione na szybko. Jedyne "słuszne" zakończenie to takie które sam sobie dopowiedziałem we łbie - Shepard po tym mindfuck'u, wywołanym próbą indoktrynacju budzi się na Ziemi gada chwilę z harbingerem o prawdziwym celu źniwiarzy (którym jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się ciemnej materii) po krótkiej wymianie zdań harbinger decyduje się na zabicie Sheparda i jego załogi wtedy przylatuje Normandia i odbywa się ostatnia walka (która powinna być podobna do tej z Ranoch'u czyli napierdzielamy ile wlezie laserem ;) ) oczywiście mamy happy end z za(pipi)iście epicką przemową komandora, fajerwerki i bez tego całego shitstormu.

Ps: czy EC odpowiada na pytanie dlaczego Normandia ucieka ?i jakim cudem na jakimś za(pipi)u udaje im się ją naprawić WTF ? :huh:

Odnośnik do komentarza

Mnie dalej smieszy powod powstania reaperow.

 

Cykl/Solucja - "Zabije was, zeby wasze wynalazki was nie zabily". <-- Cool story

 

Smieszne jest tez to, ze Mass Relaye po zniszczeniu powinni niszczyc caly system w ktorym sie znajduja (Arrival sie klania z ME2) oraz to, ze Turianie czy Quarianie (ktorzy utkneli po zniszczeniu przekaznikow) w systemie ziemskim nie znajda pozywienia dla siebie (tymbardziej ze tam ich cala flota jest) ergo, zgina. Niby ma to sens kiedy Shepard jako reaper je naprawia lub gdy jest ending o syntezie, tak w przypadku endingu "zniszczenie" nie ma to kompletnie sensu, totez dziwi mnie screen ze cala ta flota sobie przelatuje obok przekaznika, gdy do domu raczej nie doleca (czas/paliwo - u name it), szkoda ze jeszcze zachodzacego slonca nie doebali ...

 

Jedyna pozytywna rzecz z tego syfu ktory tak ciezko robili (kilka screenow na krzyz) to ujecie Zaeeda jak sobie lezy na lezaku xD. Teraz tylko czekac az ktos ten screen przerobi, doda dymek a w srodku "Haha, we trolled you Again!"

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

dlatego refusal jest chyba najbardziej sensownym zakonczeniem..

 

Niezupelnie, nie czujesz sie jak frajer ze przez 3 czesci robiles cos z nadzieja ze ci sie uda a na koncu i tak mozesz to o kant dupy rozbic ? Bo ja osobiscie sie tak poczulem po tym endingu.

 

Bioware przez ten ending mowi, "Nie kumacie naszego geniuszu ? To gincie ku*wa, zrobimy kolejna trylogie, moze tym razem wam sie uda odeprzec reaperow" ;]

 

 

PS.Oto zakonczenie o ktorym mowa:

 

http://www.youtube.com/watch?v=PThzItSAT5c&feature=plcp

Edytowane przez Bansai
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...