Skocz do zawartości

PSX Extreme #151


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Fenix, wiesz co? Bulwers userów co do spóźnienia powinien cie napawać w sumie optymizmem. Ludzie nadal łakną PE.

 

Kolejny raz motywuje mnie to do zlania tematow o nowym numerze. Kto chce to kupi i sam sie przekona co w srodku i na okladce ;P

Nie róbcie z siebie N+

A dla mnie to nie problem, że nie ma w kiosku w mym mieście dzisiaj, poczekam do poniedziałku i tyle.

Odnośnik do komentarza

1. Kolejne potwierdzenie słuszności wybrania opcji prenumeraty- numer czekał w skrzynce jeśli mnie pamięć nie myli w sobotę, więc niestety omija mnie urocza histeria pt. "Łojbożesz, pomimo objechania całego miasta będę miał gazetkę 2 dni później"

2. Co do numeru:

- Świetna okładka, choć tekst "czy to już film..." spokojnie można było sobie darować, bo psuje minimalistyczny, prosty ale sugestywny klimacik.

- Co do mięska, czyli recenzji HR- dobrze że wzięli się za nią Myq i Koso, bo z całym szacunkiem dla Butchera, to ta dwójka ma 'lżejsze pióro', ten rodzaj luzu i wyjścia poza sztywny schemat recki, który właśnie tutaj musiał być zastosowany i w konsekwencji tekst b.dobry, i co najważniejsze pozbawiony spojlerów, których obecność byłaby zbrodnią... btw- reklamy HR też świetne, dowodzą że na tym polu można wymyślić coś fajnego

- poza tym: za mało Hiva- listy pod redakcją Butcha to już nie to samo i bez " Hivowych debili i półdebili miesiąca itp itd" IMO rubryka traci na znaczeniu. Zax jak zawsze w dobrej formie- rzadko zdarza się żeby, że tak powiem: 'nowe było lepsze od STARego', ale w tym przypadku jest dokładnie tak, w RPGi w zasadzie nie gram ale jego teksty zawsze czytam z przyjemnością.

Odnośnik do komentarza

wielki plus dla Redakcji za to, ze przy wiekszosci recenzji najglosniejszych tytulow sa takze opinie i oceny innych osob, wiem ze nie zawsze sie da ale utrzymujcie taka tendencje

 

(...) Zax jak zawsze w dobrej formie (...), w RPGi w zasadzie nie gram ale jego teksty zawsze czytam z przyjemnością.

 

+1, btw gratuluje Zax awansu

Odnośnik do komentarza

Okladka dobra, klimatyczna. Numer kupilem dzisiaj, w sobote nie szlo znalezc PE w kiosku. Przegladnalem na szybko i jest co czytac, cieszy ocena Heavy Rain - nie ulegacie hypowi. Czy recka dobra to zobacze pozniej. Cieszy tekst o Rapture z 1 czesci Bioshocka. No jest co czytac, odezwe sie za jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Redaktor Marcin Kosman, zwany debeściakiem mniejszym, jest już w trzecim rozdziale Heavy Rain... Jest właśnie na pierwszym tropie seryjnego Zabójcy z Orgiami

Korekta chyba przysnęła.

Oja! Straszne.... Nie było się już czego czepiać? W sumie fajnie to brzmi :sweat:

 

Papier znowu zmieniliście i okładka nie jest już taka twarda. No i to tyle po wstępnym przekartkowaniu. xD

 

Nie zmienili. Nadal mi się środkowa strona odczepia od zszywaczy:)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

Papier znowu zmieniliście i okładka nie jest już taka twarda. No i to tyle po wstępnym przekartkowaniu. xD

 

Nie zmienili. Nadal mi się środkowa strona odczepia od zszywaczy:)

 

Ha! Mam to samo :/ A już myślałem, że pani z kiosku się za bardzo na moim egzemplarzu wyżywała... ;)

 

Tak z innej beczki jeszcze:

- Czy tylko mi się wydaje czy zdjęcia w recenzji Heavy Rain są strasznie rozjaśnione? Jakby się ktoś gammą dla hecy bawił.

- Wie ktoś może co takiego zrobili Hiv, Myszaq i Kali, że ich tak Ściera i Loki objechali? :>

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza
Redaktor Marcin Kosman, zwany debeściakiem mniejszym, jest już w trzecim rozdziale Heavy Rain... Jest właśnie na pierwszym tropie seryjnego Zabójcy z Orgiami

Korekta chyba przysnęła.

Oja! Straszne.... Nie było się już czego czepiać? W sumie fajnie to brzmi :sweat:

 

Papier znowu zmieniliście i okładka nie jest już taka twarda. No i to tyle po wstępnym przekartkowaniu. xD

 

Nie zmienili. Nadal mi się środkowa strona odczepia od zszywaczy:)

To samo, 2 numery z rzedu wypadaja jedna lub dwie srodkowe strony :/

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...